2

Haha,przynajmniej trafil,Griezzi strzelilby w jaksolki na dachu

0

Gol Martina 2.00 w tej chwili

1

Martin jaki nabuzowany :D

0

To ten arbiter z meczu z Bilbao ktory zj..lismy w CdR :P

0

Bierzcie 3 gole Barcy,kurs wysmienity

2

@tadzik447 Piers z kobiety

0

Atletico przegrywa,co za nienormalny zespol :D

0

@Kamilos84 Real remis

1

W drugiej zaladujemy im trojke albo dwojke,nie bylo mnie w pierwszej polowie dlatego 0:0 :D

0

Mogli by opoznic mecz na pol godziny poki czlowiek nie dojedzie do domu....

9

Plonie mu dupsko bo Barca nie kupila jego ziomka a po krytyce odnosnie transferu Martina palec zostal mu w tylku. Genialny pilkarz,zenujacy czlowiek

7

Bylem nieco do tylu odnosnie nowosci z tego tygodnia i chyba dobrze bo juz mi sie rzygac zachcialo :D
Pierwsze co wszedzie zobaczylem to wiadomosci o tym ze syn Grzmota zebral milion followersow w 1 dzien i robi furore na instagramie. Pomyslalem ze pewnie pokazuje jakies tricki itd,wchodze a tam wanna pelna dzieci i Grzmot xD
Oprocz tego papiez i Alexis Sanchez zachorowali na koronawirusa a Rammstein nagral porno-piosenke z ruskimi.
Na koniec znowu made in russia i ostatnie wideo grupy idiotow ktorzy wj..li 25 kilogramow suchego lodu do basenu w saunie i zgineli podczas "zabawy".



W poszukiwaniu jeszcze wiekszej glupoty trafilem na wyscigi za serem i w sumie mozna juz isc spac bo nie wiem czy warto dalej kopac :D

6

@koksik2700 Duzo jest teraz takich jak my :D Mnostwo moich znajomych najpierw sie zenilo,potem mowili mi zebym w koncu zalozyl rodzine i jakies 3/4 z nich juz po rozwodzie. Wazne jest jeszcze to ze kobiety ( w wiekszosci) patrza tylko na to ile zarabiasz.Wchodzisz w zwiazek i zaczyna sie 10000 zyczen w dzien. Dla nich najlepiej zebysmy my zap..li 24/7 i tylko nadazali za ich kapryzami a one siedzialy na dupie i nie wychodzily z instagrama.
Najbardziej obrzydliwe zwiazki sa z bogatszymy od ciebie,bo tam do gry wlaczaja sie tesciowe ktore beda ci zatruwac powietrze do konca stulecia.

0

@kerouac https://images.daznservices.com/di/library/GOAL/2b/aa/only-germany-bayern-munchen-fans-hoffenheim-hopp-2020_9zuydhcdtong11xs24foc7yjs.jpg?t=-1790910080&quality=100
Jesli zna ktos niemiecki to niech to przetlumaczy.
Swoja droga kibice Rayo po tym jak krzyczeli do tego Ukrainskiego nazisty obrazliwe slowa to od razu wlepili im walkowera,szkoda ze tutaj tak sie nie stalo,Bayern to drugi po Realu klub ktory nienawidze

14

Z ciekawosci wlacze sobie mecz Heerenveen i popatrze jak sobie radzi nasz wielki nastepca Leo, Halilovic.

1

@contowsky A ja mam wrazenie ze to jakas faszystowska piosenka,pewnie dlatego ze ich nienawidze xD

8

@Veb1233 Sobota,weekend,pewnie przesadzil z narkotykami :) Jutro wytrzezwieje nie martwcie sie

0

Mialem kiedys strone podobna do tej http://www.720pstream.me/
gdzie bylo mnostwo streamow do MLS,ktos wie o jaka mi chodzi? Na 720 jest wszystko oprocz pilki

0

@Hiacynk Nerwowo .

6

@Hiacynk Pomylilem literke,WOW ale mnie uszczypnales. Bez tego pewnie nie wiedziales o co mi chodzi

2

Jesli City jutro wygra to zostaje "tylko 19 punktow". Zakladajac ze bezposredni mecz tez wygraja to 16.
LFC ma mecze u siebie z : Bournemouth,Crystal palace,Aston Villa,Burnley i Chelsea
Wyjazd: Everton,Brighton,Arsenal i Newcastle.
4 porazki,2 remisy i 10 zwyciestw City i bedziemy miec frajerow stulecia :D

1

W przerwie dla jaj postawilem 2-1 dla Watford do wyjecia 150$ za 10,znajac moje szczescie zakoncza 3-0 albo juz wogole nic nie padnie :D
Edit: 3-0 :D

0

Dobrze Watford jeszcze 2 trzeba

7

A ja se mysle o co tu k.. chodzi,czyzbym przespal jeden dzien wiecej albo pomylil date meczu?

2

@michaleu Przewaznie jak przeciwnicy chca naszych jakos uszczypnac to w tym meczu dostaja w dupe

28

Taki Real to ja uwielbiam: Porazka u siebie I Czerwony Ramos xD

0

Hahahahaha :DDDD

0

Mam nadzieje ze smietankowi oberwa choc 0:1 I wyjdzie ze tylki Barca Bayern i City z top druzyn moze byc w dobrych nastrojach przed rewanzami :))

0

Gdyby Kike nie zachowal zmiany gralibysmy w 9tke koncowke

0

Boze Pique wstawaj,nawet nie p..ol ze ty tez z kontuzja...................

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?