Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U nas w kazdym meczu pilkarze lapia sie za miesnie,ja nie wiem co to za sztab medyczny tam siedzi w 2020 roku,zeby tyle miesniowych problemow bylo.
0
Im dluzej Celta to utrzyma tym wiecej pobiegaja,niech az padna ze zmeczenia na koniec meczu.
4
Ale mi Edmonton kupon uratowali. 2 gole w ostatniej minucie :)
1
@MichalZZZ Polecam ruska "Brygade". 15 odcinkow,genialny film jesli chodzi o gangsterke,ogladalem to z 10 razy. Nawet na filmwebie 8,3 https://www.filmweb.pl/serial/Brygada-2002-101965
0
Fajnie ta tabela w Bundeslidze wyglada. 5 druzyn walczy o mistrza i roznica 5 punktow.
Kursy jeszcze ciekawsze:
Bayern - 1,36
Red Bull - 4,74
BVB - 6,5
Borussia M. - 51
Bayer - 101
-----------W Serie A :
Juve - 1,65
Inter - 3,3
Lazio - 6
-----------LaLiga
Real - 1,57
Barca - 2,3
-----------Premier League
LFC - 1.001
City - 101 :D
Jesli postawicie 10 milionow na Liverpool to mozecie wygrac 10 000. Pewniaczek od Volka. A tak na serio to zwiazalbym BVB+Lazio+Barca kurs 90
0
@domin682 Taki De Bruyne bylby u nas genialnym dopelnieniem,szkoda ze raczej nie ma szans na niego
0
Dzieki Atalanta :)
29
Kilka miesiecy w Madrycie i juz mozg wyprany.Pewnie boli ze nie dostal sie do 1 druzyny.
1
@Tasde To wogole nie zmienia faktu ze kupilismy zawodnika za 120 mln z jedna noga
20
De Jong dzis zagral tak fatalnie ze gorzej sie po prostu nie da. Wystailbym mu 1 za ten mecz.
0
No co on k.. wyprawia w tej 2 polowie!!! Podac trzeba bylo jak sie nie umie z prawej ladowac.
0
Antoine ahahahaha
0
17 goli w 5 meczach Bundesligi no niezle
1
Ale ten Nyoma czy jak mu tam mnie wk..a
3
Musnal go z boku a ten lapie sie z tylu za leb i zoltko dla Sama.
0
Wlasnie taki Big Sam jest nam potrzebny. On z Pique w parze naprawde gra kapitalnie jak jest w formie
0
@socha Przeniesli na 24 godziny,tez ich mam na innym kuponie,musisz czekac :P
0
@goldmetaxa Na kolejne 4 lata :)
0
@socha Zwykle 48 trzeba czekac. Czy przypadkiem nie masz Glasgow ?:)
0
Pieknie mi weszly kuponiki dzisiaj. Zostalo zwyciestwo naszych za 1,45 + 1 gol Bologni i 600 do przodu.
12
Po co ty to broniles bramkarzyku!
0
Podania 310/395 vs 61/141
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ajjjj Leo musisz dzis trafic
0
5 na 6 spotkan w Bundeslidze z obie strzela a idzie dopiero 55 minuta :P Overki dzisiaj jak w maslo
9
Dobrze ze Fati nie trafil w pilke :D
0
2-0! Roberto! .
0
Samuel takie wejscia robil w swoim 1 sezonie,mam nadzieje ze wroci na dobre
2
GOOOOOOOOOOOOOOOL w koncu!
Messi ty kozaku.
0
Nasza pomoc jest tragiczna. Od 30 metra wyglada to tak jakby ich wogole nie bylo na boisku. Rozgrywa u nas>>>Umtiti