Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahaha Vidal,dobrze ze nie zabil Ivana za to podanie xD
0
Ooo Luis mordo wlaz na boisko
0
Zaraz Martin szczeli gola
0
Hahaha wiedzialem :D
0
Nawet jakby z metra strzelali to by spudlowali
1
Wniosek po 1 polowie - Lepiej zeby Leo kiwal sie w polu karnym niz podawal komukolwiek. Wydalismy 120 milionow zeby na pustaka nie strzelal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Busquets hahahahaha:DDDDD Z 3 metrow!
0
Leo 17 gol czy sie myle?
5
3-0!!! Antoine cos ty odp..lil xDDDDDDDDDDDDD
3
@Drahenfelst Pisza ze go kochaja :D
0
BVB tez wyszla na prowadzenie,dobrze jest
3
Leo Lionel King Messi!
0
Kolego ktory pisal z Camp Nou,czy nie masz przypadkiem przy sobie procy? Jesli tak to wyceluj w dupe temu Ivanowi ja cie bardzo prosze.
Wyliczylem juz 4 zepsute kontry i ten majstersztyk w polu karnym
1
Eibar slabiutki,grzechem bedzie nie wbic czworeczki
0
Nawet Crackitic podal do przodu
1
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooool LEOO!!!!
0
Leo jaki sprint
2
Nawet Norek by nam gola wladowal
0
Troche mocniej i zabilby Diopa
1
Z VARem czy bez i tak nie gwizdza wiec nie ma roznicy
0
Sluchawki sie zepsuly :D
0
Co za karnawaly sa teraz w Hiszpanii? A ja sie zastanawiam co oni tacy szczesliwy wszycy.
Sa i chusteczki z gwizdami :D
1
Jesli zacinaja wam translacje,to mozecie obejrzec powtorke za 4 godziny
2
Halaand jaki zjazd formy,20 minut i jeszcze nie strzelil gola
0
Rozgrzewka przed meczem na yt,czat tez ciekawy :))
6
@BarcaInfo zakryli mu twarz zeby Bartek go potem nie znalazl ;)
0
No to beda te chusteczki czy nie,bo ktos tu pisal ze jest na CN i dupa
0
Nie zdazylem wziac obie strzela u Totkow za 7 :(((
1
Dobrze ze z Vidalem w skladzie,on swietnie rozumie sie z Leo,Argentynczyk musi nam sie dzisiaj przelamac