Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze 3 Messi i jestem szczesliwy
0
To ze nie damy rady bez napastnika juz jest jasne,pytanie tylko kto?
Bartek wpadl w niezly labirynt. Jesli Lautaro z Suarezem od nowego sezonu to kogo on namowi na pol roku? Szkoda ze nie ma szans na Lacazette.
5
Podobno Turan ma do nas wrocic jako bomba
19
Komentarz usunięty
0
Zaden trener ktory osiagal z nami sukcesy nie zaczynal z marszu lupac wszystkich po 5-0 wiec ja jakos sie jeszcze nie martwie. Sezon zaczyna sie w polowie lutego,wtedy juz Setien musi sie wykazac
0
Spoko loko jutro Real tez w dupe dostanie,oni zawsze sie z nami solidaryzuja w ciezkich momentach :P
0
Gdybu jakis trener przyspawal Leo do tego PP to moze.jeszcze jakos by to wygladalo,kompletnie nie rozumiem wystawiania go w srodku gdzie.dostaje podwojne krycie i gramy w kolko bez skrzydel
1
Nie ma Suareza i jestesmy kopia Argentyny
0
@BarcaInfo Pewnie narysowal koszulke LFC i 4-0 :D
0
@FC1899Barca Powiedz szefowi zeby placil nie tobie a rodzicom.
Rodzicom daj spisek zakupow na miesiac. Tylko pod zadnym pozorem nie dawaj dziewczynie,bo bedziesz mial jeszcze bardziej przej.. niz po zakladach :D
2
@robert12181 Socjopata tez przepadl po 1 kolejce nowego roku,mam nadzieje ze nie postawil kompa :D
0
@Hiacynk obie z lawki.
0
No to sa jaja jakies 5! gol Haland
1
@Hushovt Zaluj ze nie rozumiesz ruskiego bo ja to w 720 znalazlem :) Milego wieczoru/nocy
0
@FeloRPS Ja mam handi -1,5 ale 2 gole w Milanie juz raczej nie padna...
0
Haland gol po wejsciu. 14 minut potrzebowal
1
@Hushovt Znalazlem :D https://www.filmweb.pl/film/Ale+jazda-2002-34959
Dzieki ze mi przypomniales akurat nudy w pracy a film super,polecam kto nie ogladal.
1
@Hushovt Jesli przypomnisz mi mniej wiecej rok (2000-2006?) to sprobuje na filmwebie go poszukac
1
@Hushovt Jakis miesiac temu sobie go przypomnialem ale nawet nie pamietam kto gral w tym filmie zeby go znalezc.
Pamietam ze koles mial przewiezc jakas paczke i byla z nim ta kula z ktora gadal.
1
@Hushovt Tez szukam tego filmu:D Czy ten koles nie mial przypadkiem jakiejs kulki ktora mu cos tam podpowiadala?
0
Jakies dymy w Paryzu ze przerwali NBA?
0
Borussia 3-0 handi na dzisiaj prezent dla nas :)
0
Troche dziwne ze trener ktory jest u nas 10 dni juz skresla mlodego,jak dla mnie to jakies glupoty kolejne od dziennikarzy.
0
Zlatan pudluje do pustej bramy,co za klaun!
0
3 dni juz trabia o wirusie w Rosji,a media czekali az pojawi sie gdzies dalej zanim powiedza
1
@Tomek_TF Porownac do niego De Jonga to jak porownac Suareza z Benzema
0
Kusicie tu tym Breaking Badem tak ze chyba jednak odpale se pare odcinkow :p
Jedyne seriale jake ogladalem to LOST,Preason Break i Suits,chyba pora za cos sie wziac bo nudy kurde w pracy.
0
Handi -1,5 BvB 1,8 kurs. Dadza rade?
Jeszcze sie wacham w meczu Milanu overek czy obie strzela?
1
Juz wiem co mi przypomnialo zagranie tylkiem Neymara.
Ronnie zaliczyl taka asyste plecami do Gyuly'ego ( 2:15)
Odnosnie filmiku to chyba najlepsze 10 minut w jakich mozna pokazac tego geniusza. Niepowtarzalny.
0
@Odesseiron Mieszkam w Rosji,wiec nie ucz mnie ich jezyku ;)
"Dzjewiaty" - Dziewiaty