Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Luis dzisiaj wyszedl nokautowac :D
0
Messi co ty wyprawiasz :D I jeszcze zolta za brak szacunku
1
Griezmann.............................
0
@SkN Poprawione ;) .
2
Bardzo licze jeszcze na chociaz 2 gole od Leo,powoli trzeba gonic pieknego.
Obecnie w LM
Grzmot- 127
Leo- 114
0
Ale beda jaja jak LFC to przegra a w nast. meczu dostana w dupe :P
Nie pamietam zeby zw. LM nie wychodzil z grupy w nastepnym sezonie
2
No gdyby jeszcze tego BUSIEGO wyp..olic na trybuny zeby sie wzial za gre w pilke i dac Arthura z Vidalem to juz moze jakos wygladac. Mimo braku jakiejkolwiek taktyki zawodnicy przynajmniej sie rozumieja.
0
Na kuponie wszystko na + oprocz roznych w meczu Slavii :(
26
Co za typ,przerwac akcje 1 na 1 bo go w leb walneli...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kapitalnie poklepali z Luisem
0
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIII 2-0!!!!
0
Jak dla mnie karny
0
Posypali sie trzeba ich dobic
4
Tymczasem Valverde zaczyna mieszac beton na druga polowe
3
Suarez rowno na linii skubaniec
1
Gooool w koncu! Kocham cie LEO!
1
Zwichniecie? .
1
Nogi mu sie pala . .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Minimalnie spalil
5
Ale bym se Barcelone taka obejrzal,dawno nie grali,jakies 3 lata
0
@Dawid66 na pv ci wrzucilem
0
@kkbarca Podaj jeszcze numery w totka bo jak widze juz przewidziales cala kariere 20 latka.
0
@sebo939 Albo do MLB
0
Ostatni raz na CN w Europejskich pucharach przegralismy z Bayernem 0-3. Od tamtej pory 30 zwyciestw 4 remisy
0
Vidal i Arthurito byliby idealni na ten mecz,mam nadzieje ze wejda w 2
1
53 sekunda i Busi z Ivanem juz zaczynaja swoje show
0
Dajesz Leo,walnij im hat triczka.
Jedyne czego nie rozumiem w tak waznym meczu to brak Arthura w wyjsciowej 11 no ale czego sie spodziewac po naszym Maestro
0
@Kengo "Debil debila debilem wygania" Najtrafniejszy cytat odnosnie dzisiejszych nastolatkow :D