0

@kulek22 Mi Francuzi zj..li kupon z kursem 9,7. Ich zwyciestwo 1,15 :))
Akurat teraz Bulgaria musiala zaczac grac w siatke

0


Luknijcie na czat,internet zolnierze juz zaczeli 3 wojne :D

2

@Artsss Najwazniejsze pytanie: po co ruskim Polska?

1

@NaFazieHitman Najsmieszniejsze jest to ze samolot ma 3 lata a ostatni przeglad 6 stycznia tego roku

2

Wideo sprzed 12 lat :) Messi i Diego vs Tevez i jeszcze ktos


9

@tristan87 Za to wk,,ny Ivan dal jeden wywiad i od razu wrocil do once de gala. Zgaduje ze w tym miesiacu wystawia go rzadziej a jak styczen sie skonczy to znowu wroci do 1 skladu.

0

@Katalonbar Zyje w Rosji i potwierdzam ze zajebiste.
Dodalbym jeszcze Turcje jesli chodzi o ten region

1

@fart Zniknela z radaru,wtedy jeszcze byla swieza i mozna bylo zainwestowac :)

2

Szwajcaria (moze jeszcze Australia) to chyba jedyny kraj gdzie maja gleboko w dupie kto z kim sie bombarduje. Siedza na calym hajsie swiata i tylko ktos do nich podskoczy,jeden przycisk i dany kraj zostaje bez finansow.
Mialem tylko jedna znajoma ktora tam zyje,szkoda ze jej nie wyznalem jak bardzo ja kocham :D

0

@Lebson26 Mi zawsze pomagaja cukierki mietowe albo jablka

1

@YoNoEntiendoNada Nawet w swoje urodziny zeby pokazac jaki jest piekny :D
Zarty zartami ale w tej jednej kwestii Messi i Ronaldo nigdy nie beda mieli siebie rownych. Parcie 100% ponad dekade,w przyszlosci ZP bedzie przyznawana z rak do rak wtedy przypomnimy sobie co ta dwojka wyprawiala

2

Na pocieszenie przypomne ze tryplet zdobylismy po tragicznym meczu na Anoeta tez 4 stycznia:P

1

Zawsze to nasi trenerzy siwieja i lysieja a z Ernim na odwrot on coraz mlodszy a my juz niedlugo bedziemy na wozkach inwalidzkich

8

Mozecie sie zgodzic albo nie ale tak to znowu wina tego eunucha ktory po golu na 1-2 zaryzykowal z De Jongiem ktory raz byl juz blisko czerwonej i zamiast nieco uspokoic gre ten nic nie zrobil. Griezzman wogole gdziec na Kajmanach,wszyscy to widza oprocz pana wspanialego

52

Gdyby Valverde przeszedl do motoryzacji bylby najlepszym producentem hamulcow a swiecie.

0

Griezzman niech idzie do srodka i tak nam gowno daje z przodu

20

Arturo po prostu musi zostac,lepsza wersja Paulinho ktora napewno nam sie przyda w LM

0

Zaraz sie zmecza i Messi im jeszcze pyknie

0

Myle sie czy Inter go chce za 12M ?:))

0

VIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL

0

Jak zagral w 1 nasz mega Crakitic?

0

Nie wiem jak grali w 1 polowie i nawet jesli gramy cienko to mecz przeciwko znienawidzonego asspanyolu i tu niewazne jak trzeba po prostu wygrac

0

Suaresitoooo 1-1

1

@Kajtek77 Chyba nigdy nie zrozumiem jak mozna wydawac pieniadze zeby ogladac rezyserowane walki albo jak mozna cos takiego nazywac sportem. Bez urazy ale jak patrze reakcje na trybunach (mam nawet kumpla maniaka WWE) to mam wrazenie ze to show w psychiatryku :P

2

Amerykanie niezle sie bawia,zbombardowac cale lotnisko po to by zabic jednego kolesia.

0

@deyna2018 Masz 3 zakonczenia w jednym sam go zabijasz i przejmujesz kontrole w 2 razem na wieki wiekow a w 3 chyba zostawiasz wszystko i wyjezdzasz w pz.u

0

@Pablopicasso27 Pokaze szczegolnie po przedostaniej porazce i ostatnim cyrku w ktorym biegal 12 rund od gory tluszczu

2

@deyna2018 Mafia 3 to najwiekszy szajs jaki mogli zrobic,lepiej nie graj bo sie rozczarujesz,a Joe widzialem jako szofera Leo Galante w jednej z ostatnich scen ale w trakcie gry Vito opowiada temu czarnoskoremu kolesiowi ze jesli by zyl to napewno by o tym wiedzial.

0

Taniec Jokera z nieco innego ujecia


1

@Adamski69 Postanowilem ze juz nigdy nic nie bede postanawiac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?