0

Moreno jest dzisiaj po prostu zajebisty,kreci smietankowymi jak chce

0

JOAQUIN jakkkkkkkkkkkkkkkk????

0

Zaraz 2-1 bedzie,dalej dalej Betis

4

Jedziemy z 2 polowa,Vamos Betis

1

Dobrze ze czolowka ZB bez bramek,Leo nawet nadrobil i jesli zacznie strzelac to spokojnie przegoni te 8 bramek roznicy

3

Juventus jak ja was nie cierpie

0

Alez oni maja p..ego farta,45 minut nie mogli wyjsc z wlasnej polowy ale i tak wrzucili.
Mimo wszystko sa z takimi samymi ciezarkami na nogach jak nasi,jesli fizycznie Betis wytrzyma to moga ich pocisnac

2

Smietankowi wrecz blagali zeby im strzelic,mam nadzieje ze beda ich cisnac do jeszcze jednej bramki

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mrboom Mam combo kupon z Lazio,Barca i Borussia w swoich ligach z kursem 90,ja to wogole stalem sie ich fanatem :D

4

Dziadek Joaquin im wladuje,niesamowity pilkarz,mialem go jeszcze w Fifie 06

0

Bartra ty Stepniu,co to bylo hahaha. Z 3 metrow w powietrze

0

Wrzucilem wlasnie stowke na 1X Betisu za 2.2,mam nadzieje ze dadza rade

2

Umarl jeden z blizniakow,ktorzy zagrali w filmie ktory ogladalismy z 200 razy za malolata https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/44645/pub_5bf413a22a606000aaf35e65_5bf4f7c22a591700a9dc3fa9/scale_1200

0

@barpol11 I niedawno wbili 4 gole smietankowym na SB,tez jestem zdziwiony dlaczego lament,zdobylismy 3 pkt po dwoch ciezkich meczach,przed nami Napoli i walka pkt za pkt z Realem. Zgadzam sie tylko z krytyka w strone Antoine'a,to jest po prostu sabotaz pilkarski w jego wykonaniu,ale mam nadzieje ze w LM nam pomoze. Najlepiej byloby mu teraz odpaczac i dac szanse wypoczetemu Fatiemu.

1

Romero na konferencji po walce: Afrykanscy przodkowie Adesanii byli wielkimi biegaczami,niestety nie bylysmi przygotowani na lekkoatletyke :D

0

@negreanu


Kibice to najlepsza ocena wystepu w kazdym sporcie.
Posluchaj jak go wygwizdali kiedy podszedl z pasem

0

Ale zenada z walka Adesanya - Romero. Dziadka znowu okradli,sedziowie oddaja pas kolesiowi ktor wszystkie rundy uciekal po oktagonie i nawet nie przebil gardy Yoela,ktory wladowal mu mase bomb,takedowna + dostal palcem w oko.
W ktorym miejscu Adesanya wygrywal walke,wiedza tylko oni.
Pomijam to co oni odj..li w 1 i 2 rundzie z tym baletem w oktagonie

0

3.22 na Romero,dzisiaj zaryzykuje,moze da rade :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Antoine na lawe koniecznie,Jesli Kike ma oczy to powinien jak najszybciej go zmienic,co to wogole ma byc,zawodnik za 120 M dwa razy dotknal pilki i schowal sie w narozniku boiska

0

Szkoda,pieknie poklepali

6

Sarabria powinien zadzwonic do Lucho i spytac co on im robil w przerwach,ze wychodzili na pelnej k.. i wygrywali mecze

7

2 i pol roku byli zarazeni Valverdizmem,nie dziwne ze turlaja sie teraz na boisku

1

Brakuje poki co tylko jednego:zeby 11 zawodnik sie pojawil bo czy ktos wogole widzial Antoine'a? On dotknal pilki wogole?

2

Piekne uderzenie,minimalnie,jakies 6 metrow nie w ta strone

1

@contowsky Wiedzialem ze go ograja,jak juz poszedl z kontra to zaczalem to pisac

3

Rakitic jak dziecko za lizakiem

0

Pierwszy sklad powinien sie teraz zakopac pod murawa ze wstydu widzac jak koles za 18M biega i gryzie murawe a oni ciezarki na nogach i kombinacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?