1

@Janiama No to czesc :)

4

W sumie Real wcale nie ma latwiejszego terminarzu od nas na najblizsze 5 kolejek
CA Osasuna - Real Madryt
Real Madryt - Celta Vigo
Levante UD - Real Madryt
Real Madryt - Manchester City FC
Real Madryt - FC Barcelona

Real Betis -FC Barcelona
FC Barcelona -Getafe CF
FC Barcelona- SD Eibar
Napoli- FC Barcelona
Po Gran Derbi oni jada na mecz z Betisem a nasz najblizszy ciezki wyjazd bedzie 5.04 w Sevilli.

0

@koziar
+Samolot z dz..kami dla Neymara
+ Przekret z transferem Paulinho po kupnie ktorego jego firma wygrala jakis tam projekt na miliard euro w Chinach (konkurowal z Perezem)

1

@DonAndresFCB Podobno jest wart tyle co worek ziemniakow,dobrze ze sie rozwija w Heerenven

2

@tristan87 Bzdury. Dane z 21.11.19
TOP highest paid manager in the world :
5. Fabio Cannavaro | Guangzhou Evergrande | €12 million
4. Rafael Benitez | Dalian Yifang | €13.5 million
3. Diego Simeone | Atletico Madrid | €15 million
2. Jose Mourinho | Tottenham Hotspur | €17.5 million
1. Pep Guardiola | Manchester City | €23 million.
Mogl sie zmienic co najwyzej kontrakt Kloppa,co do Simeone to ETOTO dane z dupy.

1

Najlepszy moment z wczoraj to ten kiedy cala druzyna pedzi do przodu i zostaje dwojka ktora zaczyna klepke miedzy soba. Dla porownania wcale nie lepszy real ostatnie 3 minuty tak zapieprzal jakby ich Zidane mial zabic jesli nie strzela.
Odnosnie karnego to bodajze w ostatnim meczu tez byla podobna sytuacja i powtorka zniknela.
Sedzia poczekal 2-3 minuty po czym sie wk..il i zdecydowal ze jesli nie ma powtorki to nie ma 11stki :P

52

Najgorsze jest to ze my wcale nie zagralismy tak tragicznie zeby przegrac,Bilbao oddalo jeden celny strzal,przez cale spotkanie nie mogli nawet wejsc w nasza 16tke.
Szkoda,liczylem ze mimo wszystko damy rade,teraz Betis,niedlugo Napoli i Real.
Przygotujcie sie cules,czeka nas maraton psychozy.
VeB :/

2

Zapach ktory wlasnie zostawilem w kiblu jest idealnym komentarzem odnosnie dzisiejszego meczu.

4

Marca i Mundo beda mieli problem bo nie beda mogli sie nawzajem wysmiac,oba miasta w dupie :D

0

Dzisiaj jedziemy na ten sam cmentarz co real :P

4

Gdybysmy mieli choc jednego zawodnika ktory by poklepal z Leo juz bysmy prowadzili. Ludzie my gramy na San Mames,co wy wogole oczekujecie z takim skladem?
W drugiej sie zmecza bo nie moga grac na takiej k..wie 90 minut,mam nadzieje ze ich pykniemy.
A MatS niech sie lepiej obudzi,bo gra katastrofalnie, koles biegnie prosto na niego z 25 metra a ten patrzy na niego i podaje mu pilke,co to mialo byc?

3

Co ja czytam :D "Ter Stegen specjalnie tak podaje,zeby zaczeli biegac"

5

@Batys Nie ogladaj.

0

Dawaj z wolnego Messiasz.

4

Alba to taki Joe Pesci z gangsterskich filmow. Maly knypek ktory wszedzie szuka dymow :D W jednym z nich pamietam ze zakopali go wlasne ziomki :D

2

1 polowa chaos,najgorsze jest to ze nie mamy na boisku nikogo kto moze rozegrywac... Jeden Leo z przodu i czarna dziura.

0

Vidal i Arthur koniecznie na boisko,my dzisiaj wyszlismy 9tka bez Frenkiego i Ivana

2

A ci dalej o Ter Stegena...........

3

@Transu96 To wylaczaj.

2

Matsowi kompletnie odbilo,to juz drugi raz dzisiaj

0

Jestem w szoku jaki zjazd zaliczyl De Jong. Czym on sie obecnie rozni od Rakiticia?

0

Bez Suareza ktory zawsze biega tu i tam przy polu karnym wygladamy jakbysmy wyszli w 10tke,przyzwyczailem sie do skurczybyka.

2

Leo dzis pyknie gola jak nic

0

No i kto go tam kryl?

0

Messi 2 pila w 7 minut,dzis specjalnie bede liczyl jego prostopadle zagrania

0

Ajjjjjj Leo sobie przypomnial pamietny gol z finalu :P

0

Brawo Sociedad,Barco nie spierdziel tego teraz :)

0

Jesli wyrownaja to trzeba wyslac egzorcyste do Zidana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dooobrze jeszze jeden rozny i jestem szczesliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?