Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Nawet jesli ostatni news to fake nie zmienia to faktu ze on jest dwuliczny. Mielismy tylu brazylijczykow w zespole i zaden nie zachowywal sie tak gowniarsko.
0
@Lares Okradnij ich albo daj po mordzie od razu odchodza
2
Alez z tego Neymara dwuliczny typ,on juz przechodzi samego siebie. Najpierw biegnie za $ w objecia szejka,potem pozywa klub,jeszcze pozniej placz I lament ze chce do FCB a teraz znowu pozywa klub.
Na miejscu klubu raz na zawsze zamknal bym jego temat,o ile kiedys mowilo sie ze jest jeszcze dzieckiem to teraz stal sie po prostu intrygantem. Mam nadzieje ze szejk go nie wypusci jeszcze rok,niech sobie siedzi i konczy kariere wycierajac dupe swoimi $
0
Ludogorec w ostatniej sekundzie puszcza gola i jestem uratowany :D
1
@BARCA_FOR_EVER 96 to i tak zart dla Leo on powinien miec 99,9
0
@MarioVeB! Ja lekko podbilem overkiem 1,5...
0
Za 1 kupon dziekuje Eintrachtowi,drugi juz czuje ze polozy MU :)
1
Oleksandryia dziwny wybor i to jeszcze z Gent
0
Porto - Feyenord 32 minuta 3-2
2
Wlaczcie mecz Porto swietne widowisko z 2-0 na 2-2
0
Co ten Eintracht odp..il to ja nie mam pytan
0
Arsenal 0-2 i do widzenia z Ligi Europy :D
1
@Shado Teraz to dla nich marzenie i szczyt
7
Kibice Arsenalu 5 lat krzyczeli wszedzie gdzie sie da Wenger Out a okazuje sie ze bez niego zniknela nawet magiczna 4 beda mieli fart jesli zmieszcza sie w 1 szostce PL :p
5
@jeyx77x Krol pilki noznej na wieki wiekow
3
@sebasek99 Dla mnie chodzenie z czlowiekiem w pozycji 69 jest nie tyle moda ( jeden ch. artystyczna czy uzytkowa) ile debilizmem.
0
@Hiacynk Czy kontaktowanie sie z drugimi druzynami w trakcie sezonu nie jest karalne?
0
@Swiatek No pewnie : Z PSG musielismy zrobic remontade stulecia zeby przejsc a rok pozniej Juve nas zmiotlo 3-0 i postawili mur berlinski na CN :)
0
Trzeba kibicowac Xaviemu w meczu z Monterrey,szanse male ale przy ew. zwyciestwie spotka sie z Kloppem w polfinale :P
0
Co my ludzie urodzeni w 90-ch wiemy wogole o wspolczesnej modzie :)
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/79081128_3056937304336551_287108109787201536_n.png?_nc_cat=104&_nc_ohc=116UZ_X6YdMAQnwaJhwWPlW16Oo6d5TqucLR1rkTtevudPY2TlpqpMv-Q&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=ed444d9750b89c550ad4a172c994ead4&oe=5E66CD80
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/78841140_3056937407669874_4944192246065922048_n.png?_nc_cat=103&_nc_ohc=evcBKAA2fWAAQmTg0wiDkyNSsGVKCDjoCQvKpP1DuBgqdY1zfeJDHY1aQ&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=7e428d1b083f4376738ff76ebf0b97b1&oe=5E6607AF
2
Lifehack jak mozna uciec z posiedzenia sadu jesli jestes oskarzony
5
No i Grzmot zniszczy mi kupon,jak ja go nienawidze!!!!
0
@IronSanHybrid Pilka nawet w polowie nie przekroczyla linii bramki no pewnie ze gol
2
Jutrzejsza Liga Europy bedzie znacznie ciekawsza
0
@Gaucho Zawodnik duzo moze chciec,rownie dobrze mozemy sprowadzic R10
0
Atletico z drugiego karnego
0
Bayern 1-0 . .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Bayer wyjdzie grac w otwarty futbol,idealna szansa dla Grzmota zeby stanac w 16stce Bayernu i czekac :)
1
@michal26 Wg mnie do woja powinien isc kazdy. Bylem na obowiazkowej sluzbie 2 lata i ani troche nie zaluje. To byl pierwszy powazny krok przed wstapieniem w ten nienormalny tryb zycia :P