0

SPALONY??????? Co to k.. za teatr???

2

Za 12M to Inter nas moze cmoknac w de

1

Vidal i Pique goooooooooooooool!!!!

2

Roberto wyglada jak rozladowany duracell

1

70 minuta na co czeka ten emeryt? Gdzie zmiany?

0

Suarez poluje na jakies golazo,dajcie mu cos z powietrza tylem do bramki

0

Wielblad sedzia pewnie niezle sie wk.. jak nie minela minuta i wcisnelismy nastepna

0

Griezmann 2-1 .

0

Nie zaliczyl hahaha coooooooooooooo kurwa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

MEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

3

Sytuacja z wygwizdaniem Leo ktory sie przezegnal zenada lvl 100,jak oni wylizuja trawe po golach to wszystko ok

1

Ajjj szkoda ze to nie wpadlo

0

Busquets zrobil zwod i wyszlo mu podanie,no normalnie nie on

0

Miedzy 4 zmiescil. Pan Pilkarz

0

MEEESSSSSSIII ty kosmito

2

Mozemy sobie teraz pomarzyc o zmianach,bedzie katowal tym skladem do konca ew. wyjdzie Ivan zeby nas uratowac

1

Roberto zagubil sie w rzeczywistosci przy tej akcji

1

1-0 ahahahaha niesamowite

5

@Elosek Szczerze to pieprzysz glupoty bo Leo ich robi jak tyczki

0

@BarcaInfo Nie zebym byl przeciwko ale skad on wie ze te buczenie to akurat na Erniego

0

@Vxb93 Felix pokazal ze rozny,Alba j..l go za to palcem a po gwizdku Suarez z Leo rzucili mu sie na pomoc

0

Alba idz juz do szatni bo irytujesz

0

0

No jaka mu jeszcze pile oddac zeby trafil

40

Jesli zotla za faul w polu karnym to dlaczego nie ma karnego?:D
Jakies arabskie zasady w tym meczu

0

O Messi na prawym skrzydle,moze zostanie tam dluzej niz na 5 minut

0

@FC1899Barca Jesli dla ciebie to jest tlamsienie to rzeczywiscie ogladamy inny mecz

0

Turan by sie przydal

3

Valverde w szoku ze trafil na trenera ktory bardziej sie cofa i kontruje od niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?