0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ladny rok nam sie zapowiada w UFC. Ferguson-Khabib,potem pewnie rewanz z Konorem w Moskwie,i zapewne Irlandczyk przejdzie do wyzszej wagi zeby bic sie z Masvidalem/Usmanem. Jest jeszcze mnostwo zaplanowanych walk :
Colby-Woodley
Costa-Adesania
Volkanovski - Holloway
Usman-Masvidal
Cormier - Miocic
Petr Yan - Segudo

41

Joaquin co za gosc,38 lat,ostatnio wladowal hat tricka i jeszcze strzela. U nas kibice sadzaja Suareza na wozek inwalidzki po kazdym zlym dotknieciu pilki

0

@dominik127pl W Donnarume to nawet falszywimi pieniedzmy rzucali w trakcie meczu,kiedy chcial odejsc do bialych

0

0

@DonAndresFCB 20. Po 2 latach codziennego golenia sie w wojsku pelny zarost gotowy w tydzien :P

1

Czytasz wywiad z Kike i widzisz ze facet ma pomysl na te ekipe,swoja wizje,jak slusznie zauwazyl jest kilku pilkarzy ktorzy gubia swoje pozycje przez co duzo tracimy.
Erni trenowal nas 2,5 roku i do samego konca nie rozumialem co on ich uczy na treningach ze wychodza na boisko i nikt nie wie co ma robic,oprocz zagrywania do Leo.

0

@contowsky Kaka tag wkrecil przeciwnika ze ten zaczal szukac samego siebie

0

Dzis 1 raz zobaczylem tego Cherki z Lyonu i nawet niezle sobie pykal malolat (z ta broda to on wogole na te 16 nie wyglada:P). Widze ze Real juz proponowal za niego 15M,ciekawe kto go 1szy wyciagnie z top klubow

4

Minimalizm i 2pietrowy autobus Simeone juz nikogo nie straszy,ja to wspolczuje ich kibicom ze musza tyle lat ogladac ten gwalt oczu :P
Czlowiekiem jest swietnym ale jego taktyka jest po prostu obrzydliwa. Z top zespolow ATM gra najbrzydsza pilke jaka tylko moze

1

Nantes z 1-4 na 3-4 niezla koncowka,zaraz wyrownaja skurczybyki

0

@ViscaBarca123 2 gole w 9 minut robi wrazenie. Nawet nie wiedzialem ze ma 16 lat,koles wyglada na 23-24 z ta zarosnieta broda

0

0

@amanter Zwykla ladna kobieta jak dla mnie,nie widze jakiegos WOW ktorego nie maja inne

0

Napoli juz na 11 miejscu :P

2

Komentarz usunięty

2

@Keriox Ja trafilem Newcastle w 80 minucie z kursem 13 :P

0

@Konradomoreno Ja tam dalem 2 gole wiec raczej wejdzie,gorzej z tymi ktorzy uwierzyli ze tym razem wejdzie czysta jedynka :P

0

Napoli,Napoli kupon nam sp..li :D

0

Materace juz w 1-0 w plecy :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Newcastle 1-0 a ja dalem nedzne 2$ na ich zwyciestwo w 85 minucie nosz k.. jego mac :DDD Kurs 12,5

0

@kamilo0066 Z 5 MU juz sie zrownali a do 4go The Bus ktory jest w tragicznej formie brakuje im 6 pkt wiec nic nie wiadomo

0

@kamilo0066 Ogladalem na telefonie bo mialem ich na kuponie,przeciwnicy po prostu nie wyrabiaja z nim fizycznie,wystarczy ze sie oderwie i wszyscy uciekaja w pole karne. Nawet jak go chcieli wywalic to sami sie przewracali :)

7

Traore dzisiaj 2 wazne asysty najpierw na 2-1 potem na 2-3. Alez on jest kozak na tej prawej,nie dosc ze bydlak to jeszcze bardzo szybki

0

@BarcaInfo Pato mu zalozyl siate? Nawet nie wiedzialem ze jeszcze gra w pilke :D

4

Leipzig 1-1 mam nadzieje ze ich dobija. Werner ladnie zaj..al

4

Amerykanin Yaroslav Suris wytoczyl sprawe przeciwko Pornhub za to ze w ich filmikach nie ma napisow. Wg niego jest to dyskredytacja inwalidow :D

0

@koksik2700 A niektorzy siedza i szukaja dziury w calym,byle sie do kogos przyp..c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?