Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Benzema xDDDDDDDDD On ma challenge z Antoinem chyba.
13
@Djzordon Poki co to my jestesmy mistrzami,oddac to oni sie moga co najwyzej list z gratulacjami
0
Cieszy fakt ze real na wyjezdzie gra lepiej niz na BernaLeo,moze im to nie wystarczyc z City :)
0
@ShinobiQWE 300
5
Mam do Levante szczegolny sentyment. Pierwszy zaklad jaki wygralem byl jakies 10 lat temu i trafilem wynik 2-1 z Realem z kursem 21,mogliby to w sumie powtorzyc
2
Ale akcje sp..yli Levante
0
@MarioVeB! Kurs na ich zwyciestwo 17.
Lideruja:
City 5
LFC 6,5
Bayern (?) 6,5
FCB 7
PSG 8
Juve 10
Real 13 :))
Atalanta 30
CFC 40
0
@tobiasson92 Red Bull to nie jest biedna firma i w sumie nie maja po co wyprzedawac swoich najlepszych graczy do Bayernu. Oni nie sa az tak atrakcyjnym klubem jak 7-8 lat temu,w LM nie istnieja a na krajowym podworku coraz ciezej im sie wiedzie.
1
Ciekawa historia z RB Leipzig. Zalozyli ich w 2009 i w doslownie 5 sezonow pokonali 4 szczeble do Bundesligi,i w 3 ostatnie lata zajeli odpowiednio 2,6 i 3 miejsce a teraz bija sie o mistrza. Ciekawe czy wyprzedaja sie jak Monaco.
0
@FC1899Barca Gdyby e BVB padly 3 gole to mialbym +2800 na koncie,poki co -400 za dzis,ale zaraz chyba puszcze nastepny :D
0
Jak ja nie cierpie tego Juventusu (Grzmot nie ma tu nic do rzeczy) mam nadzieje ze to Lazio zabierze scudetto w tym roku,lubie ich a poza tym mam combo kuponik z mistrzami z TOP 4.
0
zostaly mi 3 gole w Leicester,gdzie ja tam grad bramek widzialem sam nie wiem
16
@KSSniper Ja tylko przypominam ze Messi pauzowal 7 kolejek :D
2
Zagralismy dzis na tyle dobrze
ze nawet beznadziejny Ivan nam nie przeszkadzal. Griezzmana pomijam bo mam jeszcze choc troszke wiary w to ze w LM cos nam pomoze strzelic.
0
@Manieslaw Ma stolek w redakcji pewnie nie ma czasu:P
ViscaBarca123
Redaktor serwisu FCBarca.com
0
Martin w nastepnym meczu strzela dublecik i od razu mija Jovicia :P
0
@SeeleyBooth Przy kretynskim zagraniu Ivana tak krzyknal z wscieklosci ze nawet ja to slyszalem,pewnie masz racje
0
No to czekamy na dobre wiadomosci z Levante,za dlugo juz ci smietankowi na fotelu liera
0
@SeeleyBooth To chyba ta sytuacja z golem Vidala. Pique tez tam kreci beke z tylu,moze cieszynke odwalil?:D
26
Sarabria i Kike :D
https://x.com/i/status/1231260905863831552
0
@BarcaInfo Mina bramkarza mowi wszystko, lubie te druzyne szkoda ze nie maja mocnych pilkarzy :)
0
Leo z 16 na 6 w Zlotym Bucie :P Do Haalanda i Immobile tylko 8 straty
https://www.transfermarkt.com/statistik/goldenerschuh
2
Antoine dzisiaj zagral tak obrzydliwie ze szkoda gadac. Odnosnie Martina to po tym kwadransie zauwazcie ile my akcji zrobilismy majac klasyczna 9tke,wielka szkoda ze nie bedziemy go mieli w LM.
1
@VandaI Tu chodzi o sam fakt,ze wszedl,walczyl jak szalony i juz mamy z niego pozytek.
57
Koles w 10 minut zrobil nam 2 gole,czekamy na "ekspertow" za 50 groszy ktorzy tutaj wrzeszczeli ze to byl beznadziejny transfer.
0
Ale kozak Manita:DDD Znowu lysy:) Hejterzy w norach
1
8 goli do Immobile ma jeszcze czas :P
0
@Kamill10 Tez przeczytalem ze jedzie na Olimpijski ale nie ma farta do nich :D
0
Ajjj szkoda .
1
Dawno Leo z wolnego nie strzelal