0

@Danny Gaucho Dla ciebie to smieszne a dla mnie po Ronaldinho i teraz Leo pilka zapewne przestanie tak ekscytowac :) Sledzimy na zywo najlepszego zawodnika w historii od poczatku jego kariery,kazdy kibic na swiecie moze nam zazdroscic tej przyjemnosci

0

24 godziny zeby w koncu zobaczyc Leo na boisku. 4 miechy go nie ogladam,co my bedziemy robic jak on zakonczy kariere,niech ten dzien nigdy nie nastapi.
Plusem tej przerwy jest to ze odzyskalismy Luisa na najwazniejsze mecze sezonu :)

0

@kkbarca Mateo .

0

0

W skrocie : Nic nie widzialem,nic nie slyszalem,kto wygra ten moze cos dac,Esapi w czasach kiedy klub tonie w dlugach to zajebisty pomysl a Neymar po ktorego odejsciu wyrzucilismy 300 Melonow bardziej nas potrzebuje niz nasza dziurawa lewa pomoc.
#Geniusz

2

Ten moment gdy masz obie strzela jako ostatni w presie,wylaczasz na 85 a 5 minut pozniej widzisz wynik 1-1. Augsburg i Koeln uwielbiam was :D

0

@DaPi Co znaczy docenili? Lewy moz walnac nawet 80 bramek ale na najwyzszym pilkarskim szczeblu jest Messi i poki on trzyma swoj poziom nikt nie bedzie lepszy

0

@Majkel34 Ja bylem 3 lata z dziewczyna kibicujaca smietankowym i przyznam ze te nasze wojny byly bardzo ciekawe

1

Fenomen ligi austriackiej Shon Weissman

0

@Khajio Dokladnie. Swietny napatnik,pierwszy raz o nim uslyszalem jak wladowal 4 gole w pol godziny

0

@JimMorrisonFCB Wlasnie szukam,strzelil 10 minut temu

0

Wolsberger co za gol o matko!! :O
Shon Weissman dzisiaj bedzie na wszystkich powtorkach

0

@NeroTFP Pewnie mial cornery na kuponie

3

Jak bardzo lwy musza kochac tego kolesia zeby tak sie bac kapcia :D Sledze en kanal od poczatku i caly czas sie zastanawiam jak on to osiagnal. W wideo wypuscil mlodego lwa ktory w 1szy dzien rzucil sie na lidera z malolatami i "dziadki" zaczeli gonic sie za nim po calej sawannie.


0

@sendesara Bravo byl fenomenalny w tym sezonie,mozna nawet powiedziec ze kontuzja Marca byla dla nas wielkim pozytkiem. Czylijczyk wyszedl na tak zajebisty poziom ze Niemiec caly sezon nie mogl go wygryzc z 1go skladu.

0

@Pepiko Ruskie sami w to nie wierza,Wladek zniknal w jakims bunkierze na miesiac,teraz ten polecial na jakas wyspe leczyc rany :D

0

U premiera Rosji Miszustina koronawirus,ciekawe czy Wladzia zdazyl zarazic :P

0

Dziewczyna namowila na pierwsza komedie romantyczna od ilus tam lat i przyznam ze "Cilek kokusu" majstersztyk,szczegolnie momenty kiedy koles prankuje glowna bohaterke :D

3

@BarcaInfo Wrzucanie ciekawostek znacznie lepiej ci wychodzi,niz ocenianie zawodnikow. Arthur zagral 2 ostatnie sezony slabo? Serio?

0

Swiat w ktorym kobiety wziely pelna kontrole :D
https://www.facebook.com/LondonCartelOfficial/videos/648200562669037/

0

Nowy ukochany matki Neymara. Ciekawe czy bedzie do niego mowic tato :D
https://cdn.modernghana.com/story_/1024/728/4242020123931-n6iul8x332-5ea2af37dcf58.jpg

0

0

@xofcbxo Szkoda a juz mialem nadzieje na dobra komedie. Masz racje

1

0

@MesQueUnClub_87 Wystarczy zorganizowac pojedynek Khabib - Tony i napewno jakas kometa wpadnie przed pojedynkiem,ewentualnie zacznie sie 3 wojna sw. wtedy bedziemy potrzebni :)

2

Takie mecze pokazuja i przypominaja jak zajebisty jest Leo na prawej pomocy z rozgrywajacym w srodku. Szkoda ze po Xavim musi sam sobie rozgrywac,na skrzydle z takim tajfunem jak Alves za plecami po prostu niszczyl system.
Rakitic ktory wskoczyl na pozycje Xaviego niech oglada sobie takie mecze przed soimi wywiadami w ktorych przypomina jaki to on jest fenomenalny.

3

Panowie nam teraz naprawde ciezko : Politycy nie chca nas widziec w pracy,zony w domach a policja na ulicy.

0

@BulaKG
Casino z De Niro
Ostatni Don

0

@th@les Brawo,wygrales bilet do Moskwy :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?