0

Nie ogladalem smietankowych czy to tego gola na 4:10 nie zaliczyli Sevilli?


0

@Jonyx Ja skoczylem raz w zyciu na bungee i do dzisiaj jeszcze cisnie mnie w tylku jak sobie przypominam :D

0

@Mazi Pan zna Wolowine?

0

Red Bull co gola oddal nie mam pytan

0

City remontada i 2-1

0

Wylaczamy do 2-2 :) .

0

brawo Sewa!! .

0

Traore lekkie wejscie i od razu przeciwnik leci,ale to jest bydle

5

Halland w Bundeslidze - 20 minut 3 gole

0

Zaliczyli,ale mecz jprdl z 1-3 na 3-4. Czuje 4-4 na koniec

2

@TheMefju My mamy nie lepszych. Biedni Katalonczycy gloduja caly tydzien zeby mozna bylo sie porzadnie najesc na Camp Nou.
Dla porownania taka BVB ze swoim 50tys. stadionem jest 3 razy glosniejsze od naszej 100 tys widowni

1

Borussia 3-2 niezly mecz
Edit: Borussia 3-3 :D

0

Dobrze ze zamienilem gole na rozne w meczu smietankowych,od pocatku czuje tam 0-0 1-0 0-1

0

City 0-1 hahaha a ja sie juz balem overka

1

@adi7adi8 Juve 48 Inter 46 Lazio 45
Osobiscie jestem za Lazio,mam nadzieje ze zabiora scudetto

1

Lazio szaleje 1-0 i karniaczek na 17 minucie,dobrze ze ich dalem w kupon :)

0

@NaFazieHitman Rakitic jest pomocnikiem a ten drugi to PN.
Jestem tylko za jesli chodzi o pozbycie sie Chorwata,ale Wloch wogole nie jest nam potrzebny,mamy Pereza ktoremu mozna dawac szanse

0

@piasqnfcb Ja gram tylko na gole/rozne tym bardziej w takim meczu gdzie Real moze spokojnie przegrac

0

Co na Real -Sevilla? Kusi mnie overek 2,5 za 1,70 i waham sie gole czy 10 roznych za 1,5

2

@NaFazieHitman Staty np w tym sezonie ma genialne: 19 spotkan 1 gol 1 asysta 2 zolte kartki. 1020 rozegranych minut. Raz na pol roku to i ja bym strzelal

0

@juliacicha Ciekawe kto pierwszy sie poddal dziennikarze czy on :D

2


Widac ze Konor dobrze sie czuje w tej wadze,naladowal sie skubaniec.
Ciekawostka: Obok Dany White'a stoi ogromna czarnoskora panna. Niedawno pracowala w sklepie i zwolnili ja za to ze rozj..la zlodzieja,po czym Dana jej obiecal fuche w UFC :D Wideo z tego dnia :

0

@bixmix No pewnie,specjalnie nawet wzialem jego zw. jako ostatnie na kuponie

1

Co do Eminema to na 1:50 wynos mozgu


0

Nic mnie juz nie zdziwi,ja to nawet w 3-3 wierze,choc jestem za materacami dzisiaj

0

O! Zmiana! .

1

ERNI ty lysa palo,identycznie jak z Espanyolem

0

Karny dla ATM. Bedziemy sie jednak katowac

0

On tym skladem by gral nawet 120 minut,najwazniejsze dla niego ze wynik siedzi

0

Sedziowie w Arabii zaliczyli glowe Vidala jako spalony. Juz sobie wyobrazam El Clasico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?