Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miej swiadomosc ze w chwili kiedy caly sportowy swiat nie ma mozliwosci wystepowac ty masz walke roku przeciwko temu z ktorym 4 razy odwolywano walke. Badz Khabibem i tydzien przed walka uciekaj w gory na drugi koniec swiata i usprawiedliwiaj sie tym ze boisz sie wyjsc z domu i nie zamierzasz latac tak daleko samolotem zeby bronic pas. Dana rwie sobie dupe zeby ten turniej zorganizowac,kazdy prosi o walke na UFC 249,wiec mam nadzieje ze zabiora pas Khabiba,wtedy juz mu sie zechce siadac w prywatny samolot i przezwyciezyc ten jakze koszmarny lot na pokladzie za 1MLN ojro
0
@ToshyFCB Dzieki,udalo mi sie z tymi cyferkami,a teraz mi sie haslo nie zgadza. No coz bede probowal :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia swojego loginu na fb? :D
Haslo pamietam a login kompletnie wylecial mi z glowy..........
0
@Rysiu O czlowieku,ja juz 3 miesiace wale glowa w sciane przez ten j... bluescreen. Ostatnia proba byla taka ze wzialem z remontu I po 15 minutach w domu znowu mi to wywalilo,wiec wyj..lem go w cholere.
Kilka z miliona przyczyn : Wirus,slaba bateria,kurz w srodku,slaba ladowarka,karta graficzna,plyta glowna do smietnika itd itp.
Rozbierz go,wyczysc,sprawdz kontakty,wgraj windowsa,sprobuj odpalic bez baterii.Jesli nic nie pomoze to wyrzuc go przez okno i wiecej go nie wspominaj
0
Ciekaw jestem jak to wszystko bedzie wygladalo kiedy ta cholera sie skonczy. Jesli dogramy sezon za 2 miesiace,to bedziemy juz mieli Luisito,pytanie tylko jak bedzie wygladac druzyna po takiej przerwie? Jesli trafimy z forma to bedziemy mieli realne szanse na te przekleta LM,ja juz zapomnialem jakie to uczucie kiedy twoja druzyna ja zdobywa.
Cules ktorzy kibicowali przed 1995 rokiem naprawde mieli prz..ane,zycie nagrodzilo nas Ronaldinho,Messim i tyloma pucharami. Musimy po prostu byc zajebiscie szczesliwi,ze doswiadczamy rzeczy ktore wiele kibicow nigdy nie zobaczylo :)
Tak sie juz za Barca stesknilem,ze nawet ohydny mecz z Ernim na lawce,obejrzalbym z przyjemnoscia....
0
@DaPi Do pieca.
0
Jeden debil postanowil wp..lic sobie delikatesa w postaci nietoperka i przez tego pop..lenca,caly swiat sparalizowany. Jeszcze miesiac bez Barcy,Leo,NBA,NHL i drugich rozgrywek sportowych i chyba p..lca dostane. Dobrze ze przynajmniej do roboty trzeba chodzic,nie bede 1 czlowiekiem ktory umarl z nudow.
W rosji emeryci maja bezplatny transport i zeby jakos na nich podzialac zablokowali wszystkim karty,ale i tak kazdy poranek to wojna dziadkow z konduktorami. Gdzie oni tak zap..rzaja od 6:30 tylko Bog wie. Najlepsze jest jeszcze to ze Wladek objawil tydzien absolutnej izolacji ale i tak na ulicy masa ludzi,grillowanie i radosc ze mozna sie w koncu porzadnie naj...ac xD
0
Najwiekszy talent Lucho : abracadarba w szatni kiedy schodzilismy z niekorzystnym wynikiem. Pomijajac remontade,utkwilo mi jeszcze w glowie jak wyszli i w 15 minut wyjasnili Atletico z 1:0 na 1:2
1
Dozylismy do czasow w ktorych czujac spirytus od nieznajomego,nabierasz do niego szacunek i uwazenie :)
1
@Chwytliwy Kane u smietankowych
0
Pulisic w tiktokie :D
1
Jesli myslicie ze duzo debilizmu juz widzieliscie I nic was juz nie zdziwi to zapraszam do corona virus challenge,zapoczatkowany przez Ave Louis. Wyliz kibel i pokaz ze sie nie boisz
0
To prawda ze Dybala i jego dziewczyna zlapali wirusa?
