3

@BarcaInfo Jak dla mnie 100% Ronnie to najlepszy pilkarz wszech czasow.
Patrzyl w prawo,podawal w lewo,bieg z pilka na plecach,przerzuty,strzaly,krecenie 3ma przeciwnikami jednoczesnie.
Na jaki poziom musi wyjsc pilkarz zeby dostac owacje na stojaco na BernaLeo po tym jak ich zgwalcil:)
Najgorsze ze wiekszosc jego meczy sluchalo sie w radiu albo odzwiezalo sie telegazete zeby zobaczyc strzelil czy nie :P

0

@Suzu Wszystko ladnie pieknie,ale ile on bedzie mogl grac? Chodzi mi o to ze wyciagamy mlodych z La Masii,rzucamy ich po klubach i sciagamy rezerwowego za 30 MLN,bo tani i dobrze mu idzie w przetrudnej Chorwacji

1

Ciekawe czyj to pomysl pozbywac sie Aleni i sprowadzac Olmo.
Nie dajemy szansy naszym mlodym i w ich miejsce sprowadzamy nowych rezerwowych. Bartek kiedy ty w koncu zabierzesz ten zarzad i znikniesz w pi..u tak zeby cie juz nigdy nie spotkano wokol Camp Nou.
Zamiast sprzedac Semedo i dolozyc ta kase na klasowego PO my dalej ladujemy w pomocnikow

0

Co powiecie o remak'u 1+1? Jak dla mnie znacznie slabiej to nakrecili,gdyby nie Kevin Hart to wogole mozna by bylo nie wlaczac.
I warto wlaczyc https://www.filmweb.pl/film/Czerwona+jask%C3%B3%C5%82ka-2018-773236 ?

2

@Odesseiron Dlatego wlasnie takich zatrudniaja. Jesli masz wokol siebie samych idiotow,latiej ci rzadzic bo nigdy nie wyda przeciwko ciebie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SonBarcaGoku Poszedl w slady Kliczko ;)

0

Dlaczego w Rocky 4 Drago jest ruskiem a w Creed 2 ukraincem?

0

Jedziesz sobie po ulicy w Sybirze a tu bec :D


0

@Vxb93 i zalozyl jego maske

0

Wczorajsza gala Najlepszego z Najlepszych na tej i tamtej Galaktyce. Polowa gosci dzieci :D


0

Kiedy wlaczam jakies filmy na notbookie pojawia sie niebieski ekran i jakis error 0x0000007A. Jak mam to naprawic ?

0

@Gaucho Nawet sie troszeczke zdziwilem ale spoko zaraz wyjda z jakims genialnym planem np. wypozyczenia kolejnych mlodzikow,nie moze byc za dobrze:)

0

@michal26 Szczerze o ten mecz wogole sie nie balem po 3 kwarcie juz bylo wiadomo ze nie dogonia ich. Bardziej obawialem sie o overek Clippersow (217 za 1.6) wczesniej mialem ich zwyciestwo i na cale szczescie zmienilem w ostatniej chwili bo przegrali :)))

0

@8Iniestazo8 Lap petarde ode mnie

0

Zaraz na smietankowej wprowadza czarne petardy przy like'ach

1

@Chwytliwy Jak juz wstawiasz cos na co nie masz zadnych wideo albo fotek to moze chociaz zrodlo daj?

1

A moze Ivan to Chorwacki gangster i po prostu nie ma bata na niego?:)
Coutinho zastraszyl,Gomes popadl w depresje,Arthur jak zaczyna grac to cos mu sie zacina albo kontuzja,Vidala i Alene zaraz wygoni,zostal Puig no tutaj swoje zrobi Erni. Jak mu sie nie spodobala lawka to jedno slowko i z buta 1 sklad :D
Nasz treneiro tez pewnie jego czlowiek,swietnie psuje wszystkich zawodnikow jakich mozna :)))

6

Najlepsi sa ci wielbiciele Koemana ktorzy mysla ze po Ernim on bedzie zbawieniem. Dla mnie to drugi Van Gaal

0

@michal26 A u mnie wszystko w jak najlepszym porzadku wszystkie overki w NHL na plus i Rockets swoje zrobili:)

3

@FC1899Barca Grzmot na obu skrzydlach :D

1

Rockets 42-20 w jednej kwarcie,a ja sie obawialem o handi -4

2

@BarcaInfo Mina 2 kolejki I powie ze trzeba jak najszybciej oddac Puiga na wypozyczenie

3

Pep + Xavi jako asystent od nowego sezonu: myslicie ze daloby rade?

2

Mam nadzieje ze ten "powrot" Rakiticia to byla taka zagrywka zeby w koncu go sprzedac.
Zal tylko Aleni ktory musi teraz blakac sie w Betisie zeby betonowy Chorwat mogl grac jeszcze wiecej. Jest Puig,Arthur,Vidal zobaczymy misterny plan Erniego na decydujaca faze sezonu

0

Brazylijski Fabregas

0

Na 12:00 koles ktory w jednym z poprzednich bitw obiecal wyjsc na pojedynek jesli dostanie 250tys likeow. Dostal milion :D

2

GSM brzmi lepiej

0

Czlowiek juz teski za czasami kiedy i Barca i Real rozbijali po 5,6-0,bylo duzo goli,bezposrednie pojedynki w ktorych wszyscy grali na 100% jak szaleni itd.
Teraz to Valverde i Zizou zaleza jeden od drugiego. Kiedy mamy rowne pkt. zazwyczaj my tracimy pierwsi punkty.Potem Valvi out i masowe wieszanie psow(ja tez do nich naleze),kiedy w obozie bialych juz rozdaja puchary:) Jesli nie tego wieczoru to nastepnego dnia solidaryzuja sie z nami i Erni rzuca mu paleczke :D

0

@BarcaInfo Alex Ferguson : "Inzaghi urodzil sie na spalonym" :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?