1

Hahaha Vidal,dobrze ze nie zabil Ivana za to podanie xD

0

Ooo Luis mordo wlaz na boisko

0

Zaraz Martin szczeli gola

0

Hahaha wiedzialem :D

0

Nawet jakby z metra strzelali to by spudlowali

1

Wniosek po 1 polowie - Lepiej zeby Leo kiwal sie w polu karnym niz podawal komukolwiek. Wydalismy 120 milionow zeby na pustaka nie strzelal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Busquets hahahahaha:DDDDD Z 3 metrow!

0

Leo 17 gol czy sie myle?

5

3-0!!! Antoine cos ty odp..lil xDDDDDDDDDDDDD

3

@Drahenfelst Pisza ze go kochaja :D

0

BVB tez wyszla na prowadzenie,dobrze jest

3

Leo Lionel King Messi!

0

Kolego ktory pisal z Camp Nou,czy nie masz przypadkiem przy sobie procy? Jesli tak to wyceluj w dupe temu Ivanowi ja cie bardzo prosze.
Wyliczylem juz 4 zepsute kontry i ten majstersztyk w polu karnym

1

Eibar slabiutki,grzechem bedzie nie wbic czworeczki

0

Nawet Crackitic podal do przodu

1

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooool LEOO!!!!

0

Leo jaki sprint

2

Nawet Norek by nam gola wladowal

0

Troche mocniej i zabilby Diopa

1

Z VARem czy bez i tak nie gwizdza wiec nie ma roznicy

0

Sluchawki sie zepsuly :D

0

Co za karnawaly sa teraz w Hiszpanii? A ja sie zastanawiam co oni tacy szczesliwy wszycy.
Sa i chusteczki z gwizdami :D

1

Jesli zacinaja wam translacje,to mozecie obejrzec powtorke za 4 godziny

2

Halaand jaki zjazd formy,20 minut i jeszcze nie strzelil gola

0

Rozgrzewka przed meczem na yt,czat tez ciekawy :))

6

@BarcaInfo zakryli mu twarz zeby Bartek go potem nie znalazl ;)

0

No to beda te chusteczki czy nie,bo ktos tu pisal ze jest na CN i dupa

0

Nie zdazylem wziac obie strzela u Totkow za 7 :(((

1

Dobrze ze z Vidalem w skladzie,on swietnie rozumie sie z Leo,Argentynczyk musi nam sie dzisiaj przelamac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?