1

@MontelQ Boze kiedy wy widzieliscie Busquetsa zeby tak nurkowal?
Jeden czy dwa razy w calej karierze cos przyaktorzyl i teraz zawsze sie o tym mowi.
A co do Suareza czy Alby mam to w dupie bo graja u nas :D

7

Busi uderza w szyje Morate a ten lapie sie za oko i pada jak porazony pradem. Madrycka krew :)

0

No gol juz blisko przynajmniej cos klepia

0

Leo wstawaj,nawet mnie nie wk..

0

Chyba nikomu sie nic nie chce i tylko czekaja na szanse zeby wymusic zmiane :P

0

Correa geniusz sam sie skasowal

0

Strzal stulecia Felix

0

"Pewnego dnia pan Cezary przyszedl do naszej restauracji z dwoma kolegami.Kiedy zobaczyli cennik to zakazali tylko pieczywo czosnkowe i litr wodki. No i wtedy pojawili sie panowie z mafii w sprawie haraczu. Pan Cezary z kolegami byli juz przy 3 litrze wodki i zwrocil uwage panom z mafii zeby tak glosno nie przeklinali.Wtedy panowie mafii zaczeli przeklinac jeszcze glosniej i tutaj pan Cezary powiedzial ze jest z mafii kielecko-tatrzanskiej i ze jak zaraz stad nie wyjda to im tak wp.. ze im poodpadaja te ich p..lone lby."
Uwielbiam ten serial :D

1

@barteq Swoje wrazenia zachowal dla swoich przyjaciol,a ja bede pisal to co mysle,nie podoba sie przewijaj dalej zamiast sie wymadrzac

0

@Bagsik88 Tym bardziej ze gra gorzej od 4 lat,to tylko pokazuje kompetetnosc Erniego ktory go tam trzyma tyle czasu.
Myslisz ze Cou dalby nam mniej niz obecny srodek pola?
O kontuzji Dembuza mowisz tak jakby bez urazu gral zajebiscie : przypomne tylko ze on sam nie wie co ma robic na boisku.
Antoine'a do Neymara bym nie porownywal (o ile nie darze sympatia tego drugiego to w 1 sezonie byl znacznie mlodszy od Francuza,przyszedl z Brazylii a i tak dal 3 razy wiecej).
Strzelilismy najwiecej bramek bo mamy Messiego i niezbyt konkurencyjna lige.
A co do zmian nawet sie nie wypowiem,to ze mlodzi wyjda na 90 minut z nijakim rywalem a potem siedza po 4-5 meczy na lawce(w przypadku Alenii 3 miesiace,wcale nie oznacza ze dostaja szanse.

6

Gdyby Erni byl naszym trenerem wtedy kiedy Xavi i Iniesta ledwo przebijali sie do skladu to jednemu i drugiemu rozwalilby kariere. Ile juz pilkarzy zapomnialo pod jego "sterami" jak sie gra w pilke?
Dembele,Coutinho,Antoine,Busi (tu akurat mozna caly felieton napisac o tym co on wyprawia od 3 sezonow),Alba w kratke,PO nie istnieje,ofensywny futbol w przeszlosci,truchtanie na boisku zaraz po tym jak wychodza na prowadzenie,zero pressingu,zero zmian poki nie zaczyna sie sypac gra,zero rotacji,Rakitic, i brak jakiegokolwiek pomyslu na gre z pilka przy nodze.
W 3 lata takie cos to nawet Van Gaal w MU nie zrobil

1

@BigShaq Jesli grac tam takim skladem jak z Interem w rewanzu to ja jestem za a tak kibicuje dzisiaj materacom,niech nasi szukaja formy bo tylko slabiutki real utrzymuje nas na pozycji lidera z 40/57 punktami

0

"Zmieniliśmy letni teatrzyk w ważny turniej, który przynosi duże dochody.
Wyjaśniliśmy, że pieniądze zostaną przekazane klubom z Segunda A i B oraz drużynom kobiecym"

Wg Rubialesa SH byl teatrzykiem ktory nie przynosil pieniedzy,dlatego przeniesli go do Arabow zeby przychody przekazac drugim ;)
Nie dosc ze w srodku sezonu zawodnicy musza przeleciec pol swiata to jeszcze graja dla drugich druzyn. Geniusze w tej Hiszpanii

6

Ostatni dzien urlopu. Godziny pedza jak szalone,depresja,moze jeszcze Erni mnie dobije na dobranoc

0

Neymar na 2-0 .

3

Ja tam jutro bede kibicowal materacom. Niech sie z realem pozabijaja o ten wielki puchar a nasi niech wracaja i ucza sie grac w pilke

0

Jest i overek,dziekuje do widzenia :)

0

Dobrze jest,overek coraz blizej :)))

0

1

0

Ciekawe jakby sobie nasza spolecznosc poradzila jesli by wybuchla wojna i kazdego wezwali do woja. Trzeba by bylo poprosic inne panstwa zeby poczekaly az nasi naucza sie strzelac :D

0

@Kurkmen Jak w MW3 : Ni slova po russki :D

1

@tristan87 Pep i Lucho w 3 sezonie wygladali na +10 lat a ten tylko leciutko posiwial :P
Erni to inny level w jego przypadku to my sie zestarzelismy o jakies 15 lat

1

@fcbarcafan19 Ja tez najbardziej bym sie obawial Azjatow. Rosja i USA niby gonia sie nawzajem a takie Chiny korzystaja i na jedych i drugich. Technologicznie przegonili juz cala planete,ludu maja w ch.. zostala im tylko mocniejsza bron

0

@Ratamahatta Bo oni nigdy nie mieli stycznosci z bronia,ofiarami,strzelaniem i mysleniem o tym ze zaraz moga wejsc przeciwnicy i cie zabic.
Po 2 latach na 1 linii,calowalem swoja pozycje gdy ja opuszczalem

2

@BarcaInfo Semedo i Roberto 3 razy by sie polamali gdyby tak probowali

0

@barcelonaLM W to akurat nie wierze

0

Kurs na overek realu 1,78 brac gole czy cornery?

