Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dozylismy czasow zeby Getafe nas cisnelo na wlasnej polowie na CN.
3
Ewidentny faul,jesli on to zaliczy to zdjalbym cala druzyne z boiska na miejscu Kike
4
Faul na Umtitim byl!
0
Ale fart,juz moglismy przegrywac
Edit juz przegrywamy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Trzeba podac do Leo na pustaka bo sie zablokowal.
0
Ale szansa Leo...
0
Cucurella na pelnej k..wie przed kontra De Jonga wchodzil w nasze pole karne,10 sek pozniej juz stal przed swoim
0
@BRAWAR Mats dzisiaj nie gra :P
0
Leo :O .
0
Odwaznie na nas wyszli
3
@MessiLajonel Glodni sa,caly tydzien czekali zeby zjesc sobie kanapke na Camp Nou
0
@Hakiru Cos na rozgrzewce zlapal,mam nadzieje ze to tylko jakis skurcz :/
0
Mats zalozyl koszulke Dembele i od razu zlapal kontuzje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ladny gest Barco :)
2
@Elosek Bo Griezmann to u nas swieci i blyszczy :)
0
@sila101 Dlatego gram w fife 14 :)
1
Griezzi do Interu za Lautaro i Coutinho z doplata za Neymara to bylby chyba najlepszy deal dla nas.
13
W Japonii Coca-cola wyglada tak https://japantoday-asset.scdn3.secure.raxcdn.com/img/store/13/a5/a93791a1db62f69433b87b40079d18ddac9b/coca-cola-japan-clear-coke-1/_w850.jpg
A tak sprzedaja banany,zeby nie zdarzyly sie zepsuc zanim je zjesz
https://i.forfun.com/jkksgryo.png
0
@IronSanHybrid Ja bym juz go na ebaya wystawil :D
3
Tymczasem na smietankowej zastanawiaja sie kto musi odejsc po przyjsciu Lautaro do nich :D
0
@IronSanHybrid Nieladnie tak nabijac sie z dziadka :)
0
Mnostwo tutaj fanow NBA wiec powiedzcie USA da rade reszci swiata z kursem 1,6?
2
@Pilka_jest_okragla Przeciez maja mega gwiazde Jovicia to po co im ten amator :)
0
@Prezes_sycylijczyk Ja chce postawic nastepujaco i zwiazac to z nocnym NBA ale tam nie wiem co brac : Zwyciestwo USA za 1,6 czy over 301 za 1,91. Weekend zaczynam od 100 zlotych,mam zamiar podbic to jutrzejszymy meczami do 2000 :D
Rozne
1X
Over 3
Over 2
0
@tristan87 Za to ze ten rzucal sie do Leo.
0
Valencia - ATM
Volver-Lester
BVB-Aintracht
Monaco-Montpellier
Wasze typy?
0
Dzisiejszy trening+nieszczesliwy Griezmann na 21:15
1
Minelo 12 lat od pamietnego golazo Leo z Getafe...