2

@mmaciass Ja ci powiem wiecej bo widze Ukraincow praktycznie kazdy dzien. Banderowiec niczym nie rozni sie od faszystow z SS oni wlasna matke zabija jesli bedzie trzeba. Spytaj dziadkow co wyprawiali w ZSRR

0

@msmsms Fabryka narkotykow

0

@mmaciass Wczoraj bylo spotkanie Rayo-Albacete i w zespole gosci wsytepowal ukrainiec Zozulya ktorego w 2017 po protestach kibicow za jego poglady wyrzucili z Rayo. (kibice zarzucili mu finansowanie faszystowskich ruchow i fotki z portretem Bandery)
W trakcie meczu znowu kibice zaczeli skandowac Zozulya jestes j... nazista i goscie po prostu nie wyszli na 2 polowe.Najprawdopodobniej walkower dla Albacete.
Gdyby za wyzwyska dawaloby sie walkower to mielibysmy komplekt punktow z kazdego wyjazdu.

22

Smieszna sytuacja z tym walkowerem Rayo. Przykladowo taki Pique dostaje gwizdy I obelgi w strone zony i rodziny praktycznie na kazdym stadionie a tutaj przerywa sie mecz za to ze kibice nazywaja jeb.. nazista kolesia ktory finansowal ruchy faszystowskie i przytulal sie ze zdjeciem Bandery.

0

Ludzie pomozcie zrozumiec o co chodzi z walkowewerem Rayo translator nie pomogl
https://www.unionrayo.es/el-albacete-se-niega-a-jugar-la-segunda-mitad/

0

Co sie stalo w meczu Rayo Vallecano - Albacete ze nie wyszli na 2 polowe?

2

@IAmBackCules Nie wiem kto jest glupszy : Dziennikarze ktorzy sledza posty jakiejs nienormalnej malolaty czy ci ktorzy dalej to podaja...

1

Dzis mnostwo wynikow 2-2 i Valencia tez lubi takie wyniki z Realem,postawie dyszke moze wejdzie

3

Sevilla 1-2 brawo Villareal

2

Roma 0-1 z ostatnim w tabeli SPAL ...

0

Arsenal trojeczka do przerwy :D

2

"Komitet Techniczny Arbitrów nie ma w zwyczaju wypowiadać się w takich sytuacjach.
Wnioski zostaną jednak wyciągnięte w wewnętrznym gronie."
W skrocie oni moga gwizdac sobie jak chca a wszystkie sprawy zalatwiaja miedzy soba :P

0

1

@IronSanHybrid Ogladam ten kanal,koles fajne rzeczy organizuje

3

W USA bardzo dawno pozbyli sie takich sytuacji. Dali trenerom szanse zadania ponownego rozpatrzenia powtorki i wtedy juz nie maja wyboru musza podchodzic do ekranow i analizowac. Tylko w pilce wszystkie decyzje podejmuje jeden czlowiek.

0

Ja tam faulu nie widzialem

1

@msmsms Bezrobotni.

2


Ciezka praca ball boya: Najlepsi na 1:40 i 2:00 a laska cudna :)

0


Wszyscy zrobili wage pozostaje tylko troche odpoczac i zaczynac dzisiejszy maraton. W planach duzo piwa,duzo chipsow,duzo futbolu i na koniec UFC 245. Jest co ogladac

0

@damianex10 U mnie to wogole cuda. Mialem ostatnie Lille under 3,5 i Alaves over 1,5 i sedzia dal tym pierwszym karnego w 90 przy stanie 2-1 :P

22

@Danny Gaucho Jak na 35 latka i to jeszcze w Villareal to staty ma genialne

0

Alaves gol i overek za 1,7 po prostu cudownie wszedl :D

1

@halfnolife Stadion to jedyne miejsce gdzie pilkarz moze chodzic wsrod kibicow i nie zostanie zaatakowany aparatami,kamerami,dlugopisami itd,oni naprawde maja przej.. zycie,wiec nic dziwnego tym bardziej ze ktos rzuca ci sie na szyje od tylu

0

@Coutinho007 Z drugiej strony jesli real tez ma cisnienie na niego i on tez zacznie kwasy w zespole to my mamy znacznie wiecej do zaproponowania niz smietankowi. Oni oprocz pieniedzy nie moga im dac nic wiecej

0

Minelo juz 15 lat od powrotu figo na CN :)
Puyol jak sie wk.. ze kibice nie daja mu grac :D

1

Dembuz+Cou za Mbappe to byloby cos

0

@BarcaInfo Czyli jednak go kupujemy :/

0

@snoopdegie On ma juz 28 lat,ile czasu moze grac na najwyzszym poziomie? 2-3 sezony? Po przejsciu do PSG ciagle kontuzje,nawet nie wiadomo jak bedzie dalej.
Moim marzeniem jest Mbappe i zarzad moglby sie skupic na tym zawodniku bo to jest przyszly zdobywca ZP

0

@snoopdegie W moim przypadku gdybym mial miejsce w 1 zespole FCB z Messim obok siebie ktory duzo meczow gralby pode mnie i powoli przekazywal paleczke lidera to mialbym gleboko w dupie kazde pieniadze szczegolnie od "pracodawcy" ktorego klub nie istnieje w Europie. I jesli nie zauwazyles Neymarowi wystarczyly 2 lata zeby zaczac lamentowac na caly swiat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?