7

Z cyklu made in russia. Kobieta wyleciaja z 9 pietra,po czym wstala wytrzepala snieg i poszla dalej :D Ja jak skocze z krzesla to juz mnie lamie.

2

0

@FeloRPS Szkoda ze nie organizuja 2vs2 albo 3 vs 3.
Jon Jones;Conor;Ferguson vs Cormier;Habib;Usman ale by jazda byla :D

10

Dana White - "Jesli Habib przejdzie Fergusona to planujemy walke z Conorem do konca lata. To ja wybieram kto z kim bedzie sie bic. Habib powiedzial ze Conor musi wygrac 10 walk zeby dostac rewanz? To absurd. Wiecej nie bedziemy sie nianczyc z tymi ktorzy odmawiaja wychodzic na ring z tym albo tamtym. Jesli nie chca walczyc minimum raz w rok to nie bedziemy im proponowac drugie warianty,po prostu zabierzemy pas. Koniec koncow to jest biznes a nie olimpiada."

3

Adama vs LFC

1

@Rewolucja123 Ja jak sie zepne to i na 15h moge sie wylaczyc :D

2

Co tam nasz Kike mowi na konferencji ciekawego?

0

@steciowy No cos mi nie pasowalo w opisie,zdziwilem sie ze Leo go olewal :D
Tu juz napewno Thiago i jego 1 gol w juniorach


5

Przyznam ze podobny do Pogby ten nasz Moriba. Ciekawe czy wypali,bo talent jest,jeszcze niech troche przypakuje i bedziemy miec skale na srodek pola :)



4

@Grubson06


Thiago mial wtyki w 1 druzynie,ciekawe czy z Setienem znajda jezyk :P

1

@Bobo25 Poj..o mi sie,dzieki za przypomnienie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

O Saragossa-Real,az mi sie przypomnial jeden z pierwszych spotkan ktore obejrzalem jako cules :)


3

@Kengo Najlepsza i tak Kasia z 13go :)

0

Ale feta w Leones hahaha

0

@AmigoBlancos Mimo wszystko jestem pewien ze nie dadza rady jesli 2-2 bedzie

4

Przed chwila dawali 23 kurs na Leona :P

0

Leones 2-1 a ja ich dalem w karnych ehh..............

0

@Quanah_Parker Ja mam gdzies masochistow,jak to lubia bdsm to ich sprawa :P

0

@Quanah_Parker Dla nich to norma,wyobraz sobie jaki extreme maja czekajac na jedna akcje w cale 90 minut

0

Zaryzykowalem dyszke na przejscie Leones w karnych,kurs 4

0

Ale pile od Traore zepsuli o ludzie

0

Joaquin bestia 1-1 Betis

0

Atletico 1-1 hahaha :D

0

@YoNoEntiendoNada Akurat ja ogladam chyba 10 juz jego spotkanie w tym sezonie i koles zawsze wyciaga ich z gowna + to ze robi huragan na prawej stronie. Ekperci za 10 groszy wyszli

0

Ciekawe jak by sobie u nas poradzil Traore na PO/Wachadle

4

Po Adame bedzie bardzo dluga kolejka w lecie,ile on juz bramek nadrobil z tej prawej strony to szok

3

Traore kolejna asysta i 1-1 Wolver

3

@qbuteq To wylacz dzwiek :]

0

@Pewex Ja to widze tak : Niezaleznie od wyniku z Tonym rewanz w Moskwie. Do tego Masvidal vs Usman. Mysle ze dopiero potem rudy powalczy (Pewnie z Usmanem bo Masvidal wg mnie nie ma szans).
A jesli mimo wszystko zorganizuja Conor vs Masvidal to tutaj nic nie moge powiedziec bo Irlandczyk walczyl w tej wadze 40 sek.
Co do St. Pierre'a to on jest zbyt zajebisty zeby wracac z emerytury i od razu ryzykowac swoimi statystykami dla walki z Conorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?