Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co ten Ajax ...
1
@SeeleyBooth Wlasnie tez wszedzie patrze ale jakos nie widze zadnych jego postow,moze juz zle widzi klawiature ? :D
0
Nie bylo mnie na gali i widze ze niezle sie bawiliscie wariaty :D
0
Dawac mi tu ta fuche jak wszyscy sie boja
1
Co on sie tak przyczepil wypozyczania zawodnikow?
Moze zamiast wyganiac mlodych zawodnikow,zaproponowalby sprzedaz Rakiticiow i posadzenie na lawce beznadziejnego Busquetsa?
Kluivert 14.11.19 - Jesteśmy tu po to, żeby bronić filozofii Cruyffa i wartości klubu
19.11.19 - Najlepsze dla Riquiego Puiga będzie odejście na wypożyczenie
29.11.19 - Carles Aleñá mógłby odejść, a potem do nas wrócić
Dzisiaj - Dlaczego tak trudno jest wrócić z wypożyczenia?
- Nie wiem, poziom w Barcelonie jest bardzo wysoki, po odejściu napotyka się inne warunki.
#Geniusz
1
@Mario96w Moze kogos zastrzelil w srodku? :D
4
Stand Up Kloppa i Pepa na FWA Awards :D
Kto nie zna ang. czekajci na tlumaczenia :p
7
Mahrez musi miec bardzo mocne znajomosci na swiecie skoro umiescili go w pierwszej 10 :D Jego obecnosc w pierwszej 50 nawet moze byc zdziwieniem,co za swiry wogole oddali za niego glos? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@FDJ Co za glupia wypowiedz,ty juz wogole nie wiesz do czego sie przyp..yc koles
0
Simeone sobie mysli: kurde zawsze my tak wygrywamy,trzeba bylo sie bardziej zamknac
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL MESSSSSSSSSSSSIIIIIIIIII
3
Suarez walnij z pilki w leb temu Lahozowi moze straci przytomnosc i go wyp.. z boiska
0
Vitolo ty dzbanie nienormalny,gdzie kartka dla tego przyglupa? Mogl polamac Piqueta spokojnie
1
Genialna zmiana,Rakitic po dwoch wywiadach w ktorych sie wyplakal na caly swiat,juz z karnetem na granie bez wzgledu na wszystko
0
Lenglet jest dzisiaj po prostu beznadziejny,caly czas gubi krycie w najwazniejszych momentach
3
Atletico juz w swoim zywiole,cement-beton gotowy,najwazniejsze dla nich teraz wybic pilke i czekac na cuda.
Erni przy Simeone to guru i mentor ofensywnej pilki,co oczywiscie nie znaczy ze my gramy jakos znacznie lepiej. 3 kryje Leo,reszta jak zawsze biegaja tu i tam najwazniejsze podac do Argentynczyka
0
@njuerr Za to Rakitic ktory ostatnie 3 miesiace siedzi na trybunach jest nam wrecz mega potrzebny na mecz z najwiekszym autobusem swiata
0
Szkoda ze nie Vidal za Rakiticia
4
Whoscored daje Leo 10 za mecz :)) Rakitic o dziwo nizej niz Busi (6,4;6,8) dla mnie to akurat smieszne,Busi obecnie jest najgorszym z mozliwych pomocnikow jakich mamy
0
Conte wlasnie oszalal :)
0
Teraz jeszcze bardziej sie otworza,szkoda ze nie bralem over 3.5 kurs 2 bylo :/
0
3-1 .
2
Kibice czekaja na gol Leo z wolnego,jeszcze sporo czasu :)
0
Ahhh poprzeczka :(((
6
De Jong tez na wysoki plus,wszystkie akcje zaczynaja sie po jego przechwytach
0
Busquetsowi tez sie holdu zechcialo
18
MESSI :DDD Oczy dostaja orgazmu od takiej gry
0
GOOOOOOOOOOOL GRIEZMANN! Messi dzisiaj na 10 gra!
5
Piszczek 184cm vs Leo 169 :D