0

Tramp powiedzial ze jesli Valverde nie odejdzie w przeciagu 24h to zbije rakieta satelite i nikt wiecej nie obejrzy Barcy

5

Taki maly kalendarz interwencji USA w swiatowych konfliktach po 2 wojnie sw.
1950-1953 Wojna koreańska: Stany Zjednoczone wysyłają swych żołnierzy do Korei pod auspicjami ONZ, po inwazji Korei Północnej na Koreę Południową. Ginie 33 tysiące Amerykanów.
1956 Egipt, Kanał Sueski - podczas kryzysu w Kanale Sueskim, 6. amerykańska flota ewakuuje około 2,5 tysiąca obywateli USA mieszkających w regionie. USA zmuszają francusko-izraelsko-brytyjską koalicję do wycofania się z kanału.
1958 Liban: - trzy tysiące dwustu amerykańskich komandosów ląduje w Libanie by chronić mieszkających ram Amerykanów i pomagać rządowi w Bejrucie
1961 Zatoka Świń, Kuba: Nieudana próba obalenia prezydenta Fidela Castro przez wspieranych przez amerykanów kubańskich uchodźców.
1961-1975 Wietnam: W wojnie, która miała nie dopuścić do przejęcia przez komunistów władzy ginie 55 tysięcy Amerykanów.
1965 Dominikana: 30 tysięcy żołnierzy piechoty morskiej i komandosów ląduje w Santo Domingo by "chronić" kraj przed komunistami.
1980 Iran: Komandosi przystępują do szturmu by uwolnić 52 amerykańskich zakładników przetrzymywanych w ambasadzie USA w Teheranie. Operacja kończy się fiaskiem, gdy nad pustynią dochodzi do zderzenia amerykańskiego helikoptera i samolotu-cysterny.
1983 Liban: 239 amerykańskich żołnierzy piechoty morskiej ginie w eksplozji samobójczym ataku na koszary w Bejrucie. W odpowiedzi Amerykanie ostrzeliwują pozycje syryjskie w Libanie.
1983 Grenada: Około tysiąca dziewięciuset amerykańskich żołnierzy ląduje w Grenadzie, po zabójstwie premiera tego kraju przez lewicową juntę.
1986 Libia: USA przeprowadzają naloty na Trypolis i Benghazi, po serii ataków terrorystystycznych na amerykańskie cele.
1989 Panama: Amerykańska interwencja zmierzająca do obalenia tamtejszego przywódcy Manuela Noriegi.
1991 Wojna w Zatoce Perskiej: Przewodzona przez Amerykę międzynarodowa koalicja rozpoczyna operację Pustynna Burza, by uwolnić Kuwejt spod irackiej okupacji, prowadzonej od sierpnia 1990 roku. W operacji bierze udział ponad 55 tysięcy amerykańskich żołnierzy. Od tego czasu USA kilkakrotnie przeprowadzały naloty na Irak (ostatnie w lutym tego roku), stacjonują swe wojska w regionie, i patrolują strefy zakazane dla lotów na północy i południu Iraku.
1992 Somalia: Amerykańscy żołnierze biorą udział w ONZ -owskiej humanitarnej operacji dostarczenia żywności dla głodujących Somalijczyków. Wycofują się w 1994 roku po ataku ze strony bojówek jednej z somalijskich frakcji.
1994 Haiti: Amerykańskie wojska lądują na Haiti w ramach ONZ-owskiej operacji przywrócenia do władzy Jean Bertrand'a Aristida.
1995 Bośnia: Amerykańskie samoloty bombardują serbskie pozycje w Bośni, starając się wymusić zgodę na porozumienie pokojowe z Muzułmanami i Chorwatami.
1998 Afganistan i Sudan: Ataki na bazy terrorystyczne w obu tych państwach, w odpowiedzi na zamachy bombowe na amerykańskie ambasady w Kenii i Tanzanii.
1999 Kosowo: Amerykańskie samoloty bombardują jugosłowiańską prowincję w ramach operacji NATO.
.
2001-2014 -Grubo ponad 350 tys. ofiar smiertelnych wskutek wojny w Afganistanie,Pakistanie i Iraku.Do 31 marca 2014 r. departament Pentagonu odpowiedzialny za leczenie ofiar wojny miał też w swoich rejestrach 970 tys. pacjentów - żołnierzy lub weteranów US Army, którzy odnieśli jakiegoś rodzaju obrażenia w jednym z trzech krajów.
Koszty wojny tych 3 ostatnich przekroczyly juz 5 bilionow dolarow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?