Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Genialny komentarz :D "nie narzekajcie na sędziów, gdyby nie oni to jedyne wspomnienie z pucharami Realu to było by to za czasów jak ukradliśmy Di Stefano innemu klubowi który kupił go pierwszy"
0
@zodiak_10 Nie tylko oni: My sie wkurzalismy kiedy mecz sie konczyl 4-0 i byl niedosyt ze nie ma manity albo Leo bez hat tricka
2
Bylem na nocnej zmianie i dopiero widze wynik realu :DD
Przez smietankowych ich kibice zapomnieli co to sa swieta :))
0
@Criss18Barca Najlepsi byli Alvaro z Leo:
"Jestes taki maly"
"A ty slaby" :D
2
No i nie dali nam karnych poogladac chamy
0
10 (: pilkarz swiata strzela dla City,mam nadzieje ze wygraja
0
Ciekawe co z Pepem bedzie po sezonie
0
@kaziks La Rambla wywozi go na taczce po kazdym dotknieciu pilki
0
Ledwo na nas siedli i juz chaos,Erni tego nie przewidywal,trzeb kucnac
0
Kabaret,nasi juz swietuja
1
Ale wsadzili,nam nawet Dolcan Zabki strzeli
1
Alena genialnie dubluje Leo w srodku pola i Argentynczyk ma wiecej swobody niz zwykle. Podwojne krycie im tu nie pomaga
0
Co ten Bayern odp..la
0
Sedzia postawil na under dlatego tak ciezko zalicza te gole
1
Vidal ale bomba brawo 2-0.
Suarez jak te asysty sypie
0
@NeroTFP Gdzie ty tam spalonego widziales jak Leo byl za linia?
0
15 minut juz nam zabrali czysty gol Leo i karnego
4
@PabloVEB postawie tu xD bo nawet tego nie trzeba komentowac
5
Ale bym se mecz poogladal z R10 z sezonu 05/06,co to byl za grajek,juz nigdy czegos takiego nie zobaczymy.
Wg mnie 100% Ronnie byl pilkarzem nieosiagalnym,nawet przez Leo. Szkoda ze tak szybko zaczal bunga-bonga
0
@bixmix Nie zagraja w przeciagu 48h i zwroca ci to co postawiles :D
Kiedys mialem taka akcje w lidze Meksykanskiej,ostatni mecz,mialem zwyciestwo gospodarzy i na 79 minucie przerwali mecz (wynik 1-0).
0
@Hushovt A mi ich wcale nie szkoda,mam nadzieje ze Lech do konca swojego zycia bedzie dostawal po 5-0 za te gowno co dzisiaj zagrali.
"Zawodowi" pilkarze ktorzy z 26 strzalow i 16 roznych strzelili jednego gola i ccaly mecz probowali strzelac w swiatlo bramki tak ze pilka ledwo dolatywala do bramkarza. Amatorzy
1
@IAmBackCules Erni zabral nas do innego wymiaru
0
Ale zapieprzaja w tego tetrisa. Trzeba bylo za malolata powazniej traktowac ta gre moze przynajmniej w tym bylbym zawodowcem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakis rok nie stawialem na polskie zespoly dzisiaj po meczu Lecha juz dozywotnio rezygnuje z tych amatorow. Ile oni ssytuacji sp..li to glowa mala a ten strzal w koncowce z 5 metrow obok bramki po prostu komedia roku
0
Sociedad 8-0 chyba 1 raz w zyciu tyle bramek strzelili :P
0
@ksobi 1xbet ale nie wiem jak tam w Polsce oni wyplacaja,u mnie przelew idzie w 15 minut
3
Dembele juz moze chodzic do WC
0
@ksobi No i? Moge nawet za 1,2 brac w kupon
0
@ksobi 1,40 teraz juz 2,3