0

@FC1899Barca Gada tak bo jeszcze nie przegral walki,ciekawe co bedzie gadal kiedy sam przegra.
Ile powaznych przeciwnikow on mial nie liczac Conora?

36

Widze ze cisnienie na stronie wcale nie zniknelo. Teraz juz przyczepiamy sie tego ze Messi nie pracuje w obronie :D
Powinien jeszcze stawac na bramce,bronic,sam sobie podawac do przodu,strzelac gola i z powrotem wracac bronic wyniku.
10 sezonow Leo jest wolnym elektronem (w KAZDYM zespole jest minimum jeden taki gracz,zazwyczaj sa to 9tki) i teraz wymaga sie od niego jeszcze pressing obronie :))
Z Xavim i Iniesta on nawet nie schodzil do srodka i trzymal sie tej prawej strony.
Strach pomyslec co sie tutaj bedzie dzialo jesli jeszcze 2-3 mecze bedzie pod forma. Nawet Grzmota w Realu tak nie jechali w ostatnich sezonach.
Z niecierpliwoscia czekam na dzisiejszy mecz i tutejsze reakcje.

1

Grzmot sam siebie pozdrawia z okazji urodzin :D https://www.instagram.com/p/B8Ly6IPIblV/

3

Co ten Villareal odwalil

0

@jeyx77x Oni zanim wpadna na ten pomysl juz nie bedzie ani Leo ani Grzmota.

0


Eidur by nam sie teraz przydal,idealny zmiennik dla Luisa,gralo sie nim w Fifie ;)

6

Kiedys mialy byc organizowane mecze gwiazd LaLigi,PL,Serie A i Ligue 1 a potem temat przepadl. Szkoda ze w 2020 roku nie mamy mozliwosci obejrzenia wszystkich najlepszych na jednej murawie, w tym jednym Amerykanie swoja kreatywnoscia bija wszystkich na glowe.

0

@sonek List ktorym zrywasz z dziewczyna :)

22

@HansLanda Nie mozna chyba ze jest sie slepym i mecze sluchalo sie w radiu u El Jarka

0

Kapitalnie wkrecil

0

Dziadki sie bawia

11

@Oskar00 "Ronaldo nigdy przenigdy nie dzialal na szkode klubu"
Az mi sie przypomniala sytuacja kiedy zglaszal spalonego po golu Benzemy po tym jak mu nie podal xD
Smiechowy tekst ci nawet wyszedl.

0

@barcelonaLM Prawdziwy Micky to byl w latach 2004-2010 no ale on byl genialnym trollem a nie to co teraz

16

Nie wiem co sie dzieje z ta strona,moze to ja czegos nie rozumiem ale z dnia na dzien jest tu po prostu coraz gorzej. Pewnie dlatego ze duza czesc starszych uzytkownikow zbanowna. Zamienilismy sie stronami ze smietanowymi czy co?
Pierwszy z brzegu przyklad dzisiaj: Wchodze na strone a tu hahaszki i impreza z okazji kontuzji Dembuza.
Nie minelo kilka godzin i cysterna jadu poszla na Leo :D
Redakcja dala herby - zaczela sie walka o like'a.
Wprowadzili gorace dyskusje - wyscig po glupote dnia,byle odpowiedzialo ci jak najwiecej osob.

0

@ViscaBarca123 Kluivert jest od doradzania mlodym zeby uciekali na wypozyczenia zamiast walczyc o 1 sklad

1

@PopekMonster Abidal wyszedl i powiedzial ze po GD planowali zwolnic Erniego i zawodnicy byli niezadowoleni a Leo odp. mu zeby nie klamal.

31

Zastanawiam sie co wogole odwalilo Abidalowi zeby akurat teraz zrobic takie szambo z zawodnikami. On juz powinien zostac zwolniony.
Leo zachowal sie bardzo dobrze,niech jeszcze publicznie powie ze nie przedluzy kontraktu z tym zarzadem i zobaczycie jak cules wywioza ten caly pseudo team z gabinetow na taczkach.

0

@mariogbch Ja tam wzialem 8 roznych

0

Kurs na Liver 1,93 moze zaryzykowac w kuponik?

