Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie doliczy jakies 6-7 minut,niech sie biali mecza jak moga,w weekend mecz :)
2
Pora wlaczyc prawdziwy mecz,dosc na dzisiaj ogladania ogorkow :p
1
Moja babcia tez moglaby stac dzisiaj w bramce RSSS
1
@jedrek7000 No i co niby wstawiles? Zaraz ci zylka peknie koles,lyknij tabletke
0
Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!
0
W Eurolidze niezla 1 kwarta smietankowych. 66 punktow w 10 minut
0
Odzyskali kontakt,mam nadzieje ze RSSS nie sfrajerzy
0
To wszystko wina Messiego
0
Manita na BernaLeo xD
2
Hahaha :DDDD. Pierwszy puchar juz maja z glowy :p
2
No tak cienko troche,jesli stracimy gola to mamy przej..ne :D
16
Dzisiaj biali przegrywaja,my wygrywamy i kryzys przenosi sie do Madrytu na pare dni
8
Isak ty kotlecie
1
@Messibestplayerintheworld W dodatku mamy mecz na BernaLeo
1
Zaczyna sie konkurs wrzutek,niby smiesznie ale po 1000 prob w koncu trafia :P
0
Wielki Real ktory ma teraz.wszystkich zniszczyc i spalic,wcale nie lepszy od nas :p
Uwielbiam te ich solidaryzacje
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Vxb93 No I co sie w tym Juve zmienilo po odejsciu tylu graczy?
Graja nawet gorzej niz wtedy.
Zupelnie bezsensowne porownanie.
Moderacja powinna zaczac banowac te glupie wpisy o Messim,bo to juz jest wk..jace,nie podoba sie idzcie do smietankowych
1
@Ermitano Balague dementuje
1
@Odesseiron Najglupsze co moglem w zyciu puscic to over 2,5 w finale Euro kiedy grala Francja + jakies menele z Barbadosu przez ktorych zawalilem cala zaplate :D
0
Ciekawa bedzie walka o Zlotego Buta w tym roku. Najlepsze jest to ze w pierwszej 50tce mamy tylko Leo na 13 miejscu i Suareza na 39 xD Halaand potwor juz w pierwszej 5tce
https://www.transfermarkt.com/statistik/goldenerschuh
2
@Odesseiron Widze ze masz wiekszy problem niz ja skoro doszedles do ligi Sudanskiej/Sudanu :D
0
Ostatnie 4 mecze z Bilbao under 2,5 dzisiaj zaryzykuje i wezme overek za 2,09.
Dajcie swoje typy bo malo cos meczy dzisiaj
0
@SuperPatsonFCB Ja mam inny bol,kazde 5 minut wylatuje mi bluescreen i juz mam ochote go rozwalic
9
Powrot do przeszlosci
https://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana.html
Najlepszy Ratamahatta hehehe :D
5 stycznia 2015, 13:12
Jesli Zlatana ladujacego dla Barcelony gola za golem okrzyknieto porazka transferowa to jak zatem nazwac Suareza? Doprawdy Urugwajczyk jest koszmarny. 80 milionow za pierwszorzedna drewniana kukle, ktorej nie powstydzilby sie sam Geppetto (dla nie zorientowanych, ojciec Pinokia)..
0
@AlvaroHanso Neymar tez mial w tym swoj udzial za to ze rozdawal autografy na rozgrzewce w trakcie meczu.
0
@klopx Bo Umtiti wiedzial ze jest zrodlem koronawirusa.
0
@_catalan Schodzil do klepki,kiedy mial rozgrywajacego a wiekszosc czasu spedzal na skrzydle i tam sie bawil z Alvesem. Obecnie stoi tam gdzie Xavi i Iniesta i czlowiek ma wrazenie ze gramy jednym Busquetsem w srodku. Wtedy jakos nie pracowal w obronie,Puyol sam wbiegal w srodek pola i wyrzucal wszystkich do przodu.
0
@GeraltzKatalonii Tego tematu wogole nie powinno byc,mamy sklad za miliard i hejtuje sie jedynego pilkarza ktory ciagnie ten wozek cala kariere :P Zaczalem ogladac Barce od Ronniego i boje sie nawet pomyslec jak bedzie wygladac futbol po Messim. My od 5 lat nie mozemy znalezc choc 50% Xaviego a co bedzie po najlepszym pilkarzu w historii?