Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli macie jakis milion z ktorym nie wiecie co zrobic to Real remis za 7 dzisiaj pewniaczek ode mnie.
Jest jeszcze zw w La Liga za 7,8 vs 1.1 smietankowych :D
0
Cofamy sie o 5 lat i liczymy na takie cos od krola futbolu (O ile przejdziemy Napoli of kors)
1
Ciekawa historia Musy Juvary,18 letniego talentu Bologni ktory ostatnio wcisnal gola Interowi: W wieku 14 lat przypłynął do Włoch na pontonie. Samotnie udał się w podróż, uciekając od ojczyzny. Przepłynął przez zachodnie wybrzeże obok Senegalu i Sahary Zachodniej. Minął Tunezję i Maroko, aż dotarł do Włoch, do Potenzy i trafia tam do miejscowego zespołu Virtus Avigliano. Droge do pilki noznej otworzyl mu trener Vitantonio Suma,ktory razem z zona adoptowali mlodego Gambijczyka.
1
Nastroje u cules widze jak zwykle zajebiste. 5 minut od losowania i juz placzki wyszly wieszac naszych zawodnikow. Nawet Hala Dzieci tak nie panikuja
0
Real/City/Lyon/juve VS Napoli/Barca/CFC/Bayern
Moje marzenie o spotkaniu smieankowych w LM moze sie spelnic
0
Atalanta-PSG kolejna swietna para
0
Oj bedzie meczycho z Bayernem
0
Real/City vs. Lyon/Juve
Grzmot pewnie szczesliwy ::)
0
@dv7wisnia Allah Akbar :D
2
Od 12 do 17 kazdy dzien LM,ale beda dymy z dziewczyna za to ze zniknalem z radaru
5
Bez lysego to juz nie losowanie
1
Juninho jak ty sie zestarzales :O Zawsze to nazwisko bede kojarzyl z zajebistymi wolnymi
0
Losowanie za 5 minut?
1
Specjalne T-shirty dla turystow https://scontent.fhen2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107738066_2873769506083968_4839784411649726985_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=N-DfUg-2qwYAX8d2VQ1&_nc_ht=scontent.fhen2-1.fna&oh=a478c4e85fdf43a901c4ca7dae08f89b&oe=5F2E21DA
2
@adi7adi8 Alaves 3 pkt od strefy spadkowej,jest jeszcze wyjazd do Granady i spadajacego Leganes. Mam nadzieje ze mimo wszystko sie pogubia
0
Niech Bilbao to dowiezie to Villareal tylko 3 pkt do LM,beda mieli o co gryzc trawe na SB
1
Moi faworyci na UFC 251
Masvidal>Usman
Volkanovsky>Holloway
Yan>Aldo
Kurs 6,3
Jesli wybrac Usmana 2,5
0
Mam nadzieje ze Puig choc na 50 % zblizy sie z rozgrywaniem do Xaviego,co za srodek my mielismy...
2
@BarcaInfo Trezeguet+Del Piero - Dwojka geniuszy ktorym kibicowalem na samym poczatku mojej przygody kibica :) Gralo sie nimi w Fifie na Playstation 1 :D
0
Wiem ze jestem jednym z niewielu ktorzy wierza ze urwiemy smietankowym LaLige ale mimo wszystko wyobrazcie sobie jaka bomba p..nie w Madrycie jesli po tylu sedziowskich prezentach pogubia te 5 punktow.
Alaves tylko 6 pkt od Segunda B, Granada niby taka slaba ale spieli sie i 10 miejsce, Villareal ma szanse jeszcze wskoczyc do LM. Na koniec Leganes ktory spada do Segunda,oni tez moga na koniec gryzc trawe na pozegnanie.
Gorzej z LM : Nie mam pojecia co Settien wymysli na te rozgrywki. Zostal miesiac a my nadal nie mamy trzonu druzyny.
1
Milaann 3- ale meczycho
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Bardzo fajny mecz. 6 fauli,otwarty futbol i nasi niech lepiej teraz lapia ze soba jezyk przed LM o ile w LaLige juz nie wierza
1
3 na siebie sciagnal,kolejny dowod na to kto jest najlepszy na swiecie
0
Gooooooooooooooooooool o matko ale cudo
1
Trzeba bylo mu dac z powietrza,zeby mogl jakos dziwnie trafic,setka zbyt trudna :D
0
Kiedy ostatnio ogole Marc puscil jakiegos farfocla?
Boze Vidal co to bylo :DDD
0
@Lionello https://ok.ru/live/1802613366520
0
Luisito podania 9/9
0
To jest wlasnie ta chemia Suareza z Leo ktora Antoine nigdy chyba nie poczuje,on jak zwykle z peleryna Harryego