Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SPALONY??????? Co to k.. za teatr???
2
Za 12M to Inter nas moze cmoknac w de
1
Vidal i Pique goooooooooooooool!!!!
2
Roberto wyglada jak rozladowany duracell
1
70 minuta na co czeka ten emeryt? Gdzie zmiany?
0
Suarez poluje na jakies golazo,dajcie mu cos z powietrza tylem do bramki
0
Wielblad sedzia pewnie niezle sie wk.. jak nie minela minuta i wcisnelismy nastepna
0
Griezmann 2-1 .
0
Nie zaliczyl hahaha coooooooooooooo kurwa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
MEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
3
Sytuacja z wygwizdaniem Leo ktory sie przezegnal zenada lvl 100,jak oni wylizuja trawe po golach to wszystko ok
1
Ajjj szkoda ze to nie wpadlo
0
Busquets zrobil zwod i wyszlo mu podanie,no normalnie nie on
0
Miedzy 4 zmiescil. Pan Pilkarz
0
MEEESSSSSSIII ty kosmito
2
Mozemy sobie teraz pomarzyc o zmianach,bedzie katowal tym skladem do konca ew. wyjdzie Ivan zeby nas uratowac
1
Roberto zagubil sie w rzeczywistosci przy tej akcji
1
1-0 ahahahaha niesamowite
5
@Elosek Szczerze to pieprzysz glupoty bo Leo ich robi jak tyczki
0
@BarcaInfo Nie zebym byl przeciwko ale skad on wie ze te buczenie to akurat na Erniego
0
@Vxb93 Felix pokazal ze rozny,Alba j..l go za to palcem a po gwizdku Suarez z Leo rzucili mu sie na pomoc
0
Alba idz juz do szatni bo irytujesz
0
Zapasowy sedzia gotowy na druga polowe
https://i.pinimg.com/236x/47/c8/e2/47c8e2c48138be752add957d77b6cc44.jpg
0
No jaka mu jeszcze pile oddac zeby trafil
40
Jesli zotla za faul w polu karnym to dlaczego nie ma karnego?:D
Jakies arabskie zasady w tym meczu
0
O Messi na prawym skrzydle,moze zostanie tam dluzej niz na 5 minut
0
@FC1899Barca Jesli dla ciebie to jest tlamsienie to rzeczywiscie ogladamy inny mecz
0
Turan by sie przydal
3
Valverde w szoku ze trafil na trenera ktory bardziej sie cofa i kontruje od niego