Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Odnosnie pulapek ofsajdowych,to naszych w meczu z PSG chyba nikt nie przebije
1
Sasiedzi uslyszeli krzyki o pomoc i wezwali policje. Rambo niezly troll :p
3
@Mow_mi_Douglas Moze chodzil po salach i sprawdzal,czy jego miejsca nikt nie zajal :D
44
Pewien koles z Nevady,ktorego rzucila dziewczyna przed walentynkami kupil kazde drugie miejsce w 3 kinach na glowne seanse wieczoru,zeby rozdzielic pary 14 lutego :D
0
@barcelonaLM Ja bym powiedzial ze kieszonkowe dla tygrysow :p
24
City wynajela prawnika,ktoremu 2 razy udalo sie przelozyc Brexit.
Bedzie ich przedstawiac za 20000 funtow w dzien.
0
12 sekund i Celtowie musza wrzucic 3jke,strzelam ze Tatum zrobi im dogrywke
0
6 rak w gorze u nich przynajmniej VAR prawidlowo dziala.
Mieliby Hiszpanskich sedziow,zabili by ich na parkiecie
0
Mam over 222 mam nadzieje ze dorzuca 4 :D
2
@FafitFCB Co Tatum teraz wrzucil :O
2
5 minut do konca Lakers 102-101 Celtics
1
Swieza porcja napier..nek na boisku. W kompilacji kroluje ameba umyslowa David Luiz i Liverpool. Rozwalila mnie jeszcze akcja Grzmota na 6:00,mogl zabic xD
1
Jaka polewa z Piqueta :D
0
@dadan1990 Nie to byl starszy film gdzies z 2010 i oni poszli z wlasnej woli,nie wiedziac oczywiscie co sie bedzie dzialo.
W jednym z kadrow zrobili tam saune i musieli rozwiazac zagadke zanim wszyscy sie udusza.
Chodzilo o ten, polecam jesli nie ogladaliscie. Koncowka i odpowiedz na glowne pytanie wymiata :) https://www.filmweb.pl/film/Test-2009-486763
0
@Ramos9248 Kup pare botow zeby ci nabijali likei i komentarze :P
0
Jak sie nazywal film w ktorym zamkneli 8-10 ludzi w pomieszczeniu i musieli rozwiazac test zeby zostac w zywych? Byly tam rozne poziomy i po kazdym ktos musial umierac az jeden nie zostanie.
38
Historyczny dzien w Atletico : strzelili 3 gole w jednym meczu.
Simeone pewnie niezle zszokowany
1
@HansLanda I znowu miesniowa. Dziekowac tylko Erniemu i genialnemu sztabowi medycznemu
1
@bartekmess Najblizej do Leo to chyba El Fenomeno mial.
0
@HansLanda Pewnie ze nie mialem,ale bydlak mial p..iecie
0
@HansLanda Mozemy tak dyskutowac wiecznie ale i tak kazdy z nas pozostanie przy swoim :) Nie wiem o co ci chodzilo z odliczaniem ale nokaut w boksie trwa wlasnie 10 sekund ktore musi odliczac ringowy,a w walce z Busterem to byla komedia a nie odliczanie. Sprawdzilem sobie wlasnie na timerze moment w ktorym pada na deski do tego jak wstaje na nogi i pokazalo mi 13,60 sek.
Dla mnie TOP 5 wyglada tak :
5. Freizer/Kliczko
4. Roy Jones
3.Rocky Marciano (43 z 49 walk nokautem,reszta na punkty)
2.Ali
1.Tyson
0
@HansLanda Kursy na tamta walke byly 40 do 1 na Tysona i Mike przed sama walka zlekcewazyl mowiac ze wogole sie nie przygotowuje do walki. Mimo tego Buster pierwszy upadl i wg mnie lezal dluzej niz 10 sekund. Sedzia chyba tez pod jakimis narkotykami byl wyliczajac
0
@HansLanda Pamietasz walke Valuev vs Holiefield?
213cm vs 189cm.
Widziales jak amerykanin zapieprzal cala walke?
2
@Chwytliwy A ja czytalem ze akurat w Chinach sa ludzie ktorzy zlapali wirusa zaraz po wyleczeniu
0
@HansLanda Ludzi co wy z tymi centymetrami macie jesli waga by byla ta sama?
Widzialem kiedys sparing kickbokserow gdzie byla roznica grubo ponad 20 cm.
Ten nizszy walil z dystansu w nerki i uciekal od ciosu. Po jakichs 20 takich strzalach temu wyzszemu po prostu opadly rece i nie mogl zlapac oddechu. Kurdupel rzucil sie na dobijanie i po 10 sekundach byl koniec.
Mysle ze przy tej sile i szybkosci Tysona walka z Furym zakonczylaby sie wlasnie w podobny sposob.
