6

Benzema xDDDDDDDDD On ma challenge z Antoinem chyba.

13

@Djzordon Poki co to my jestesmy mistrzami,oddac to oni sie moga co najwyzej list z gratulacjami

0

Cieszy fakt ze real na wyjezdzie gra lepiej niz na BernaLeo,moze im to nie wystarczyc z City :)

0

5

Mam do Levante szczegolny sentyment. Pierwszy zaklad jaki wygralem byl jakies 10 lat temu i trafilem wynik 2-1 z Realem z kursem 21,mogliby to w sumie powtorzyc

2

Ale akcje sp..yli Levante

0

@MarioVeB! Kurs na ich zwyciestwo 17.
Lideruja:
City 5
LFC 6,5
Bayern (?) 6,5
FCB 7
PSG 8
Juve 10
Real 13 :))
Atalanta 30
CFC 40

0

@tobiasson92 Red Bull to nie jest biedna firma i w sumie nie maja po co wyprzedawac swoich najlepszych graczy do Bayernu. Oni nie sa az tak atrakcyjnym klubem jak 7-8 lat temu,w LM nie istnieja a na krajowym podworku coraz ciezej im sie wiedzie.

1

Ciekawa historia z RB Leipzig. Zalozyli ich w 2009 i w doslownie 5 sezonow pokonali 4 szczeble do Bundesligi,i w 3 ostatnie lata zajeli odpowiednio 2,6 i 3 miejsce a teraz bija sie o mistrza. Ciekawe czy wyprzedaja sie jak Monaco.

0

@FC1899Barca Gdyby e BVB padly 3 gole to mialbym +2800 na koncie,poki co -400 za dzis,ale zaraz chyba puszcze nastepny :D

0

Jak ja nie cierpie tego Juventusu (Grzmot nie ma tu nic do rzeczy) mam nadzieje ze to Lazio zabierze scudetto w tym roku,lubie ich a poza tym mam combo kuponik z mistrzami z TOP 4.

0

zostaly mi 3 gole w Leicester,gdzie ja tam grad bramek widzialem sam nie wiem

16

@KSSniper Ja tylko przypominam ze Messi pauzowal 7 kolejek :D

2

Zagralismy dzis na tyle dobrze
ze nawet beznadziejny Ivan nam nie przeszkadzal. Griezzmana pomijam bo mam jeszcze choc troszke wiary w to ze w LM cos nam pomoze strzelic.

0

@Manieslaw Ma stolek w redakcji pewnie nie ma czasu:P
ViscaBarca123
Redaktor serwisu FCBarca.com

0

Martin w nastepnym meczu strzela dublecik i od razu mija Jovicia :P

0

@SeeleyBooth Przy kretynskim zagraniu Ivana tak krzyknal z wscieklosci ze nawet ja to slyszalem,pewnie masz racje

0

No to czekamy na dobre wiadomosci z Levante,za dlugo juz ci smietankowi na fotelu liera

0

@SeeleyBooth To chyba ta sytuacja z golem Vidala. Pique tez tam kreci beke z tylu,moze cieszynke odwalil?:D

26

0

@BarcaInfo Mina bramkarza mowi wszystko, lubie te druzyne szkoda ze nie maja mocnych pilkarzy :)

0

Leo z 16 na 6 w Zlotym Bucie :P Do Haalanda i Immobile tylko 8 straty
https://www.transfermarkt.com/statistik/goldenerschuh

2

Antoine dzisiaj zagral tak obrzydliwie ze szkoda gadac. Odnosnie Martina to po tym kwadransie zauwazcie ile my akcji zrobilismy majac klasyczna 9tke,wielka szkoda ze nie bedziemy go mieli w LM.

1

@VandaI Tu chodzi o sam fakt,ze wszedl,walczyl jak szalony i juz mamy z niego pozytek.

57

Koles w 10 minut zrobil nam 2 gole,czekamy na "ekspertow" za 50 groszy ktorzy tutaj wrzeszczeli ze to byl beznadziejny transfer.

0

Ale kozak Manita:DDD Znowu lysy:) Hejterzy w norach

1

8 goli do Immobile ma jeszcze czas :P

0

@Kamill10 Tez przeczytalem ze jedzie na Olimpijski ale nie ma farta do nich :D

0

Ajjj szkoda .

1

Dawno Leo z wolnego nie strzelal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?