0

Jesli macie jakis milion z ktorym nie wiecie co zrobic to Real remis za 7 dzisiaj pewniaczek ode mnie.
Jest jeszcze zw w La Liga za 7,8 vs 1.1 smietankowych :D

0


Cofamy sie o 5 lat i liczymy na takie cos od krola futbolu (O ile przejdziemy Napoli of kors)

1

Ciekawa historia Musy Juvary,18 letniego talentu Bologni ktory ostatnio wcisnal gola Interowi: W wieku 14 lat przypłynął do Włoch na pontonie. Samotnie udał się w podróż, uciekając od ojczyzny. Przepłynął przez zachodnie wybrzeże obok Senegalu i Sahary Zachodniej. Minął Tunezję i Maroko, aż dotarł do Włoch, do Potenzy i trafia tam do miejscowego zespołu Virtus Avigliano. Droge do pilki noznej otworzyl mu trener Vitantonio Suma,ktory razem z zona adoptowali mlodego Gambijczyka.

1

Nastroje u cules widze jak zwykle zajebiste. 5 minut od losowania i juz placzki wyszly wieszac naszych zawodnikow. Nawet Hala Dzieci tak nie panikuja

0

Real/City/Lyon/juve VS Napoli/Barca/CFC/Bayern
Moje marzenie o spotkaniu smieankowych w LM moze sie spelnic

0

Atalanta-PSG kolejna swietna para

0

Oj bedzie meczycho z Bayernem

0

Real/City vs. Lyon/Juve
Grzmot pewnie szczesliwy ::)

0

@dv7wisnia Allah Akbar :D

2

Od 12 do 17 kazdy dzien LM,ale beda dymy z dziewczyna za to ze zniknalem z radaru

5

Bez lysego to juz nie losowanie

1

Juninho jak ty sie zestarzales :O Zawsze to nazwisko bede kojarzyl z zajebistymi wolnymi

0

Losowanie za 5 minut?

2

@adi7adi8 Alaves 3 pkt od strefy spadkowej,jest jeszcze wyjazd do Granady i spadajacego Leganes. Mam nadzieje ze mimo wszystko sie pogubia

0

Niech Bilbao to dowiezie to Villareal tylko 3 pkt do LM,beda mieli o co gryzc trawe na SB

1

Moi faworyci na UFC 251
Masvidal>Usman
Volkanovsky>Holloway
Yan>Aldo
Kurs 6,3
Jesli wybrac Usmana 2,5

0

Mam nadzieje ze Puig choc na 50 % zblizy sie z rozgrywaniem do Xaviego,co za srodek my mielismy...


2

@BarcaInfo Trezeguet+Del Piero - Dwojka geniuszy ktorym kibicowalem na samym poczatku mojej przygody kibica :) Gralo sie nimi w Fifie na Playstation 1 :D

0

Wiem ze jestem jednym z niewielu ktorzy wierza ze urwiemy smietankowym LaLige ale mimo wszystko wyobrazcie sobie jaka bomba p..nie w Madrycie jesli po tylu sedziowskich prezentach pogubia te 5 punktow.
Alaves tylko 6 pkt od Segunda B, Granada niby taka slaba ale spieli sie i 10 miejsce, Villareal ma szanse jeszcze wskoczyc do LM. Na koniec Leganes ktory spada do Segunda,oni tez moga na koniec gryzc trawe na pozegnanie.
Gorzej z LM : Nie mam pojecia co Settien wymysli na te rozgrywki. Zostal miesiac a my nadal nie mamy trzonu druzyny.

1

Milaann 3- ale meczycho

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bardzo fajny mecz. 6 fauli,otwarty futbol i nasi niech lepiej teraz lapia ze soba jezyk przed LM o ile w LaLige juz nie wierza

1

3 na siebie sciagnal,kolejny dowod na to kto jest najlepszy na swiecie

0

Gooooooooooooooooooool o matko ale cudo

1

Trzeba bylo mu dac z powietrza,zeby mogl jakos dziwnie trafic,setka zbyt trudna :D

0

Kiedy ostatnio ogole Marc puscil jakiegos farfocla?
Boze Vidal co to bylo :DDD

0

Luisito podania 9/9

0

To jest wlasnie ta chemia Suareza z Leo ktora Antoine nigdy chyba nie poczuje,on jak zwykle z peleryna Harryego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?