Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W kawiarni to naprawde patologia umyslowa. Jak oni cos graja,to nie widzialem zeby tutaj mowiono ze byli ciency, przeciwnie zwykle dostaja pochwaly za dobry mecz,a w naszym przypadku tylko cysterna jadu i to jeszcze dzien po wydrukowanym meczu z Sevilla :P
Wrzod na dupie jest mniej irytujacy niz kibic Realu Madryt ;)
1
@takisobiektos Nigdy nie bylo problemow,np ostatni mecz z realem.
Skad wy sie bierzecie wiecznie niezadowoleni?
5
mimo wszystko cholernie bedzie nam brakowac Suareza w trudniejszych spotkaniach :/
1
@PieN Przede wszystkim szybka gra,Busi jest najlepszy w czytaniu gry,a zamulony Valverde tylko go blokowal swoim betonowym stylem
61
Busi witamy w domu,fajnie ze wrociles.Zdecydowanie MVP jak dla mnie najlepszy jego mecz od 2 lat
2
@kkbarca A co on zrobil oprocz 2 powrotow?
0
To kiedy nast mecz?:D
0
83% chyba nie pobijemy rekordu :P
7
Hehe ale pokrecil dziadkiem :D
3
Griezzman why?? Ale akcja
0
Arthur gotowy,pewnie za Vidala. Ciekawa bedzie koncowka w srodku pola
2
Sergio R10 Busquets :D
0
Musza sie otworzyc,moze wcisniemy jeszcze jedna dwie
8
Busi dzisiaj na swoim zajebistym poziomie
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL Vidal ty geniuszu!
0
Stoja calym zespolem w polu karnym,ja nie wiem dlaczego nie ma strzalow z dystansu
0
Won z boiska glabie,jeszcze patrzy zdziwiony
2
Rakitic out Puig IN
2
Czerwo prosze panstwa! Juz po wejsciu na Vidala trzeba bylo go wyrzucic
0
Nasi juz oglupieli,Kike dawaj juz zmiany!
4
O panie slupek,ale fart :D
0
Pilka wyleciala ze stadionu :P
0
Pique przez moment zagubil sie w rzeczywistosci
0
Messi laduj gola .
0
German gnojek,za to czerwo powinno byc
2
Puig i Perez na rozgrzewce
14
Rakitic po co ty tam wlazisz jak pilki nie umiesz przyjac
3
Messi dzisiaj juz 3 raz mogl podac do pustego Antoine'a,po co on tak holuje te pilke?
0
@kiper09 Wlasnie zrobil bramkowa akcje :P
1
Kibice za bramka juz swietowali :P