Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Z cyklu made in russia. Kobieta wyleciaja z 9 pietra,po czym wstala wytrzepala snieg i poszla dalej :D Ja jak skocze z krzesla to juz mnie lamie.
2
@tristan87
0
@FeloRPS Szkoda ze nie organizuja 2vs2 albo 3 vs 3.
Jon Jones;Conor;Ferguson vs Cormier;Habib;Usman ale by jazda byla :D
10
Dana White - "Jesli Habib przejdzie Fergusona to planujemy walke z Conorem do konca lata. To ja wybieram kto z kim bedzie sie bic. Habib powiedzial ze Conor musi wygrac 10 walk zeby dostac rewanz? To absurd. Wiecej nie bedziemy sie nianczyc z tymi ktorzy odmawiaja wychodzic na ring z tym albo tamtym. Jesli nie chca walczyc minimum raz w rok to nie bedziemy im proponowac drugie warianty,po prostu zabierzemy pas. Koniec koncow to jest biznes a nie olimpiada."
3
Adama vs LFC
1
@Rewolucja123 Ja jak sie zepne to i na 15h moge sie wylaczyc :D
2
Co tam nasz Kike mowi na konferencji ciekawego?
0
@steciowy No cos mi nie pasowalo w opisie,zdziwilem sie ze Leo go olewal :D
Tu juz napewno Thiago i jego 1 gol w juniorach
5
Przyznam ze podobny do Pogby ten nasz Moriba. Ciekawe czy wypali,bo talent jest,jeszcze niech troche przypakuje i bedziemy miec skale na srodek pola :)
4
@Grubson06
Thiago mial wtyki w 1 druzynie,ciekawe czy z Setienem znajda jezyk :P
1
@Bobo25 Poj..o mi sie,dzieki za przypomnienie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
O Saragossa-Real,az mi sie przypomnial jeden z pierwszych spotkan ktore obejrzalem jako cules :)
3
@Kengo Najlepsza i tak Kasia z 13go :)
0
Ale feta w Leones hahaha
0
@AmigoBlancos Mimo wszystko jestem pewien ze nie dadza rady jesli 2-2 bedzie
4
Przed chwila dawali 23 kurs na Leona :P
0
Leones 2-1 a ja ich dalem w karnych ehh..............
0
@Quanah_Parker Ja mam gdzies masochistow,jak to lubia bdsm to ich sprawa :P
0
@Quanah_Parker Dla nich to norma,wyobraz sobie jaki extreme maja czekajac na jedna akcje w cale 90 minut
0
Zaryzykowalem dyszke na przejscie Leones w karnych,kurs 4
0
Ale pile od Traore zepsuli o ludzie
0
Joaquin bestia 1-1 Betis
0
Atletico 1-1 hahaha :D
0
@YoNoEntiendoNada Akurat ja ogladam chyba 10 juz jego spotkanie w tym sezonie i koles zawsze wyciaga ich z gowna + to ze robi huragan na prawej stronie. Ekperci za 10 groszy wyszli
0
Ciekawe jak by sobie u nas poradzil Traore na PO/Wachadle
4
Po Adame bedzie bardzo dluga kolejka w lecie,ile on juz bramek nadrobil z tej prawej strony to szok
3
Traore kolejna asysta i 1-1 Wolver
3
@qbuteq To wylacz dzwiek :]
0
@Pewex Ja to widze tak : Niezaleznie od wyniku z Tonym rewanz w Moskwie. Do tego Masvidal vs Usman. Mysle ze dopiero potem rudy powalczy (Pewnie z Usmanem bo Masvidal wg mnie nie ma szans).
A jesli mimo wszystko zorganizuja Conor vs Masvidal to tutaj nic nie moge powiedziec bo Irlandczyk walczyl w tej wadze 40 sek.
Co do St. Pierre'a to on jest zbyt zajebisty zeby wracac z emerytury i od razu ryzykowac swoimi statystykami dla walki z Conorem.