5

W kawiarni to naprawde patologia umyslowa. Jak oni cos graja,to nie widzialem zeby tutaj mowiono ze byli ciency, przeciwnie zwykle dostaja pochwaly za dobry mecz,a w naszym przypadku tylko cysterna jadu i to jeszcze dzien po wydrukowanym meczu z Sevilla :P
Wrzod na dupie jest mniej irytujacy niz kibic Realu Madryt ;)

1

@takisobiektos Nigdy nie bylo problemow,np ostatni mecz z realem.
Skad wy sie bierzecie wiecznie niezadowoleni?

5

mimo wszystko cholernie bedzie nam brakowac Suareza w trudniejszych spotkaniach :/

1

@PieN Przede wszystkim szybka gra,Busi jest najlepszy w czytaniu gry,a zamulony Valverde tylko go blokowal swoim betonowym stylem

61

Busi witamy w domu,fajnie ze wrociles.Zdecydowanie MVP jak dla mnie najlepszy jego mecz od 2 lat

2

@kkbarca A co on zrobil oprocz 2 powrotow?

0

To kiedy nast mecz?:D

0

83% chyba nie pobijemy rekordu :P

7

Hehe ale pokrecil dziadkiem :D

3

Griezzman why?? Ale akcja

0

Arthur gotowy,pewnie za Vidala. Ciekawa bedzie koncowka w srodku pola

2

Sergio R10 Busquets :D

0

Musza sie otworzyc,moze wcisniemy jeszcze jedna dwie

8

Busi dzisiaj na swoim zajebistym poziomie

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL Vidal ty geniuszu!

0

Stoja calym zespolem w polu karnym,ja nie wiem dlaczego nie ma strzalow z dystansu

0

Won z boiska glabie,jeszcze patrzy zdziwiony

2

Rakitic out Puig IN

2

Czerwo prosze panstwa! Juz po wejsciu na Vidala trzeba bylo go wyrzucic

0

Nasi juz oglupieli,Kike dawaj juz zmiany!

4

O panie slupek,ale fart :D

0

Pilka wyleciala ze stadionu :P

0

Pique przez moment zagubil sie w rzeczywistosci

0

Messi laduj gola .

0

German gnojek,za to czerwo powinno byc

2

Puig i Perez na rozgrzewce

14

Rakitic po co ty tam wlazisz jak pilki nie umiesz przyjac

3

Messi dzisiaj juz 3 raz mogl podac do pustego Antoine'a,po co on tak holuje te pilke?

0

@kiper09 Wlasnie zrobil bramkowa akcje :P

1

Kibice za bramka juz swietowali :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?