1

"Fantastyczny" i niesamowity Inter z meczu na mecz coraz gorzej. Z Napoli w dupe,Z Lazio w dupe a teraz nie moga strzelic gola Bulgarom.

1

@BarcaInfo Uwazac to on sobie teraz powinien zeby nie oberwac gownem w leb na ulicy

0


Wygrzebalem sobie na youtubie najlepszy teleturniej z dziecinstwa,polecam serie rekordzistow od tego odcinka,tylko nie ogladajcie opisow nastepnych odcinkow bo tam spojlery. VAR u nich lepszy niz w lidze hiszpanskiej :P

0

Kiedys to sie lubilo telewizje :D
Mlody Wojewodzki mistrz trollingu


11

@BarcaInfo Abidal : Nic nie widzialem,nic nie proponowalem,mnie tam nie bylo. Messi podpisze kontrakt,wszystko idzie zajebiscie :)

0

Nie ma to jak miec ostatni mecz na kuponie i ogladac 3 overtime w NBA League o 5 rano :D
Knick - Raptors 905 gdzie ja wdepnalem...

0

Oby przestrzelil

0

@kuz Prosze bardzo :}

2

Chinska wersja Power Rangers xD


0

@Sheepfan Zarzad to oddzielny temat,mamy 16 osobowa kadre i nie mam pojecia czego tu oczekuja co poniektorzy pod koniec lutego.

0

Oho hejterzy wyplyneli,Braithwaite jeszcze nie zagral minuty i zamiast sie cieszyc ze mamy teraz 9tke co drugi z cysterna jadu. Zenada.

0

Ciezki wybor co meczu Totkow z RB. Moze 1X + Atalanta? Laczny kurs 2,50

3

I znowu na 1-0... Mam nadzieje ze na Anfield dostana czworke,niech sobie wtedy zabijaja czas. Pilkarze ATM chinski mur zbudowaliby w tydzien.
Nienawidze tej oczojebnej druzyny

0

Zostal 1 gol w ATM :(((

0

Szybko ta broda Neymarowi wyrosla w kilka dni :P

3

Jak na razie dziady w Dortmundzie gola pol swiata z golami na kuponach

0

Slyszeliscie o tragedii w S.Peterburgie? Chlop pracowal za 20$ w dzien i wlasciciele kazali mu tam wejsc bez zadnych lin. Kto byl w budownictwie moze sobie przedstawic ile milionow stoi rozwalanie takich obiektow.


1

Transfer Paulinho - My go kupujemy a Bartek dostaje kontrakt wart 100 miliardow miliardow na budowe czegos tam w Chinach o ktory rywalizowal z Florkiem.
Moze i sad nic mu nie udowodnil,ale ludzie nie sa idiotami i to nie epoka kamienia lupanego zeby nie widziec tam powiazania.

0

Mam nadzieje ze Laporte nie spierdzieli teraz kampanii tak jak to zrobil ostatnim razem.
Jesli cules tym razem nie wyniosa ta kukle Rosella to moze jeszcze zaczna sprawdzac jakie maja oni powiazania z Bartkiem,bo to oni sa najwiekszym winowajca tego ze biura Camp Nou zamienili sie w kanalizacje. Moze dostaja roczny zapas kanapek,zeby mogli sobie poszamac na trybunach

0

@contowsky Odrobilismy 2 punkty przeciez nie bedziemy sie smucic :p

31

Nawet kac mi zaczal przechodzic a godzine temu zdychalem z obrzydzenia. Dobry somsiad to jak druga rodzina :)

1

To teraz pytanie komu sedzia pokazal czerwo bo mialem wrazenie ze pilke wyrzucil ktos z kibicow :D

0

Zaczynamy konkurs wsadow/wrzutek na BernaLeo.

1

Suarez nasz czlowiek haha brawo Celta

1

@FC1899Barca No i ile tych meczow w jego wykonaniu widziales oprocz 2
ostatnich?

0

2 gole w Lille za 1,55 + 3 u smietankowych za 1,61,przynajmniej kuponik na + :)

0

U bramkarza Celty overek byl dlatego taki szczesliwy ze karny.
Nie dzban a cala kolekcja

2

Haha jak sie w lysego wj..al :D

1

Kross strzela Celcie 6 rok z rzedu,ma koles swoich klientow na gola

0

Moge sie mylic ale smietankowi przegrywali swoj mecz wlasnie z tym arbitrem,nuech utrzyma ziomek passe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?