7

@BarcaInfo Oni sie znaja od ponad 15 lat,pomijajac fakt jak klubem zarzadza Bartek,uwazasz za normalne informowanie o odejsciu faksem,nie stawianie sie na testy i trening a na koniec wysylanie tatusia do klubu w ktorym jestes legenda i historia?
Ostatnie slowa naszego kapitana "Do zobaczenia w Lizbonie" i to milczenie do dzisiaj najbardziej obraza nas,cules.

109

Zeby 33 letni dorosly facet,legedna i kapitan klubu po najwiekszej klesce druzyny w historii,zamknal sie k.. w domu,faksem informowal ze odchodzi,a na rozmowy z Bartkiem wysylal tatusia,majac w tym czasie calkowite wyjebongo na miliony swoich kibicow na calej planecie.
Cos ty Leo narobil,jestem tak przerazony sposobem jaki on zostawia nasz klub ze z dnia na dzien trace do niego coraz wiecej szacunku. To nie tak mialo wygladac na koniec.

1

@Ghotti 13:30 - Tajne spotkanie Bartka i Jorge w sklepie z bielizna.

0

Smietankowi w tym okienku juz na 70M w plusie a u nas lepiej nic nie mowic,caly swiat i tak to robi :D

1

Przez ten teleserial z Leo czlowiek nawet nie moze sie nacieszyc tym ze po 130 latach W KONCU Rakitic odchodzi. Jesli by tak jeszcze Roberto i Busi dali sobie spokoj z nasza druzyna to byloby wspaniale

0

Gdyby to od was zalezalo to kogo byscie wstawili za Leo do druzyny? Mysle ze oprocz Neymara i Mbappe poki co nie ma takiego kozaka ktory z buta moglby zrobic furore w 1 druzynie. Ten 1 juz raz udzwignal ciezar gry z Luisem kiedy Leo dostal dluzsza kontuzje,a Francuza nie trzeba przedstawiac,przy odpowiednim trenowaniu zostalby u nas gwiazda na bardzo dluzsza chwile (o ile by sie nie wykupil po paru sezonach)

10

Totti zapytany o to czemu odrzucil oferte Realu w 2006 roku:
"Uczono nas w szkole,ze rodzina jest najwazniejsza rzecza dla czlowieka.Slyszales kiedys o kims,kto zostawil swoich biednych rodzicow,aby zamieszkac z obcymi?"
I cytat z ksiazki o nim : Jeśli cofnąłbym czas o dziesięć lat, mógłbym zmienić klub, wygrać Złotą Piłkę i podbić piłkarski świat, to i tak wybrałbym Romę, bo to moja jedyna wielka miłość.

0

@damiano996 W jego wieku akurat rok bez gry bylby o wiele bolesniejszy

0

@Herato Ja mysle ze odstawilbym futbol na ladnych pare lat. Juz i tak zaczynajac od remontady z PSG jestesmy liderami w pucharach frajerow.

0

A tu bec i Leo laduje u Krolewskich i to jeszcze za free :D Mysle ze Armagedon jaki by sie zaczal trwalby minimum dekade :D

4

Kurs na transfer Leo w przeciagu dnia praktycznie zrownal sie z pozostaniem w klubie. Rano bylo
City-1.3
Barca:1.66
Teraz : City 1,4
Barca:1,55
Jest jeszcze Al Saad za 36 i Real za 101 xDD

2

Wrzucam kawalek pizzy do mikrofalowki,otwieram po 2 minutach a tam Messi

6

Mateo zeby wk..ic Leo w koncu moze zalozyc koszulke FCB i biegac w niej po willi.

0

Podobno Messi zostal ambasadorem nastepnego Mundialu w Nowej Gwinei i dostal za to 700 Mojro. Wkrotce przyjedzie do Bartka wykupic swoj kontrakt.

35

Nawet Neymar ktory zrobil komediodramat przez cale okienko,trenowal do ostatniego a w koncu jeszcze wyszedl na sparing z Realem i zagral na 100%, tymczasem legenda pilki noznej i Barcy powiedzial nam do zobaczenia w Lizbonie i zniknal z swiatowych radarow.

Pomijajac fakt ze klub nazywa sie Barca i tu nie powinni grac na sile to w jednym szejki sa bardzo inteligentni:przyklad Veratti ktory zaczal sie sapac,od razu dostal odpowiedz i postawili go na miejsce. Za takie olewanie kibicow od Leo chcialbym zeby ten pseudo-prezes sie postawil i nie dal mu odejsc za darmo. Jedynym pilkarzem w druzynie ktory od klubu,zarzadu i kibicow dostawal wszystko co chcial jest wlasnie Argentynczyk.

5

Iniesta w 2018 :
Nikt z zewnątrz nie może ocenić, jak wymagająca jest gra w Barcelonie, reprezentowanie jej i bycie jej kapitanem. Każdy dzień musi być najlepszy.
− Czuję, że muszę odejść, mimo że boli mnie serce. Chciałbym być wieczny i grać tu przez kolejne dziesięć lat. Podjęcie decyzji o odejściu było długim, postępującym procesem. Rozwiewałem swoje wątpliwości, słuchałem siebie samego. Kiedy ogłosiłem decyzję, wszystko stało się inne. Kiedy ten dzień się zbliża, robię się nerwowy.
Puyol :
Kiedy zdecydowałeś się odejść?
Nie był to jeden dzień, nie mam w zwyczaju łatwo się poddawać, ale po ostatniej operacji, kiedy w kolanie zaczął zbierać się płyn, widziałem, że nie mogłem już rywalizować i trenować. Nie można było na mnie polegać. Martino chciał, żebym grał, ale powiedziałem mu, by wystawiał innych, ponieważ są lepsi.
Jak się wtedy poczułeś?
Ulżyło mi. Chciałem grać do czterdziestki, przyszło mi nawet do głowy, by grać za darmo, ale nie mogłem.

