0

Jeszcze 3 Messi i jestem szczesliwy

0

To ze nie damy rady bez napastnika juz jest jasne,pytanie tylko kto?
Bartek wpadl w niezly labirynt. Jesli Lautaro z Suarezem od nowego sezonu to kogo on namowi na pol roku? Szkoda ze nie ma szans na Lacazette.

5

Podobno Turan ma do nas wrocic jako bomba

19

Komentarz usunięty

0

Zaden trener ktory osiagal z nami sukcesy nie zaczynal z marszu lupac wszystkich po 5-0 wiec ja jakos sie jeszcze nie martwie. Sezon zaczyna sie w polowie lutego,wtedy juz Setien musi sie wykazac

0

Spoko loko jutro Real tez w dupe dostanie,oni zawsze sie z nami solidaryzuja w ciezkich momentach :P

0

Gdybu jakis trener przyspawal Leo do tego PP to moze.jeszcze jakos by to wygladalo,kompletnie nie rozumiem wystawiania go w srodku gdzie.dostaje podwojne krycie i gramy w kolko bez skrzydel

1

Nie ma Suareza i jestesmy kopia Argentyny

0

@BarcaInfo Pewnie narysowal koszulke LFC i 4-0 :D

0

@FC1899Barca Powiedz szefowi zeby placil nie tobie a rodzicom.
Rodzicom daj spisek zakupow na miesiac. Tylko pod zadnym pozorem nie dawaj dziewczynie,bo bedziesz mial jeszcze bardziej przej.. niz po zakladach :D

2

@robert12181 Socjopata tez przepadl po 1 kolejce nowego roku,mam nadzieje ze nie postawil kompa :D

0

@Hiacynk obie z lawki.

0

No to sa jaja jakies 5! gol Haland

1

@Hushovt Zaluj ze nie rozumiesz ruskiego bo ja to w 720 znalazlem :) Milego wieczoru/nocy

0

@FeloRPS Ja mam handi -1,5 ale 2 gole w Milanie juz raczej nie padna...

0

Haland gol po wejsciu. 14 minut potrzebowal

1

@Hushovt Znalazlem :D https://www.filmweb.pl/film/Ale+jazda-2002-34959
Dzieki ze mi przypomniales akurat nudy w pracy a film super,polecam kto nie ogladal.

1

@Hushovt Jesli przypomnisz mi mniej wiecej rok (2000-2006?) to sprobuje na filmwebie go poszukac

1

@Hushovt Jakis miesiac temu sobie go przypomnialem ale nawet nie pamietam kto gral w tym filmie zeby go znalezc.
Pamietam ze koles mial przewiezc jakas paczke i byla z nim ta kula z ktora gadal.

1

@Hushovt Tez szukam tego filmu:D Czy ten koles nie mial przypadkiem jakiejs kulki ktora mu cos tam podpowiadala?

0

Jakies dymy w Paryzu ze przerwali NBA?

0

Borussia 3-0 handi na dzisiaj prezent dla nas :)

0

Troche dziwne ze trener ktory jest u nas 10 dni juz skresla mlodego,jak dla mnie to jakies glupoty kolejne od dziennikarzy.

0

Zlatan pudluje do pustej bramy,co za klaun!

0

3 dni juz trabia o wirusie w Rosji,a media czekali az pojawi sie gdzies dalej zanim powiedza

1

@Tomek_TF Porownac do niego De Jonga to jak porownac Suareza z Benzema

0

Kusicie tu tym Breaking Badem tak ze chyba jednak odpale se pare odcinkow :p
Jedyne seriale jake ogladalem to LOST,Preason Break i Suits,chyba pora za cos sie wziac bo nudy kurde w pracy.

0

Handi -1,5 BvB 1,8 kurs. Dadza rade?
Jeszcze sie wacham w meczu Milanu overek czy obie strzela?

1

Juz wiem co mi przypomnialo zagranie tylkiem Neymara.
Ronnie zaliczyl taka asyste plecami do Gyuly'ego ( 2:15)
Odnosnie filmiku to chyba najlepsze 10 minut w jakich mozna pokazac tego geniusza. Niepowtarzalny.


0

@Odesseiron Mieszkam w Rosji,wiec nie ucz mnie ich jezyku ;)
"Dzjewiaty" - Dziewiaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?