Edit: Na instagtamie potwierdza,czyli juz 3 gracz Juve z ta zaraza,jak to jest k.. mozliwe,rozpylili w powietrzu ten je.. wirus?
3
Luisito moze i marnuje duzo okazji,ale na przykladzie Antoinea mozna doskonale zauwazyc,ze do tych sytuacji trzeba tez umiec dochodzic.
Nie kazdy moze tak klepac z Messim jak on + zadziornosc+ serce na boisku.
Najbardziej zenujacy sa ci uzytkownicy z tej strony ktorzy zarzucali mu ze nie pomaga w obronie.
Wedlug tych geniuszy,jedyna nasza 9 i Messi musza wracac,odzyskiwac pilki,leciec z kontra i asystowac sobie.
Przy MSN cala trojka stala z przodu i jakos obrona dawala sobie rade,bo przeciwnik wiedzial ze jak straci pilke to zaraz dostanie gola od tej trojki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wpadam dzis do roboty a tam jeden z kolesi w masce,oczy rozwalone jakby wlasnie zjaral pol kilo maryski. Pytam sie co za akcja a ten ze boli go gardlo,oczy i cale cialo a do lekarza boi sie isc. Po 10 minutach juz go nie bylo w pracy. Nie jestem w jakiejs wielkiej panice w zwiazku z tym wirusem,ruscy tutaj wogole wszystko maja w dupie,ale jakim to trzeba byc kretynem,zeby wyjsc do roboty z takimi objawami w takim momencie. Za debilizm powinno sie do wiezienia wysylac,co za ludzie rosna w tym nienormalnym swiecie.
6
Nie dosc ze nam w marcu zabrali przyjemnosc ogladania sportu to jak sobie przypominam ile legend pilki juz nie gra odkad zaczalem kibicowanie to az sie na placz zbiera.
Xavi,Iniesta,Totti,Iker,Gerrard,Puyol,Deco,Beckham i R10 jako wisienka na torcie grajacy w pierdlu w Paragwaju za kawalek swini.
Dla mnie zostal juz tylko Messi,po nim pewnie wezme sobie odpoczynek od pilki na ladnych pare lat :p
0
Celtics-Oklahoma jesli komus sie nudzi http://www.720pstream.me/boston-celtics-live-stream/
1
Wlaczcie pauze na 0:19 przy "asyscie" Karima i zobaczcie jak genialnie Betis byl ustawiony na Zidanea,zdominowali srodek pola,naciskali ich jak mogli i po prostu Real nie wiedzial co sie dzieje. Dobrze z po Clasico zagrali chyba najgorszy mecz sezonu,jesli doczlapiemy sie na 1 miejscu to bedzie wielkie osiagniecie z ta kadra.
Mozna wtedy smialo powiedziec ze Leo z Matsem wygrali nam LaLige,o ile Argentynczyk w kazdym sezonie jest MVP to akurat w tym bez niego wyladowalibysmy gdzies na 10 miejscu jesli nie dalej
1
Przez te pogodowe zaburzenia w Madrycie oszaleja,pare dni swiecilo sloneczko,wszyscy sie lekko zaczeli ubierac a tu znowu -2 i mroz.
6
W porownaniu do smietankowych my wczoraj wygladalismy o niebo lepiej,uwielbiam te ich solidarnosc,nie zostawia nas nigdy w biedzie
4
Koniec,brawo Betis kocham was :D
Wkur..ony somsiad,to lepszy ty.
0
Na combo kuponie zostal gol w Lille ale oczywiscie go tam nie bedzie :D
45
Betis dzisiaj zmiazdzyl Real pod kazdym wzgledem i naprawde zasluguja na 3 pkty,tutaj powinno byc minimum 3,4-1.
Docencie teraz mecz z Sociedad,dzieki niemu wracamy na fotel lidera
2
Benz nasz czlowiek,asyste zaliczyl.Brawo Betis!
6
Goooooooooooooooool Tello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
2
Fekir ty barbarzynco,ale AKCJA!
0
No to juz zadyszka Betisu,zaczyna sie konkurs wrzutek. A bylo strzelac kiedy sie mialo,mam nadzieje ze choc z kontry im wlepia,albo wytrzymaja do konca
0
Modric na stoperze juz 2 raz ratuje ich jak moze