Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roberto w 1 minute sp..yl 2 kontry
2
Wchodzi ON! .
0
@SinMistico Suarez juz mialby z 10 sytuacji,a tak tu krzyczeli zeby go posadzic na lawce i wystawiac Francuza na 9tce
0
Inter dzieki za kurs 2 dziki wy moje
1
Niech ten mecz sie juz po prostu skonczy.
1
Lenglet tez do widzenia.
Reka w polu karnym,gol na 2-3 a teraz czerwo. I wez tu wystaw mu ocene
0
Fekir dzisiaj arabska wersja Alby.
Po tym zwodzie na Semedo w 1 polowie gwiazdy j..ly mu glowie
4
Fekir do widzenia
7
Ciekawstka : Busi nigdy w karierze nie strzelal wiecej niz 1 gola w sezonie. Dzisiaj pobil swoj rekord. Miszcz.
2
Jeszcze Leo na 4-2 i bedzie zajebiscie
0
Strzelcie juz tego gola,Betis juz wyraznie wysiadl...
0
Messiiiii aaa o malo nie powtorzyl tego co rok temu
4
Suarez kozaku jak ja za toba tesknie. Lepiej miec takiego napandziora ktory znajdzie sobie z 10 sytuacji na mecz niz grac bez niego i nie miec praktycznie zadnej
2
Zrobilem sobie oddzielny kupon dla jaj z kursem 61 za 1$ i brakuje tam tylko naszej wygranej,nawet Inter wchodzi :P
2
Bartra pletwonurek,pieknie poplynal
0
No co to za amatorski ruch Lengleta???
0
Bedzie karny na 100%
1
Kosa od tylu w nogi i sedzia juz zaczyna swoje show
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@daniel32778 Nie twierdze inaczej,jest super pilkarzem aczkolwiek jestem fanem Lautaro,zobaczysz jak on u nas bedzie zamiatal.
2
5 minut temu "Werner ty kozaku"
Teraz "Werner ty leszczu"
#Futbol :D
0
Adesanya vs Yoel :D Pierwsza runda dla dziadka,szczerze cholernie mu kibicuje,fajny typ,zobaczymy czy ciosy Nigeryjczyka beda dla niego odczuwalne.
Odnosnie wczorajszej walki Jonesa to 1 raz w jego karierze bylo widac ze nie moze zalapac jak pokonac przeciwnika,ciekawy bedzie rewanz.
0
Koles powiesil portret Putina w windzie. Reakcje ludzi :p
0
Czytam ze biali przegrywaja,jakas czerwona dla Ramosa,wlaczam i w tym momencie 1:1.
Wylaczam do konca meczu,moze to znak :D
0
Liczymy dzis na powtorke od kibicow Betisu :)
7
Zawsze Serie A kojarzyla mi sie z defensywnym I topornym graniem a'la Atletico Madryt,ale to co robia druzyny w tym sezonie jest naprawde swietne dla oka.
Kazdy wygrywa z kazdym,ofensywny futbol i mnostwo goli. Jak dla mnie w tym roku Wlosi maja najatrakcyjniejsza i najciekawsza lige,oby tylko nie wyszlo ze to byly przekrety jak za czasow Juve w Serie B :D
0
Ale szalenstwo w Veronie. Chyba zaczne im kibicowac:)
0
Aintracht 3-0 zostaly 2 gole w Alaves i Roma alez szkoda kuponu 300$ za 10 wisi w powietrzu :/
2
@kingorbit W Zimbabwe strzelaja z polowy boiska po 10 goli w meczu. Z jaka latwoscia u nich padaja gole a jak strzela Barca
1
Chyba polece drugi mecz z rzedu na tej p..nej Romie:/