7

Dozylismy czasow zeby Getafe nas cisnelo na wlasnej polowie na CN.

3

Ewidentny faul,jesli on to zaliczy to zdjalbym cala druzyne z boiska na miejscu Kike

4

Faul na Umtitim byl!

0

Ale fart,juz moglismy przegrywac
Edit juz przegrywamy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Trzeba podac do Leo na pustaka bo sie zablokowal.

0

Ale szansa Leo...

0

Cucurella na pelnej k..wie przed kontra De Jonga wchodzil w nasze pole karne,10 sek pozniej juz stal przed swoim

0

@BRAWAR Mats dzisiaj nie gra :P

0

Leo :O .

0

Odwaznie na nas wyszli

3

@MessiLajonel Glodni sa,caly tydzien czekali zeby zjesc sobie kanapke na Camp Nou

0

@Hakiru Cos na rozgrzewce zlapal,mam nadzieje ze to tylko jakis skurcz :/

0

Mats zalozyl koszulke Dembele i od razu zlapal kontuzje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ladny gest Barco :)

2

@Elosek Bo Griezmann to u nas swieci i blyszczy :)

0

@sila101 Dlatego gram w fife 14 :)

1

Griezzi do Interu za Lautaro i Coutinho z doplata za Neymara to bylby chyba najlepszy deal dla nas.

13

0

@IronSanHybrid Ja bym juz go na ebaya wystawil :D

3

Tymczasem na smietankowej zastanawiaja sie kto musi odejsc po przyjsciu Lautaro do nich :D

0

@IronSanHybrid Nieladnie tak nabijac sie z dziadka :)

0

Mnostwo tutaj fanow NBA wiec powiedzcie USA da rade reszci swiata z kursem 1,6?

2

@Pilka_jest_okragla Przeciez maja mega gwiazde Jovicia to po co im ten amator :)

0

@Prezes_sycylijczyk Ja chce postawic nastepujaco i zwiazac to z nocnym NBA ale tam nie wiem co brac : Zwyciestwo USA za 1,6 czy over 301 za 1,91. Weekend zaczynam od 100 zlotych,mam zamiar podbic to jutrzejszymy meczami do 2000 :D
Rozne
1X
Over 3
Over 2

0

@tristan87 Za to ze ten rzucal sie do Leo.

0

Valencia - ATM
Volver-Lester
BVB-Aintracht
Monaco-Montpellier
Wasze typy?

0

Dzisiejszy trening+nieszczesliwy Griezmann na 21:15


1


Minelo 12 lat od pamietnego golazo Leo z Getafe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?