0

Kompletnie zapomnialem ze w tym roku jest jeszcze Copa America. Leo naprawde ma przej..e, alez bylby kosmos gdyby teraz poprowadzil nas do trypletu i potem w koncu siegnal po ten puchar. Ja tam wierze w nasza druzyne,jesli Chelsea mogla zabrac LM w 2012 to i my mozemy.

2

@BarcaInfo Jesli to prawda w co watpie,Abidal powinien byc natychmiast zwolniony.

0

Jesli w takim wieku Dembuz ma tak zajechane nogi,to chyba jedynym dla niego ratunkiem jest pojscie na fitness kursy do Traore.
Najgorsze jest to ze taki talent I to jeszcze obunozny,najprawdopobniej wlasnie zakonczyl kariere w FCB.
Z drugiej strony poki nie zacznie grac my go w zyciu nawet za 80M nie sprzedamy.
Ciekawi mnie jeszcze medycyna w naszym zespole i to jak w 2020 roku z takimi technologiami,chcieli dac mu zielone swiatlo do gry i nie wykryli ze po 3 treningach jest ryzyko kolejnego miesniowego urazu. Koles nigdy nie mial takiego problemu,przyszedl do nas i kompletnie sie posypal.

19

Jakby tak pomyslec to apogeum zaczelo sie od Neymara.
-Rozj..l rynek transferowy
-Chcial odciac sie od Leo i stracil 3 sezony,w ktorych mogl juz teraz razem z Argentynczykiem zdobywac ZP
- Konflikt z wlasnymi kibicami PSG
-Barca w tym czasie wydala 300 milionow!!! zeby teraz liczyc na 17 latka
To chyba najlepszy dowod na to ze pieniadze w pilce nic nie znacza.

Po Xavim modlilismy sie o rozgrywajacego,teraz modlimy sie o skrzydla. Boki obrony juz w kolejce zeby przejac paleczke.

2

Slusznie koledzy zauwazyli,w tym momencie jestesmy jak FC Albatros. Jeden Norek (Leo) i Karol (MatS) nam zostal.

0

@Amnc Kazdy dzien stoje na jednej prostej 500m minimum godzine (W poniedzialki i piatki nawet po 1,5) wiec powinienes byc szczesliwy :P

8

Naprawde tragedia z Dembuzem. Po powrocie usmiechniety,szczesliwy,widac ze bardzo chcial wrocic. Bardzo mi go szkoda,psychika juz kompletnie mu siadzie.
A ci nizej ktorzy wlaczyli hahaszki poszukajcie swoich mozgow.

8

Leo przez ostatnia dekade pewnie w kazdym meczu daje minimum 2-3 setki kolegom,teraz ma nieco slabszy miesiac od roku,chlopak chce sie odblokowac a tutaj cysterna jadu za to ze 2 razy nie podal do Griezzmana. Lament i zaloba,jeszcze sie na czarno ubierzcie i zapalcie znicze.

0

@Uukasz_93 Tak na ostatnia prosta bo gramy we wszystkich rozgrywkach,mamy teraz maraton meczy i jesli bedziemy sie potykac to w marcu mozemy juz nie dogonic Real.
Sezon to nie tylko LM jak dla niektorych z was

0

Sezon wchodzi wlasnie na ostatnia prosta i kazdy nastepny mecz to juz wyzwanie,mamy 4 kolejki do Napoli i smietankowych,ja tam jestem pozytywnie nastawiony,Leo zwykle po slabszym miesiacu laduje gole jak nienormalny no i druzyna moze juz w koncu sie obudzic. 1 polowa swietna,w 2 zaczeli kaleczyc ale gralismy tym skladem 3 dni temu I mozna zrozumiec ze nieco odpuscili.

0

Jakby jeszcze przygwozdzic Leo na prawej tak zeby caly czas nie zageszczal srodka pola,to moze sie udac. Semedo+Messi i Dembuz/Fati+Alba.
Kazdy raz kiedy Leo wchodzi ze skrzydla praktycznie mamy bramkowa sytuacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?