4

Luis dzisiaj wyszedl nokautowac :D

0

Messi co ty wyprawiasz :D I jeszcze zolta za brak szacunku

1

Griezmann.............................

0

@SkN Poprawione ;) .

2

Bardzo licze jeszcze na chociaz 2 gole od Leo,powoli trzeba gonic pieknego.
Obecnie w LM
Grzmot- 127
Leo- 114

0

Ale beda jaja jak LFC to przegra a w nast. meczu dostana w dupe :P
Nie pamietam zeby zw. LM nie wychodzil z grupy w nastepnym sezonie

2

No gdyby jeszcze tego BUSIEGO wyp..olic na trybuny zeby sie wzial za gre w pilke i dac Arthura z Vidalem to juz moze jakos wygladac. Mimo braku jakiejkolwiek taktyki zawodnicy przynajmniej sie rozumieja.

0

Na kuponie wszystko na + oprocz roznych w meczu Slavii :(

26

Co za typ,przerwac akcje 1 na 1 bo go w leb walneli...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kapitalnie poklepali z Luisem

0

MEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIII 2-0!!!!

0

Jak dla mnie karny

0

Posypali sie trzeba ich dobic

4

Tymczasem Valverde zaczyna mieszac beton na druga polowe

3

Suarez rowno na linii skubaniec

1

Gooool w koncu! Kocham cie LEO!

1

Zwichniecie? .

1

Nogi mu sie pala . .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Minimalnie spalil

5

Ale bym se Barcelone taka obejrzal,dawno nie grali,jakies 3 lata

0

@Dawid66 na pv ci wrzucilem

0

@kkbarca Podaj jeszcze numery w totka bo jak widze juz przewidziales cala kariere 20 latka.

0

@sebo939 Albo do MLB

0

Ostatni raz na CN w Europejskich pucharach przegralismy z Bayernem 0-3. Od tamtej pory 30 zwyciestw 4 remisy

0

Vidal i Arthurito byliby idealni na ten mecz,mam nadzieje ze wejda w 2

1

53 sekunda i Busi z Ivanem juz zaczynaja swoje show

0

Dajesz Leo,walnij im hat triczka.
Jedyne czego nie rozumiem w tak waznym meczu to brak Arthura w wyjsciowej 11 no ale czego sie spodziewac po naszym Maestro

0

@Kengo "Debil debila debilem wygania" Najtrafniejszy cytat odnosnie dzisiejszych nastolatkow :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?