31

Genialny komentarz :D "nie narzekajcie na sędziów, gdyby nie oni to jedyne wspomnienie z pucharami Realu to było by to za czasów jak ukradliśmy Di Stefano innemu klubowi który kupił go pierwszy"

0

@zodiak_10 Nie tylko oni: My sie wkurzalismy kiedy mecz sie konczyl 4-0 i byl niedosyt ze nie ma manity albo Leo bez hat tricka

2

Bylem na nocnej zmianie i dopiero widze wynik realu :DD
Przez smietankowych ich kibice zapomnieli co to sa swieta :))

0

@Criss18Barca Najlepsi byli Alvaro z Leo:
"Jestes taki maly"
"A ty slaby" :D

2

No i nie dali nam karnych poogladac chamy

0

10 (: pilkarz swiata strzela dla City,mam nadzieje ze wygraja

0

Ciekawe co z Pepem bedzie po sezonie

0

@kaziks La Rambla wywozi go na taczce po kazdym dotknieciu pilki

0

Ledwo na nas siedli i juz chaos,Erni tego nie przewidywal,trzeb kucnac

0

Kabaret,nasi juz swietuja

1

Ale wsadzili,nam nawet Dolcan Zabki strzeli

1

Alena genialnie dubluje Leo w srodku pola i Argentynczyk ma wiecej swobody niz zwykle. Podwojne krycie im tu nie pomaga

0

Co ten Bayern odp..la

0

Sedzia postawil na under dlatego tak ciezko zalicza te gole

1

Vidal ale bomba brawo 2-0.
Suarez jak te asysty sypie

0

@NeroTFP Gdzie ty tam spalonego widziales jak Leo byl za linia?

0

15 minut juz nam zabrali czysty gol Leo i karnego

4

@PabloVEB postawie tu xD bo nawet tego nie trzeba komentowac

5

Ale bym se mecz poogladal z R10 z sezonu 05/06,co to byl za grajek,juz nigdy czegos takiego nie zobaczymy.
Wg mnie 100% Ronnie byl pilkarzem nieosiagalnym,nawet przez Leo. Szkoda ze tak szybko zaczal bunga-bonga

0

@bixmix Nie zagraja w przeciagu 48h i zwroca ci to co postawiles :D
Kiedys mialem taka akcje w lidze Meksykanskiej,ostatni mecz,mialem zwyciestwo gospodarzy i na 79 minucie przerwali mecz (wynik 1-0).

0

@Hushovt A mi ich wcale nie szkoda,mam nadzieje ze Lech do konca swojego zycia bedzie dostawal po 5-0 za te gowno co dzisiaj zagrali.
"Zawodowi" pilkarze ktorzy z 26 strzalow i 16 roznych strzelili jednego gola i ccaly mecz probowali strzelac w swiatlo bramki tak ze pilka ledwo dolatywala do bramkarza. Amatorzy

1

@IAmBackCules Erni zabral nas do innego wymiaru

0


Ale zapieprzaja w tego tetrisa. Trzeba bylo za malolata powazniej traktowac ta gre moze przynajmniej w tym bylbym zawodowcem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakis rok nie stawialem na polskie zespoly dzisiaj po meczu Lecha juz dozywotnio rezygnuje z tych amatorow. Ile oni ssytuacji sp..li to glowa mala a ten strzal w koncowce z 5 metrow obok bramki po prostu komedia roku

0

Sociedad 8-0 chyba 1 raz w zyciu tyle bramek strzelili :P

0

@ksobi 1xbet ale nie wiem jak tam w Polsce oni wyplacaja,u mnie przelew idzie w 15 minut

3

Dembele juz moze chodzic do WC

0

@ksobi No i? Moge nawet za 1,2 brac w kupon

0

@ksobi 1,40 teraz juz 2,3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?