0


Slyszeliscie jak tak 14 latka zaspiewala Derniere Dancer?
Cos niesamowitego,w sluchawkach rozwalila mi mozg.

3

108

Dzisiaj z rana zrobilem osobie ktora kocham swietny prezent: nie poszedlem do pracy i kupilem sobie czteropak.

0

1 raz w zyciu postawilem under w NBA a ci wrzucili 274 punkty...

2

@jeyx77x Wyskoczyl z wyprostowana reka,zwiekszyl objetosc ciala i zablokowal strzal,nie wiem jak mozna nie interpretowac tego jak karny.

4

Nie jestem ani zwolennikiem Grzmota ani tym bardziej Juve,do ktorego szacunek stracilem w chwili kiedy wyszlo na jaw ze kupowali mecze,ale badzmy obiektywni co ma znaczyc "byl odwrocony i nie widzial?.
Rownie dobrze mozna sfaulowac stojac plecami,i tez maja nie gwizdac? Reka to reka i nie ma czegos takiego jak "nie chcial".
A kto by chcial? :D
Odnosnie Ronaldo to jesli Zidane ma pakt z diablem,to ten pierwszy kupil sobie chyba abonament w piekle,on jest jak Obelix ktory wp..yl wanne z eliksirem (w tym przypadku szczescia).

1

Gdzie ja widzialem 3 gole w Milanie sam nie mam pojecia...

0


Ma ktos tlumaczenie rozmowy Neymara z Bekchamem? Zrozumialem tylko to ze obiecal mu zagrac kiedys Inter Miami

0

@gurales Pozdrawiam z Sybiru. Dzis dosc cieplutko,tylko -20 :))

0

@Kengo No to trzeba bylo tam zostac z jednym PK w przeciagu calej kariery.

0


Leo vs Great Players
Najbardziej spodobalo mi sie jak Carlos zagubil sie w rzeczywistosci :D

0

Koniecznie postawcie na Napoli w meczu z nami. Specjalnie sprawdzilem u siebie w profilu ze 9 ostatnich spotkan w ktorych byli u mnie na kuponie przegrali. Dzisiaj polecialem na Inter 1X.
Czasami mysle ze oni nie sa pilkarzami a bukmacherami.
Kurs na mecz z Barca 3,5,wrzuce 30$,czego sie nie robi dla ukochanej druzyny

3

@anton95 Ciesz sie chwila,odzyskales wolnosc.

0

@FDJ Masz jakas psychoze kolego na punkcie Suareza? Pamietam ostatnio pisales jak szalony o nim i kiedy na forum uzytkownicy w 10 minut cie wyjasnili,od razu usunales swoje wypociny.

0

W rosyjskym miescie Ufa pewien koles ktory ostatnio byl w Pekinie zle sie poczul i na wszelki wypadek postanowil sie zbadac.
W szpitalu lekarze uslyszeli ze facet byl niedawno w Chinach pozamykali sie w swoich kabinetach i poprosili wyjsc przez tylne wyjscie xD

0

@Bartek22 Dzieki :)

1

Dopiero polowa sezonu 19/20 a Dembele juz moze myslec o 21/22.
Napewno go nie sprzedadza,bo nikt nie wylozy nawet 100M,on teraz powinien nabrac masy i modlic sie zeby wrocil zupelnie inaczej niz przyszedl.
Cholernie mi go szkoda,na ostatnich treningach widac bylo jak szczesliwy jest z powrotu. Koles zrobil wszystko co mogl zeby do nas trafic...

0

@Evrile Nie,on nie byl dyrektorem sportowym,nie pamietam konkretnie jaka role pelnil ale jego zadaniem byly wlasnie negocjaje.

7

Bordalas w wywiadzie potwierdzil taktyke na mecz z nami.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a2/Nwfb_super_volvo_olympian_12m.JPG

0

Mielismy takiego kolesia od transferow,ktory zawsze jak jechal na negocjacje,wracal praktycznie z podpisem,jakis rok dwa lata temu odszedl z klubu,ktos kojarzy nazwisko?

1

@RosjaninBut "Bardzo slaba gra w srodku"
No bardzo slaba. De Jong i Busi z golami,walka do konca i mnostwo biegania. Dwa razy przegrywalismy,odrobilismy wynik ale niektorzy po prosty zyja zeby p..yc glupoty od rana do wieczora

4

Koles w sukience na Oscarach,ale zenada.Brakuje lizacych sie gejow na ekranie z tylu

0

@Maker0 Idealna ocena jego meczu byla 89 minuta kiedy w 60 sekund spie..yl 2 kontry. On ma 28 lat a wszyscy nadal czekamy az zacznie grac futbol na miare Barcelony a nie Osasuny Pampeluna

0

@masakrator05 Zapomnieli ze mecz na BernaLeo. My tam gramy lepiej niz oni. Przeszlismy Betis i najblizszy ciezki wyjazd ligowy mamy 5.04 z Sevilla. Settien ma teraz troszke czasu zeby ogarnac napandziora i druzyne do meczu z Napoli,marzec bedzie dla nas prawdziwym sprawdzianem mozliwosci.

2

5

@jedrek7000 Nie wierze w takie cuda,fejk jak nic. Odgadnac remis w koszykowce to jak strzelic hat tricka Rakiticiem w Fifie.

15

Najbardziej zaluje tej proby Leo na 3-2 (kopia z poprzedniego meczu po ktorej dostal owacje). Sam zaczal sie smiac po tej akcji :)
Najgorszy Roberto. Dzis gral chyba jakis 150 mecz w ktorym szuka formy. Jedna brama z PSG i 4 lata niewiadomo czego.

3

Bartek po ostatnim meczu wyrazil swoje niezadowolenie praca VAR za nieodgwizdanie karnego to nam dzisiaj nie gwizdneli dwoch :) Sedziowie w Hiszpanii to najbardziej skorumpowane gnidy we wszystkich TOP ligach i nie chodzi tu tylko o Barce.
Po co siedzi tam tych 3 przyglupow majac przed soba 10 telewizorow jesli i tak drukuja jak chca? 4 ostatnie sytuacje z Barca:
-Sporna sytuacja na poczatku meczu z Ibiza,wszyscy czekaja na powtorke a ona znika i nawet nie ogladajac mowia ze gramy dalej
-Bilbao i kosa od tylu
-Dzisiaj kosa od tylu i Bartra wszczepiony w Leo

3

Koniec. Teraz 2 mecze u siebie,mamy czas zeby ogarnac napandziora i forme.
Visca el Barca!

5

Nie ma karnego hahaha co za przyglup :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?