Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za chwile Legendy Niemiec vs Legendy Swiata mozna sobie poogladac dziadkow do meczu
0
Socjopata to perma dostal czy co? Czlowiek chce kuponik stworzyc i nie ma go zeby smialo mozna bylo stawiac na odwrot
2
@Jacu327 Wspolczuje 1 wyboru :)
6
Dzisiaj solidaryzuje sie z naszymi kibicami i bede machac chusteczka sprzed telewizora
4
Powinien sie wstrzymac z takimi deklaracjami,poki cos nie pokaze bo ja jakos nie pamietam jakiegos spektakularnego wystepu Pereza. Do porownania Fati,ktory pokazal swoj potencjal i zadomowil sie w 1 druzynie. Poki co jedynym mlodziakiem ktory sie wykazal poza klubem jest Traore ale nie pamietam zeby sial taki lament.
0
@`Sin Co za zaklad?
2
@BARCA_FOR_EVER Te smiechujki zaczal jakis kibic PSG, oni po remontadzie beda mieli wyjatkowe bole jeszcze przez nastepne 50 lat.
Niech lepiej popatrza sobie na burdel w swoim klubie po tej kolejce LM.
Dorzucic do tego jeszcze LFC ktorych czeka starcie z megabusem Simeone i ich zeszlorocznych rywali ktorzy dostali w dupeczke u siebie.
real pomijam bo oni znikneli po ostatniej kolejce :D
Niech sobie p..prza co chca,wszyscy pogubili lusterka.
0
Postawie sobie to jako alarm,nir ma bata zebym nie wstal :p
Ale sie k..a bawili w tych 80',przeniescie mnie tam na Wembley
0
@Explode Ten tydzien uswiadomil mnie w tym ze cala czolowka Top 4 lig jest w gownianej formie
4
Mam handi Bayernu takze nic dziwnego w tym ze wlasnie podlozyli sie Padebornowi.
1
@TheNekro94 Jak sie bawic to sie bawic
Chyhrynskyi 25 mln
7
@Chwytliwy Z ciekawosci zajrzalem na twoj profil i widze ze nabiles juz prawie 25000 komentarzy w 570 dni,ty wogole spisz kolego? :D
50 w dzien,musi ci sie niezle nudzic :))
7
@kubusnitecki Ronaldinho 25 milionow
1
@Maniek9444 Z gory bylo najlepsze :DD
0
@myscooter oo dzieki :)
1
2 dzien szukam jednego filmu z lat 2002-2010,na filmwebie cisza.
Pewnemu kolesiowi zabijaja zone a on trafia do szpitala. Policjant poleca mu psychologa ktory proponuje mu pewna organizacje ktora odnajduje ludzi na ktorych chcesz sie zemscic. Z tego co pamietam to zabieraja goscia do jakiejs piwnicy gdzie na krzesle z zakryta twarza siedzi rzekomy zabojca. Kiedy ten chce juz zaczac swoje tortury,przypomina sobie ze na rece napastnika powinien byc tatuaz. Rzekomy zabojca mowi mu ze zebrali go w bialy dzien z ulicy i nie wie o co wogole chodzi i dalej juz nie pamietam.
Ktos cos kojarzy?
0
@Bobo25 I 1 i 2 wypowiedz byly w lutym to ja pomylilem daty. Nie zrozumiales ze najpierw zareklamowal swojego rodaka jako idealny transfer a 6 dni pozniej skrytykowal transfer innego pilkarza?
Co do Braithwaite'a wypowiem sie wtedy kiedy zagra pare spotkan,wg mnie jest to lepszy ruch niz eksperymentowanie z La Masia w chwili kiedy jeszcze mamy szanse cos wygrac.
Jesli chlopak pomoze druzynie i strzeli kilka waznych bramek to wszyscy krytykujacy powiedza ze to byl genialny ruch.
2
@Bogan Wiem i najlepsze jest to ze 28 letni Jose jest wg niego idealny a 28 letni Braithwaite za stary xD
0
@Klaudix Jeszcze mnie trzyma po Sylwku :D
8
Rivaldo przyjmuje challenge od Abidala w kwestii debilnych wypowiedzi.
14.02.2020 - Willian José ? Ma w tej chwili 28 lat i być może jest to doskonały moment na to, aby podjąć największe wyzwanie w swojej karierze i zagrać w Barcelonie. . To byłby bardzo interesujący transfer dla tego klubu.
20.02.2020 - - Szczerze mówiąc, nie rozumiem i nie podzielam konieczności sprowadzenia Martína Braithwaite'a do Barcelony. Uważam tak z kilku różnych powodów. Po pierwsze, chodzi o transfer, który został zrealizowany poza oficjalnie otwartym oknem transferowym. Barcelona mogła postawić na jakiegoś chłopaka z La Masii, zamiast finalizować taką operację. Z całym szacunkiem, ale nie sądzę, aby Braithwaite był zawodnikiem, którego Barcelona potrzebuje akurat w tym momencie. Ja bardziej myślałem o jakimś młodym graczu, który miałby duże możliwości rozwoju.
"Teraz jestem dostępny, aby pełnić jakąś rolę w klubie. Oczywiście jestem chętny, aby pomóc Barcelonie w każdym momencie i powrócić do pracy na rzecz tej wielkiej organizacji."
Mam nadzieje ze nikt nie zglupieje i nie zatrudni tego czlowieka,bo juz sobie wyobrazam jego transfery,no ale w tym klubie nic mnie juz nie zdziwi.
5
"Nauczyłem się wielu rzeczy w ciągu kilku dni, a jedną z nich jest to, że tematy wewnętrzne muszą być załatwiane wewnątrz, a nie w mediach."
Czyli Abidal dopiero teraz sie dowiedzial ze nie leci sie z brudami z szatni do dziennikarzy. No genialne po prostu :D
Ten koles przesiakl juz do szpiku kosci,dupy im plona i kazda wypowiedz to jak dodatkowa kula w leb.
0
@AdrianGajewski2005 W Niemczech az roi sie od Turkow a oni zabijaja sie teraz nawzajem z Kurdami,akurat ten incydent nie ma nic wspolnego z Sorosem
3
Rangersi z 0-2 na 3-2 ;D
4
Brawo Volver jedziecie z dziadami
0
Ciekawe jak sie czuja kibice Arsenalu ktorzy wywieszali transparenty z Wengerem a po jego odejsciu druzyna wyglada jak taczka gowna
1
@FC1899Barca No to nie zapominaj,wybaczam.
13
@FC1899Barca Trincao gra zajebiscie w praktycznie kazdym meczu,wiec ci nie wyszlo
0
Z Trincao beda ludzie,swietna inwestycja
1
Ten caly Nyom powinien dostac zakaz gry w pilke,co za obrzydliwy pilkarz,potem sie dziwia ze ich nazywaja dzikusami.
1
@kewin Haha ale swir :D