1
@Gaucho Walczyl walczyl mordo,on po prostu z drugiej rzeczywistosci :D
Kilka z brzegu :
Mitch Green 196 cm
Tyrell Biggs 196 cm
Tony Tucker 196 cm
James Douglas 192
Andrzej Jan Gołota 193
Przy wzroscie 178 cm Tysona,wyczytalem okolo 20 rywali wzrostem min. 190cm.
0
@Kusco15 60 letni dziad,siedzi i mowi do mikrofonu to samo co ty :D
Zadnych faktow.
Gdyby on cos takiego powiedzial to wlasnie w tym wywiadzie,gdzie jest starszy jak mowisz zapytaliby go o te slowa. Co za beznadziejna dyskusja.
Nie pozdrawiam.
1
@Kusco15 Widze ze sie nie poddajesz,no dobra cytujemy dalej. Ali nigdy nie powiedzial ze trzeba zabijac bialych,cytujesz niewiadomo co,bez zadnych faktow,po prostu gdzies wyczytales i teraz sie tego trzymasz.
Ja cytuje zywy wywiad:
ALI: Na kazdym naszym zebraniu mowimy o tym ze nie bedziemy szukac konfliktu pierwsi,no jesli nas atakuja bedziemy sie bronic. Historia Ameryki to ciagle konflikty ras.
- Zrezygnowaliscie walczyc w Wietnamie,dlatego bo jestescie przeciwko wojny konkretnie tam czy ogolnie?
ALI: Wierze w Koran a tam mowi sie ze my nie bierzemy udzialu w jakichkolwiek wojnach i przy zadnych okolicznosciach nie wolno zabijac ludzi,jesli nie jest to swieta wojna,ktora wypowie sam Bog.
- A wiec powiedzcie,jesli kiedys zacznie sie wojna miedzy bialymi i czarnymi,pojdziecie walczyc?
ALI: Zalezy od przyczyny. W Ameryce czarni i biali nawet bez tego walcza kazdy dzien. Jesli przyczyna wojny bedzie to z czym sie nie zgadzam i zaczna ja czarni to nie wezme w niej udzialu. Jesli jakis czarny rozpocznie konflikt,nie zamierzam walczyc i byc zabitym. Nie wierze w takie podejscie do sprawy.
Dalej juz nie ma sensu z toba dyskutowac,cytuj dalej swoje urywki z gowno szmatlawcow. O Tysonie sie nie wypowiem,bo nie wiem co trzeba miec na oczach zeby mowic ze on byl slabszy niz dzisiejsi bokserzy xDD
1
@Kusco15 Ja swoje ty swoje ale dobra jak chcesz to wezme sie za ta rasowa dyskusje. Kiedy Ali byl olimpijskim mistrzem nie wpuscili go do restoranu,tlumaczac ze to miejsce dla bialych.Po tym incydencie wyrzucil medal do rzeki. To tak tylko na marginesie.
Daj mi choc jedna wypowiedz gdzie on powiedzial ze bialych trzeba zabijac.
A teraz ja przetocze jego slowa w jednym z wywiadow :
"Ani w Anglii ani w Ameryce nie widzialem czarno-bialej pary ktora dumnie chodzilaby ze swoimi dziecmi po ulicy. Co zlego w tym ze jestem za tym zeby biali zenili sie na bialych a czarni na czarnych? Kazdy chcialby zeby jego dzieci byly podobne do niego."
Nastepne :
"-Kiedys wspominaliscie o Wietnamie. Dlaczego zrezygnowaliscie wstepowac do armii? Jak mowiliscie organizacja czarni muzułmanie...
-ALI: Nie czarni muzulmanie a tylko muzulmanie,slowo czarni to dziennikarski termin.
Mamy bialych muzulmanow,zoltych,brazowych i czarnych,ale w naszej religii wszyscy sa rowni,nie ma czegos takiego jak czarni muzulmanie.
-Dobra,wy nazywacie siebie pacyfista
ALI: Nigdy czegos takiego nie powiedzialem
-Ale wszedzie o tym pisza
ALI: Jestem pafysita wtedy kiedy mnie atakuja,nie jestem przeciez idiota.
Mam cytowac dalej czy dasz se spokoj? Nie jestem jakims lubicielem islamu,ale jestem wielkim fanem Ali,wiec nie p..rz glupot kolego.
0
@Kusco15 To byl wlasnie ten "marketing" i lamanie przeciwnikia psychicznie,po zakonczeniu kariery wielokrotnie sie spotykal w roznych programach z Freizerem i reszta wielkich bokserow i nikt nie mial do niego zalu. Obejrzyj sobie dinner with champs,posluchaj co oni wogole mowia.
Ta dyskusja dotyczyla tego czy dalby sobie rade w dzisiejszym boksie,wiec wogole nie rozumiem sensu twojej odp.