Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wlasnie przeczytalem ze sa pacjenci ktorzy wyzdrowieli a teraz maja nawrot koronawirusa.
Co te zoltodzioby stworzyly
22
@Kusco15 Ty chyba nigdy nie widziales co Ali robil z przeciwnikami w wywiadach. Jego wielkosc przyznaja wszyscy bokserzy swiata,co ty gadasz wogole kolego.
Jeszcze Tysona wymieniles,mam wrazenie ze boks ogladasz tylko w wiadomosciach sportowych xD
0
@wiktoroo Joshua w porownaniu do Ali,Tysona,Freizera i Roya Jonesa to worek ziemniakow.
Juz sobie wyobrazam jak Joshua wytrzymuje 15 rund z szalejacym Ali :)
0
Królewscy mieli po północy wracać do stolicy Hiszpanii samolotem, ale port lotniczy w Walencji został zamknięty.
Beda zmuszeni jechac autobusem :P
Moga sobie po drodze omowic nowa taktyke ;)
2
@_catalan Byl tam Arthur?
0
@HansLanda Lepiej popatrz na staty I walnij 2/3 overki z NBA i NHL.
0
@kamyk_23 Przewin strone o 2 tygodnie,kiedy 1/4 strony wyrzucala Leo
1
@FafitFCB a my od siebie docenilismy jego pasje do sciagania pioronow na siebie w polu karnym przeciwnika :))
0
@BigVu Najlepsze co u nich przeczytalem to podsumowaniu ktoregos tam roku od Banana,gdzie miesiac po miesiacu wymienial katastrofy w ich zespole :D Jesli sie nie myle chyba sezon z zepsutym faksem
0
@FC1899Barca O dziwo dzisiaj mielismy mocny doping a nie wcinanie kanapek,moze to zwolennicy Bartka sie reaktywowali?:P
0
@AmigoBlancos Benzema mial o wiele lepsze sytuacje np. ta z 3 metrow w 1 polowie a odnosnie reszty to po 70 minucie wasi juz padli I widac bylo ze nie maja sil. Klasyk bedzie bardzo decydujacy ;)
8
Koniec dziekujemy Levante! Dziekujemy Morales. Zajebisty dzien.
2
@neutrealnykibic A u ciebie z logika. Chodzilo mi o doliczone minuty
0
+4 dobrze jest :) Lidera mamy napewno,wypad z krzeselka moi smietankowi wrogowie :D
1
Jeszcze niech ich City oklepie,ktore ze wzgledu na ban i stracona lige bedzie musialo zagrac na 300% i bedzie swietna sytuacja za tydzien zeby ich konkretnie przygwozdzic
0
Trzymaja ich we wlasnym narozniku :P
0
Benz moj mistrzu xD
Najwazniejsze zeby wytrzymali jeszcze 5-6 minut,zeby byl maks remis. Przerw malo powinien doliczyc nie wiecej niz +3
0
No to teraz patrzcie ile pilek wrzuca za te 10 minut :P
1
Jemez odzyskuje jaja przegrane kiedys na BernaLeo :D
2
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll Leva!!!!
0
Jeszcze 5 minut i Real zaczyna konkurs wrzutek.
0
Dobrze Fiorentina :))))))
4
Jaka to trzeba byc ameba umyslowa zeby tak wiwatowac z powodu kontuzji Hazarda. Jak oglaszali kontuzje Dembuza to tez tu byla impreza,bylem w szoku jak czytalem te zadowolne komentarze,po ile wy macie lat?
0
Wyraznie zlapali zadyszke.Levante powinno ich teraz przycisnac poki nie zaczal sie konkurs wrzutek.
0
Ida 3 na 1 z kontry a ten zamiast dac 100% laduje zza pola karnego...
2
Hazard jaki kaleka hahaha
5
W sumie to byla reka,ale ch.. z tym im sie akurat nie nalezy
0
@LuisNazario Jacy redaktorzy taka strona :P
0
Mam 3 gole w Levante,mam nadzieje ze jak juz przegrywac to przynajmniej z takim wynikiem
7
Ile kibicow Realu na LR,wygonili was z rm.pl czy w koncu przyznacie ze u nas lepiej? :D