Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Smiesznie wyglada Simeone przegrywajacy 1-0 z druzyna ktora gra dzisiaj lepszym autobusem.
0
Widok przegrywajacego Mou jak ja za tym tesnkilem
2
Co za debil ten Mata :D Zdejmowac koszulke majac 2 zoltka kartke po golu na 1-1 xD Szkoda ze ich Galata nie pocisnela na 95
4
Busquets przstal grac w pilke nozna dokladnie w tym momencie kiedy dostal nowy kontrakt. Jesli ciagle granie nie pomaga mu,niech idzie na trybuny na 3-4 kolejki,wtedy mu sie zechce wlaczyc mozg
3
Jak Real 2-3 sezony temu,fuks za fuksem,misterny plan Valviego wygrac LM tak jak oni :D
2
Tymczasem w szatni Ernesto prosi zawodnikow grac uwazniej i czesciej podawac do Leo
0
Erni chwalony w czacie live na oficjalnym youtubie
0
@skyy10fan lap,mozesz nawet w 1080 ogladac nasz melodramat https://ok.ru/video/1542730948344
3
Zamiast rzucac sie na Dembele ktory poki co najwiecej probuje,lepiej zwroccie uwage na brak jakiejkolwiek taktyki,pala do przodu i zadanie "oddaj do Leo i uciekaj"
0
Mam nadzieje ze wpusci Vidala za naszego maga defensywnej pomocy
0
@Leooo Jednego Leo nie udaje mu sie zasabotowac
1
33 minuta pierwsza zespolowa klepka :))
7
Na Atletico bez Busiego chwala Bogu!
0
Ale wyciagnal skubaniec
5
Wyszlismy skladem za 700-800 milionow na ostatnia druzyne w tabeli i wygladamy jak dzieci we mgle,nikt nie wie co robic,wszyscy patrza na Leo.
Busquets wogole zagubil sie w rzeczywistosci,biega sobie tu i tam,na grzybobranie wyszedl z Piquejem.
Jesli dojdziemy do 1/8 w LM bede w megaszoku
4
3 razy podeszli do 16tki w przeciagu 10 minut,pytanie gdzie jest nasz DP?
0
iks,de,VALVERDE FUERA
3
@kerouac Jak widze takie debilne wypowiedzi bez zadnych argumentow to zawsze odpowiadam,lyknij pare tabletek bo cie odcielo od rzeczywistosci koles
4
@kerouac Czlowieku,pilkarzowi wystarcza 2 tygodnie bez normalnych treningow zeby wypadl z rytmu,wszyscy ktorzy grali/trenowali z Messim i Ronaldo powtarzali jak oblakani sa na punkcie treningow i ze nie ma wiekszych profesjonalistow w tej kwestii. Moge ci podac ze 100 wypowiedzi ludzi z tego otoczenia.
1 z brzegu Guardiola : "Jeżeli Leo biegałby tak, jak biegał w pierwszych sezonach ze mną, byłby kontuzjowany co trzy miesiące."
Jesli chciales blysnac to cos ci sie nie udalo.
0
@Mike74 Za malolata wygralismy z jakas druzyna z W-wy (zapomnialem nawet nazwe :D) 1:25 i awansowalismy do ligi mazowieckiej. Alez byla zabawa nawet bramkarzowi dalismy strzelic :D
1
Przeszedlem serie Modern Warfare setki raz a dopiero teraz trafilem na wideo z operacji Kingfish. Szkoda ze nie zrobili pelnometrazowego filmu,genialnie by wyszlo.
Za spec-efekty mocny +. Dla tych co nie wiedza,Price trafil do wiezienia wlasnie po tej misji :)
0
Karim Benzema (Francja - Real Madryt)
Dalej nawet nie czytam xDDDD
3
Gdybym zaczal trenowac ma maksymalkach od 5 roku urodzenia strzelilbym wiecej goli niz Pele i Leo razem.
81
"poznałem trenerów, którzy pracowali kiedyś w Barcelonie, i powiedzieli mi oni, że Leo był koszmarem Guardioli."
Dlatego w erze Guardioli wladowal !!!91!!!! bramek w rok,rzeczywiscie genialny ten Redknapp xD
Od lat nikt nie przebija nawet 60 bramek,jesli Leo to zrobil olewajac treningi (co jest kompletna bzdura) to strach pomyslec co by zrobyl w "formie" :))
0
@Lares Aaa wlasnie zapomnialem ze w nowej wersji jest czarny debilizm lvl 100 xD
0
Skonczylem Modern Warface 2019 i przyznam ze gdyby nie Price (ktory wyglada jak po 10 operacjach plastycznych)to nigdy bym sie nie bral za ta gre. Zamiast Ghosta,Roucha i Soupa jakas baba I Uzrymuzrystany.
Ucieszyla tylko koncowka kiedy Price zazadal swoja ekipe,mam nadzieje ze nastepna czesc choc troche przywroci magie trylogii.
1
@SevBlaugrana A no prosze bardzo http://karolitadzik.blogspot.com/
Jesli chcesz sciagnac,otworz przez Maxthon w prawym gornym rogu wideo masz opcje zapisz
0
@ddanioofcb Kopia Suareza z wczoraj
24
@Mario96w Smiej sie dalej a za rok/dwa bedziesz mi sugerowal kogo dawac do 1 skladu.
13
Za 2 tygodnie egzamin trenerski kategoria C.
Trzymajcie za mnie kciuki,szybko tam ogarne co i jak i Erni moze sie pakowac