Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mmaciass Ja ci powiem wiecej bo widze Ukraincow praktycznie kazdy dzien. Banderowiec niczym nie rozni sie od faszystow z SS oni wlasna matke zabija jesli bedzie trzeba. Spytaj dziadkow co wyprawiali w ZSRR
0
@msmsms Fabryka narkotykow
0
@lucas/catalan https://img.pravda.ru/image/preview/article/7/4/9/1459749_five.jpeg
0
@mmaciass Wczoraj bylo spotkanie Rayo-Albacete i w zespole gosci wsytepowal ukrainiec Zozulya ktorego w 2017 po protestach kibicow za jego poglady wyrzucili z Rayo. (kibice zarzucili mu finansowanie faszystowskich ruchow i fotki z portretem Bandery)
W trakcie meczu znowu kibice zaczeli skandowac Zozulya jestes j... nazista i goscie po prostu nie wyszli na 2 polowe.Najprawdopodobniej walkower dla Albacete.
Gdyby za wyzwyska dawaloby sie walkower to mielibysmy komplekt punktow z kazdego wyjazdu.
22
Smieszna sytuacja z tym walkowerem Rayo. Przykladowo taki Pique dostaje gwizdy I obelgi w strone zony i rodziny praktycznie na kazdym stadionie a tutaj przerywa sie mecz za to ze kibice nazywaja jeb.. nazista kolesia ktory finansowal ruchy faszystowskie i przytulal sie ze zdjeciem Bandery.
0
Ludzie pomozcie zrozumiec o co chodzi z walkowewerem Rayo translator nie pomogl
https://www.unionrayo.es/el-albacete-se-niega-a-jugar-la-segunda-mitad/
0
Co sie stalo w meczu Rayo Vallecano - Albacete ze nie wyszli na 2 polowe?
2
@IAmBackCules Nie wiem kto jest glupszy : Dziennikarze ktorzy sledza posty jakiejs nienormalnej malolaty czy ci ktorzy dalej to podaja...
1
Dzis mnostwo wynikow 2-2 i Valencia tez lubi takie wyniki z Realem,postawie dyszke moze wejdzie
3
Sevilla 1-2 brawo Villareal
2
Roma 0-1 z ostatnim w tabeli SPAL ...
0
Arsenal trojeczka do przerwy :D
2
"Komitet Techniczny Arbitrów nie ma w zwyczaju wypowiadać się w takich sytuacjach.
Wnioski zostaną jednak wyciągnięte w wewnętrznym gronie."
W skrocie oni moga gwizdac sobie jak chca a wszystkie sprawy zalatwiaja miedzy soba :P
0
http://www.720pstream.me/ufc-245:-usman-vs-covington-live-stream
Link do UFC jesli ktos nie ma
1
@IronSanHybrid Ogladam ten kanal,koles fajne rzeczy organizuje
3
W USA bardzo dawno pozbyli sie takich sytuacji. Dali trenerom szanse zadania ponownego rozpatrzenia powtorki i wtedy juz nie maja wyboru musza podchodzic do ekranow i analizowac. Tylko w pilce wszystkie decyzje podejmuje jeden czlowiek.
0
Ja tam faulu nie widzialem
1
@msmsms Bezrobotni.
2
Ciezka praca ball boya: Najlepsi na 1:40 i 2:00 a laska cudna :)
0
Wszyscy zrobili wage pozostaje tylko troche odpoczac i zaczynac dzisiejszy maraton. W planach duzo piwa,duzo chipsow,duzo futbolu i na koniec UFC 245. Jest co ogladac
0
@damianex10 U mnie to wogole cuda. Mialem ostatnie Lille under 3,5 i Alaves over 1,5 i sedzia dal tym pierwszym karnego w 90 przy stanie 2-1 :P
22
@Danny Gaucho Jak na 35 latka i to jeszcze w Villareal to staty ma genialne
0
Alaves gol i overek za 1,7 po prostu cudownie wszedl :D
1
@halfnolife Stadion to jedyne miejsce gdzie pilkarz moze chodzic wsrod kibicow i nie zostanie zaatakowany aparatami,kamerami,dlugopisami itd,oni naprawde maja przej.. zycie,wiec nic dziwnego tym bardziej ze ktos rzuca ci sie na szyje od tylu
0
@Coutinho007 Z drugiej strony jesli real tez ma cisnienie na niego i on tez zacznie kwasy w zespole to my mamy znacznie wiecej do zaproponowania niz smietankowi. Oni oprocz pieniedzy nie moga im dac nic wiecej
0
Minelo juz 15 lat od powrotu figo na CN :)
Puyol jak sie wk.. ze kibice nie daja mu grac :D
1
Dembuz+Cou za Mbappe to byloby cos
0
@BarcaInfo Czyli jednak go kupujemy :/
0
@snoopdegie On ma juz 28 lat,ile czasu moze grac na najwyzszym poziomie? 2-3 sezony? Po przejsciu do PSG ciagle kontuzje,nawet nie wiadomo jak bedzie dalej.
Moim marzeniem jest Mbappe i zarzad moglby sie skupic na tym zawodniku bo to jest przyszly zdobywca ZP
0
@snoopdegie W moim przypadku gdybym mial miejsce w 1 zespole FCB z Messim obok siebie ktory duzo meczow gralby pode mnie i powoli przekazywal paleczke lidera to mialbym gleboko w dupie kazde pieniadze szczegolnie od "pracodawcy" ktorego klub nie istnieje w Europie. I jesli nie zauwazyles Neymarowi wystarczyly 2 lata zeby zaczac lamentowac na caly swiat.