7

Fati powinien isc na silownie z Traore. Gdyby ten drugi wpadl tak na bramke to zlamalby slupek :D

1

@bixmix Rykoszet. Bramkarz w jedna,pilka w druga :P

0

O widze ze Grzmot po rykoszecie dal prowadzenie Juve :P
On i Zidane maja pakt z tym samym diablem

0

Chyba 1 raz w tym sezonie obrona jeszcze nie popelnila jakichs strasznych bledow,duza w tym zasluga Busiego.

0

Poki co ladnie to wyglada,pilka chodzi,jesli jeszcze zamienic Fati z Griezzmanem i wyslac Rakiticia prosto do Chorwacji to moze sie udac ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Busi wrocil po 2 latach

0

Widac brak Suareza i De Jonga

2

Kike dajta tego Antoine na szpice i Ansu na lewa,bo poki co cala trojka z przodu sobie przeszkadza

3

Rakitic tak sie zaplatal ze o malo sobie nog w supel nie zawiazal

2

Ciekawy ten Busquets : jest chyba najwolniejszy z naszej ekipy ale wychodzi na genialny poziom tylko wtedy kiedy gra sie szybka pilke. Przy zamulonym trybie gry gubi krycie w co 2 akcji :P

1

@jedrek7000 W 16 rywala :D

5

Idziemy na rekord w posiadaniu pilki

6

Messi juz tak sie nudzi ze zaczal grac na lezaco :P

0

20 minut bez gola,moze zaczniemy hejtowac?:D

0

Griezzman ma jakis challenge z Ansu ze sie co 10 minut zamieniaja pozycjami?

0

Leo jakie ma parcie na bramke

19

Szacun Antoine,dobry powrot,myslalem ze to Alba

2

Moze brac czerwo dla Granady? Kartkuja sie jak szaleni

0

Karnowolny dla Leo,czuje 1-0 :p

0

Pieknie Messi,ale to zepsuli :/

3

110 podan w 8 minut,jak za starych dobrych czasow :P

5

Poklepali! :)) .

1

Doping to my mamy niesamowity,4 minuta juz hamburgery w rekach,biedni kibice gloduja zeby na stadionie mozna bylo spokojnie zjesc

0

3 pietrowy autobus juz zbudowany ;)

8

Minuta ciszy dla matki Roberto?

1

Grzmot uciekl w ilosci hat trikckow,Leo wiesz co robic

1

Ale pustki na trybunach o ludzie

2

Settien smutny bo mu nie wolno na boisko wejsc,pograc z chlopakami.

0

Streamy po polsku,rusku,hiszpansku i angielsku znalezione,mam nadzieje ze mnie nie zawioda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?