Leo: Dzien dobry,zostawiam Barce w ruinach i nie liczcie na mnie w nastepnym sezonie.

5

Leo w City - 1,304
Barca - 1.63
PSG - 2,45

9

O ile uwielbiam Leo i jestem mu niesamowicie wdzieczny za to co zrobil dla nas o tyle zupelnie nie pochwalam jego decyzji. Iniesta i Xavi nigdy by nie odeszli to druzyny z ktora w jakims momencie moze rywalizowac Barca. Kiedy wywalili Juve do Serie B to ani Del Piero ani Buffon nie uciekli z klubu "w poszukiwaniu projektu sportowego".
Totti nigdy nie zostawil Romy choc mogl lekko zagrac w najmocniejszych klubach swiata. Gerrard i LFC kolejny przyklad.
Dla mnie kapitanem jest ten ktory opuszcza okret jako ostatni albo tonie razem z nim a nie ten kto rezygnuje z reprezentacji bo przegral lub chce zostawic swoj klub zaraz po blamazu stulecia.

1

Mimo ze numer jaki wykrecil nam Neymar nie moge jakos zapomniec to musze przyznac ze jakbym sie nie zastanawial to moment w ktorym zupelnie rozwalila sie stara Barca zaczal sie wlasnie od jego odejscia.
Nam brakowalo dwoch rzeczy: rozgrywajacego z 1 zdarzenia i trerera ktort odswiezy taktyke i zespol po 3 latach z Lucho.
Messi mimo ze byl liderem idealnie dzielil sie z nim rola na boisku,przyjaznili sie w trojke z Suarezem i rozpieprzali kazda obrone,bie bylo tylko tego Xaviego ktory ogarnie srodek pola.
Jeden pilkarz odszedl i wywalilismy 300 melonow na Dembulans i pilkarza ktory nas osmieszyl w klesce 100lecia + 100 melonow na Antoinea Pottera,ktory przejal peleryne niewidke zrobiona przez smierc dla 3 braci.
W glowie sie nie miesci czlowiekowi jak cules nie wyniesli Bartka z jego obrzydliwym zarzadem z biur FCB.
Katalonscy kibice to chyba najgorsi jakich mozna miec.Dla nich glowne zeby hamburgery byly cieplutkie w trakcie meczu. 3 lata z calego swiata zadamy ich odejscia a w Hiszpanii nikogo nie przejmuja te puchary frajera rok w rok.

1

@Kuczek Czlowiekiem. A ty kim jestes zeby mnie szacunku uczyc dziecko? Twoj drugi blad: nie zyje w Polsce ale czesto przyjezdzam i tam tez spokojnie mowie ze nie darze go sympatia,zajmij sie swoim zyciem koles zamiast kozaczyc tu na forum w mundurze pseudo-patriota.

0

@Kuczek Nie jestem Polakiem,wiec jestem zwolniony z obowiazku kibicowania mu,moge z czystym sumieniem mowic ze nie darze go sympatia :P

6

A ja mimo ze tez nie cierpie Bayernu to zdecydowanie bardziej wole ich zwyciestwo niz PSG. Po 1 dlatego zeby Neymarowi nie udalo sie siegnac po LM po 2 zeby szejkowi palec w tylku zostal za to jak rozwalil rynek transferowi swoimi dolarami

2

Wczoraj ledqo zdazylem na mecz i szczesliwy ze zaraz obejrze sobie ukochana Barcelone stalem sie swiadkiem tej katastrofy/kleski/wpi..lu stulecia?
Nie wiem jakie wy mieliscie miny w trakcie meczu ale ja siedzialem jak zamurowany i po prostu nie wierzylem ze musze to ogladac.
Od momentu kiedy Portugalia zabrala Euro nie wiem juz ile rozczarowan przezylem i po wczorajszym dniu czuje sie jakby ze mnie spuscili cale powietrze.
W klubie jest tyle ludzi do wyp..lenia ze nie wiesz nawet od kogo zaczac,cholernie mi tylko szkoda ze ostatnie lata Leo ktorego tak uwielbiam wygladaja wlasnie tak.
Chyba trzeba sobie zrobic dluga przerwe od pilki,bo od 2003 roku kiedy zaczalem kibicowac Barcelonie 1szy raz po prostu mdli mnie od tego co oni wyprawiaja.

I jeszcze Pep ktoremu na koniec kibicowalem dostaje w dupe od Lyonu :) Cudowny sezon,zostalo jeszcze zeby szejk albo znienawidzony przeze mnie Bayern zabral LM zeby jeszcze bardziej zakopac mnie w jamie :)
Zycze wszystkim prawdziwym cules cierpienia,jeszcze wrocimy na szczyt.

0

Ale akcjaaaaa!!!!!!!! Weszli lepiej od Norka

0

Kotlety niezle zaczeli

5

Juz jutro skopiemy dupe Bayernowi i ich kibice moze siesir zamkna na kolejny rok

16

Tak ogolnie to przeszlismy druzyne,ktora pierwszy raz przegrala w tym turnieju majac przed nami nawet LFC,wygrals niedawno puchar Italii i byli teraz w niezlej formie. Dalej to jak wiemy kwestia dnia,nie zapominajmy co Leo zrobil z nimi ostatnim razem

2

I nie ma slynnego "Meeeeeeesssi" "Meeeesssssiiii" a zasluzyl :)

0

Rudy podanie ktore przeszlo miedzy 6oma zawodnikami

0

Wychodzi na to ze Perez jest wielkim fanem Grzmota i u niego tez smaruje :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?