Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ogladalem smietankowych czy to tego gola na 4:10 nie zaliczyli Sevilli?
0
@Jonyx Ja skoczylem raz w zyciu na bungee i do dzisiaj jeszcze cisnie mnie w tylku jak sobie przypominam :D
0
@Mazi Pan zna Wolowine?
0
Red Bull co gola oddal nie mam pytan
0
City remontada i 2-1
0
Wylaczamy do 2-2 :) .
0
brawo Sewa!! .
0
Traore lekkie wejscie i od razu przeciwnik leci,ale to jest bydle
5
Halland w Bundeslidze - 20 minut 3 gole
0
Zaliczyli,ale mecz jprdl z 1-3 na 3-4. Czuje 4-4 na koniec
2
@TheMefju My mamy nie lepszych. Biedni Katalonczycy gloduja caly tydzien zeby mozna bylo sie porzadnie najesc na Camp Nou.
Dla porownania taka BVB ze swoim 50tys. stadionem jest 3 razy glosniejsze od naszej 100 tys widowni
1
Borussia 3-2 niezly mecz
Edit: Borussia 3-3 :D
0
Dobrze ze zamienilem gole na rozne w meczu smietankowych,od pocatku czuje tam 0-0 1-0 0-1
0
City 0-1 hahaha a ja sie juz balem overka
1
@adi7adi8 Juve 48 Inter 46 Lazio 45
Osobiscie jestem za Lazio,mam nadzieje ze zabiora scudetto
1
Lazio szaleje 1-0 i karniaczek na 17 minucie,dobrze ze ich dalem w kupon :)
0
@NaFazieHitman Rakitic jest pomocnikiem a ten drugi to PN.
Jestem tylko za jesli chodzi o pozbycie sie Chorwata,ale Wloch wogole nie jest nam potrzebny,mamy Pereza ktoremu mozna dawac szanse
0
@piasqnfcb Ja gram tylko na gole/rozne tym bardziej w takim meczu gdzie Real moze spokojnie przegrac
0
Co na Real -Sevilla? Kusi mnie overek 2,5 za 1,70 i waham sie gole czy 10 roznych za 1,5
2
@NaFazieHitman Staty np w tym sezonie ma genialne: 19 spotkan 1 gol 1 asysta 2 zolte kartki. 1020 rozegranych minut. Raz na pol roku to i ja bym strzelal
0
@juliacicha Ciekawe kto pierwszy sie poddal dziennikarze czy on :D
2
Widac ze Konor dobrze sie czuje w tej wadze,naladowal sie skubaniec.
Ciekawostka: Obok Dany White'a stoi ogromna czarnoskora panna. Niedawno pracowala w sklepie i zwolnili ja za to ze rozj..la zlodzieja,po czym Dana jej obiecal fuche w UFC :D Wideo z tego dnia :
0
@bixmix No pewnie,specjalnie nawet wzialem jego zw. jako ostatnie na kuponie
1
Co do Eminema to na 1:50 wynos mozgu
0
Nic mnie juz nie zdziwi,ja to nawet w 3-3 wierze,choc jestem za materacami dzisiaj
0
O! Zmiana! .
1
ERNI ty lysa palo,identycznie jak z Espanyolem
0
Karny dla ATM. Bedziemy sie jednak katowac
0
On tym skladem by gral nawet 120 minut,najwazniejsze dla niego ze wynik siedzi
0
Sedziowie w Arabii zaliczyli glowe Vidala jako spalony. Juz sobie wyobrazam El Clasico