11

Wlasnie przeczytalem ze sa pacjenci ktorzy wyzdrowieli a teraz maja nawrot koronawirusa.
Co te zoltodzioby stworzyly

22

@Kusco15 Ty chyba nigdy nie widziales co Ali robil z przeciwnikami w wywiadach. Jego wielkosc przyznaja wszyscy bokserzy swiata,co ty gadasz wogole kolego.
Jeszcze Tysona wymieniles,mam wrazenie ze boks ogladasz tylko w wiadomosciach sportowych xD

0

@wiktoroo Joshua w porownaniu do Ali,Tysona,Freizera i Roya Jonesa to worek ziemniakow.
Juz sobie wyobrazam jak Joshua wytrzymuje 15 rund z szalejacym Ali :)

0

Królewscy mieli po północy wracać do stolicy Hiszpanii samolotem, ale port lotniczy w Walencji został zamknięty.
Beda zmuszeni jechac autobusem :P
Moga sobie po drodze omowic nowa taktyke ;)

2

@_catalan Byl tam Arthur?

0

@HansLanda Lepiej popatrz na staty I walnij 2/3 overki z NBA i NHL.

0

@kamyk_23 Przewin strone o 2 tygodnie,kiedy 1/4 strony wyrzucala Leo

1

@FafitFCB a my od siebie docenilismy jego pasje do sciagania pioronow na siebie w polu karnym przeciwnika :))

0

@BigVu Najlepsze co u nich przeczytalem to podsumowaniu ktoregos tam roku od Banana,gdzie miesiac po miesiacu wymienial katastrofy w ich zespole :D Jesli sie nie myle chyba sezon z zepsutym faksem

0

@FC1899Barca O dziwo dzisiaj mielismy mocny doping a nie wcinanie kanapek,moze to zwolennicy Bartka sie reaktywowali?:P

0

@AmigoBlancos Benzema mial o wiele lepsze sytuacje np. ta z 3 metrow w 1 polowie a odnosnie reszty to po 70 minucie wasi juz padli I widac bylo ze nie maja sil. Klasyk bedzie bardzo decydujacy ;)

8

Koniec dziekujemy Levante! Dziekujemy Morales. Zajebisty dzien.

2

@neutrealnykibic A u ciebie z logika. Chodzilo mi o doliczone minuty

0

+4 dobrze jest :) Lidera mamy napewno,wypad z krzeselka moi smietankowi wrogowie :D

1

Jeszcze niech ich City oklepie,ktore ze wzgledu na ban i stracona lige bedzie musialo zagrac na 300% i bedzie swietna sytuacja za tydzien zeby ich konkretnie przygwozdzic

0

Trzymaja ich we wlasnym narozniku :P

0

Benz moj mistrzu xD
Najwazniejsze zeby wytrzymali jeszcze 5-6 minut,zeby byl maks remis. Przerw malo powinien doliczyc nie wiecej niz +3

0

No to teraz patrzcie ile pilek wrzuca za te 10 minut :P

1

Jemez odzyskuje jaja przegrane kiedys na BernaLeo :D

2

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll Leva!!!!

0

Jeszcze 5 minut i Real zaczyna konkurs wrzutek.

0

Dobrze Fiorentina :))))))

4

Jaka to trzeba byc ameba umyslowa zeby tak wiwatowac z powodu kontuzji Hazarda. Jak oglaszali kontuzje Dembuza to tez tu byla impreza,bylem w szoku jak czytalem te zadowolne komentarze,po ile wy macie lat?

0

Wyraznie zlapali zadyszke.Levante powinno ich teraz przycisnac poki nie zaczal sie konkurs wrzutek.

0

Ida 3 na 1 z kontry a ten zamiast dac 100% laduje zza pola karnego...

2

Hazard jaki kaleka hahaha

5

W sumie to byla reka,ale ch.. z tym im sie akurat nie nalezy

0

@LuisNazario Jacy redaktorzy taka strona :P

0

Mam 3 gole w Levante,mam nadzieje ze jak juz przegrywac to przynajmniej z takim wynikiem

7

Ile kibicow Realu na LR,wygonili was z rm.pl czy w koncu przyznacie ze u nas lepiej? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?