0

co ten Ajax ...

1

@SeeleyBooth Wlasnie tez wszedzie patrze ale jakos nie widze zadnych jego postow,moze juz zle widzi klawiature ? :D

0

Nie bylo mnie na gali i widze ze niezle sie bawiliscie wariaty :D

0

Dawac mi tu ta fuche jak wszyscy sie boja

1

Co on sie tak przyczepil wypozyczania zawodnikow?
Moze zamiast wyganiac mlodych zawodnikow,zaproponowalby sprzedaz Rakiticiow i posadzenie na lawce beznadziejnego Busquetsa?
Kluivert 14.11.19 - Jesteśmy tu po to, żeby bronić filozofii Cruyffa i wartości klubu
19.11.19 - Najlepsze dla Riquiego Puiga będzie odejście na wypożyczenie
29.11.19 - Carles Aleñá mógłby odejść, a potem do nas wrócić
Dzisiaj - Dlaczego tak trudno jest wrócić z wypożyczenia?


- Nie wiem, poziom w Barcelonie jest bardzo wysoki, po odejściu napotyka się inne warunki.


#Geniusz

1

@Mario96w Moze kogos zastrzelil w srodku? :D

4


Stand Up Kloppa i Pepa na FWA Awards :D
Kto nie zna ang. czekajci na tlumaczenia :p

7

Mahrez musi miec bardzo mocne znajomosci na swiecie skoro umiescili go w pierwszej 10 :D Jego obecnosc w pierwszej 50 nawet moze byc zdziwieniem,co za swiry wogole oddali za niego glos? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@FDJ Co za glupia wypowiedz,ty juz wogole nie wiesz do czego sie przyp..yc koles

0

Simeone sobie mysli: kurde zawsze my tak wygrywamy,trzeba bylo sie bardziej zamknac

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL MESSSSSSSSSSSSIIIIIIIIII

3

Suarez walnij z pilki w leb temu Lahozowi moze straci przytomnosc i go wyp.. z boiska

0

Vitolo ty dzbanie nienormalny,gdzie kartka dla tego przyglupa? Mogl polamac Piqueta spokojnie

1

Genialna zmiana,Rakitic po dwoch wywiadach w ktorych sie wyplakal na caly swiat,juz z karnetem na granie bez wzgledu na wszystko

0

Lenglet jest dzisiaj po prostu beznadziejny,caly czas gubi krycie w najwazniejszych momentach

3

Atletico juz w swoim zywiole,cement-beton gotowy,najwazniejsze dla nich teraz wybic pilke i czekac na cuda.
Erni przy Simeone to guru i mentor ofensywnej pilki,co oczywiscie nie znaczy ze my gramy jakos znacznie lepiej. 3 kryje Leo,reszta jak zawsze biegaja tu i tam najwazniejsze podac do Argentynczyka

0

@njuerr Za to Rakitic ktory ostatnie 3 miesiace siedzi na trybunach jest nam wrecz mega potrzebny na mecz z najwiekszym autobusem swiata

0

Szkoda ze nie Vidal za Rakiticia

4

Whoscored daje Leo 10 za mecz :)) Rakitic o dziwo nizej niz Busi (6,4;6,8) dla mnie to akurat smieszne,Busi obecnie jest najgorszym z mozliwych pomocnikow jakich mamy

0

Conte wlasnie oszalal :)

0

Teraz jeszcze bardziej sie otworza,szkoda ze nie bralem over 3.5 kurs 2 bylo :/

0

3-1 .

2

Kibice czekaja na gol Leo z wolnego,jeszcze sporo czasu :)

0

Ahhh poprzeczka :(((

6

De Jong tez na wysoki plus,wszystkie akcje zaczynaja sie po jego przechwytach

0

Busquetsowi tez sie holdu zechcialo

18

MESSI :DDD Oczy dostaja orgazmu od takiej gry

0

GOOOOOOOOOOOL GRIEZMANN! Messi dzisiaj na 10 gra!

5

Piszczek 184cm vs Leo 169 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?