0

@Pewex Jeszcze nie slyszalem zeby wogole byla mowa o walce z St. Pierrem.
Po walce Tony vs Khabib (tutaj stawiam na 1go) bedzie albo rewanz z Khabibem albo z Masvidalem ktorego czeka walka z Usmanem. Wszystko zalezy od tego jak sie zakoncza oba boje

0

@Hiacynk Mimo wszystko zaryzykuje z 1X, LFC musi gdzies zgubic punkty

0

Myslicie ze Wolver da rade dzisiaj? Kurs na 1X 2,30 kusi jak cholera

0


Daj kobiecie samochod :D Odpalcie na 0:15

0

@MichalZZZ Jakies 2-3 miesiace temu mowili ze po leczeniu tkanek zaczal kontaktowac,po czym od razu jego zona zdementowala i 1 raz od 6 lat wogole pogadala z dziennikarzami.
Marc Webber mowil,ze niejednokrotnie prosil o to zeby moc uscisnac mu dlon,ale rodzina mu nie pozwolila. Wg niego zona boi sie ze zobaczy co tam sie naprawde dzieje.
Jak jest naprawde,nie dowiemy sie poki sam Shumi nie podniesie sie z lozka

0

@itmustbejoke Rzeczywiscie,do psychiatryka go

7

@MichalZZZ Zona nie wpuszcza do niego zadnych przyjaciol,znajomych,dziennikarzy wiec nie wiadomo. Dla mnie to troche dziwne ze przez 6 lat nikt nie moze dokladnie sie dowiedziec co z tym czlowiekiem sie dzieje.

0

@Jordi10 Solskjaer to jest wieksze nieporozumienie niz Van Gaal,w sumie dobrze im tak,nigdy nie lubilem tego klubu,jeszcze mi kupon sp,,li dziady

2

@Kengo Dzis niezle staty. Asysta z roznego,asysta z wolnego do own goala ( gdyby nie musnal pilki to mogla wpasc genialna bramka) i pare niezlych zagran do przodu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcBarcaCules Tak Inter. To ze pol roku wychodzi im w lidze,nie znaczy ze nie spuchna.

2

Powinno sie stworzyc lige cieniasow i zaprosic do niej ManU,Napoli,Chelsea,Milan i Inter. Jedni lepsi od drugich

0

Kurs na remis Realu wzrosl do 12,moze sprobowac poszalec jak z Newcastle w ostatnim meczu z CFC

0

Wylaczajcie 1-2 :P .

4

Real 1-1 hehehehehehehee teraz my mozemy sie smiac :D

6

Szkoda ze Jasperowi nie podobalo sie siedzenie u nas,bo nie daj Boze Mats zlapie jakis uraz i jestesmy w dupie. Neto strasznie drewniany bramkarz,dzis moglismy stracic minimum 2 gole po jego glupawych zagrywkach.

0

Totki 2-1 uffffffff,jeszcze jakby MU sie obudzilo...

2

Ladna brama ot Romy

0

MU 0-1,mam ich na kuponie wiec nie moglo byc inaczej

0

Milik co pokazal haha:D

0

Sedzia w meczu Lazio wyszedl zeby nakrecic dym :D

3

@Artsss A teraz zwroccie uwage na lepsza kserokopie Henry'ego Mbappe ktory ma 21 lat i cos okolo 115 goli.
Jest to narazie jedyny ktory moze zblizyc sie do Grzmota i Leo.
Musi strzelac minimumv po 40 goli w rok przez nastepne 15 lat zeby zrownac sie z dzisiejszym Leo :D

14

Halilovic gra z 10tka w Herenveen? Jak on sobie tam wogole radzi? Staty 13 spotkan 1 asysta jakos nie z bardzo jak na drugiego Leo :P
Sprzedalismy za 5M teraz jest wart 1,5M zarzad zrobil interes zycia :D

0

@Coutinho007 Oho nastepny. On ma 23 lata a dla was juz siedzi na wozku inwalidzkim. Daj lepiej numery w totka jak tak dobrze przewidujesz

16

@Pilka_jest_okragla Sarabria od razu kartka i dlugopis:P Zauwazylem ze przed zmiana Puiga tez cos tam rysowal z Settienem.Dobry asystent tez jest bardzo wazny.

3

@LoveValverde Skad wy wiecie na ile wroci Dembele? Kazdy komentarz tylko o tym ze zaraz zlapie kontuzje,alez ja mam nadzieje ze chlopak sie pozbiera i zamknie wam wszystkim buzki.

2

https://www.facebook.com/tvpsport/videos/163282115014779/
My naprawde go chcielismy kiedys kupic?
Edit: Znalazlem artykul z 2005 r. i cos tam pytali,nawet nie pamietam ze o niego pytalismy. https://www.fcbarca.com/38630-dudek-w-barcelonie.html
Najlepsze to komentarz 10 lat pozniej :D

12

@Janiama Jestes jak chinska wersja uzytkownika Micky (starsi uzytkownicy wiedza o kogo mi chodzi).
Mialem tygodniowego bana po meczu z ATM i co mi sie rzucalo w oczy,kiedy czytalem tutaj dyskusje to twoje "teorie". Jest taki typ ludzi ktorzy jesli slysza ze 10 osob powie ze trawa jest zielona to dla niego ona musi byc czerwona.

13

On powinien wyleciec wczesniej po nakladce na Vidalu

0

@Striker No niestety nigdy tego nie zmienie,nienawisc do tego klubu i jego wartosci bedzie ze mna cale zycie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?