Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sawyer00 Zyje a strzelec sie ukryl. Policja otoczyla cale miasto,pewnie za pare godzin go gdzies zastrzela (oby).
5
Kolejny atak we Francji w Lyone. Religia pokoju tym razem zastrzelila ksiedza w poblizu greckiego kosciola.
0
@Pawlak1992 Pewnie szejki pompuja w niego tyle siana ze to juz sie nie liczy :P
Lubie Pepa ale on zawsze spekulacje nt powrotu do Barcy odrzuca w taki sposob ze chce mu sie tylko zyczyc zeby dalej kisil sie w tej swojej wielkiej druzynie i wiecej nie dostawal prosby o posade w FCB.
17
2020 rok:
-Nietoperz
-Chinczycy
-Koronawirus
-Cala planeta w lockdowne
-Odwolanie ME,CA i IO
-8:2
-Bunt Leo
-Bartololo out
-Wojna Turkow i Azerow w Karabachie
-Obciete glowy we Francji
-Masowe strajki w Polsce,Bialorusi,Francji.
-Konflikt muslimow w chrzescijanami.
Szwajcaria to chyba jedyne miejsce na ziemi gdzie maja na to wszystko wyjebongo. Siedza na forsie calego swiata i pewnie niezla maja polewke z tego co sie dzieje :)
W tym roku chyba zestarzalem sie o jakies 5 lat :p
14
Tymczasem we Francji kolejny przedstawiciel religii pokoju obcial glowe kobiecie pod kosciolem.Europa otworzyla swoje drzwi dla tego stada baranow,minelo 10 lat i juz po calym swiecie chca ustanowic swoje prawa.
2
Nie ma na murawie Busquetsa,gdyby tak jeszcze Roberto sie pozbyc to moze zaczna w koncu stabilnie grac
2
A Neymar nadal szuka swiatlo ktore przebije cien Leo :D
0
No to teraz pojdzie worek goli :)
0
Tak jak mowilem ktos z mlodych albo Dembele wygyzie Griezmana z 1 11stki i bedziemy miec stalego rezerwowego za 100 baniek. I jak wogole prawy pomocnik/SP Messi ma rozgrywac pilke skoro wystawil go na szpicy? Dziwnie to po prostu wyglada,kiedy my gralismy bez klasycznej 9tki? Kolejny genialny biznes Bartolomeu :D O nim beda ksiazki pisac.
4
2020 rok a my dalej szukamy linkow...
0
Mourinho hahahaha buuuu! :D
0
No i po co te kwasy,w trakcie sezonu Lusito. Moglby choc uszanowac kibicow.
0
@kamilo0066 Jesli znajdziesz po polsku "Banda 18 ulicy" albo "MS13" to polecam,koles ktory tam zyl i krecil material od wewnatrz tez zostal zabity po jakims czasie.
5
San Marino > Barca
Fakt nie opinia.
0
Odnosnie wirusa to poki nie sprzedadza swoje szczepionki wszystkim ludziom na planecie to sie nie skonczy. Bogacze stracili miliony na kwarantannie,musza sobie jakos to odbic. Dzis czytam o sytuacji w Rosji. Koszt super-lekarstwa cos okolo 150$. Opchnac to 150 milionom ludzi tam zyjacym i juz pieniazki beda sie zgadzaly,wirus zostanie "pokonany'.
0
Zdazylem 3 gole za 1,9 wziasc,brawo Lautaro
11
@Seledynowy 17 lat,on bedzie mial jeszcze duzo takich spotkan,nie rozpedzajmy sie
0
Wstrzykne sobie troche krwi i wlacze kolejny mega mecz Argentyny (:
21
Busquets w swoje najlepsze lata tez byl tak napakowany jak Traore
0
Bede to mowil do usranej smierci: De Jong musi u nas grac na pozycji Busquetsa zeby zaczal zamiatac
4
Peter Crouch bylyby pozyteczniejszy od Francuza
0
1,78 na zwyciestwo naszych swietny kurs,pora cos zarobic poki nie wj..li kolejnej przerwy w meczach.
1
Zmotywowany Cou zaczyna sezon w tej roli w ktorej marzylem go widziec kiedy przychodzil za Inieste. Dobrze ze Koeman zobaczyl jego mozliwosci nie na LP a srodku.
No i jak sama psychika odmienia forme czlowieka,mam nadzieje ze wejdzie jeszcze na poziom wyzej.
Zeby tak jeszcze po przejsciu Depaya rzucic Leo na PP,moglby tam jeszcze poszalec z Destem jak kiedys niszczyl prawa strone z Alvesem
0
@QuentinTarantino Oni przewaznie byli zwolnieni z obowiazku biegania w obronie,w trudnych meczach moze i pomagali ale byli to zawodnicy ofensywny ktorzy leca do przodu a nie do tylu. W ataku nic nam nie daje wiec wychodzi na to ze gramy 5 obroncami. Po co nam 5 obroncow?
Francuz to zywa wizytowka ATM i Simeone. Caly mecz mur berlinski i 1-0. Jego wlasnie takiego stylu nauczyli.
0
@Mati90fcb Neymar sam sobie strzelil w leb biorac dolary zamiast slawy. Odszedl zeby uciec spod cienia Leo z ktorym wygrywal historyczne mecze,tymczasem niedlugo 30tka,on dalej bez ani jednej ZP i oprocz pucharow z francuzkimi napisami ligi ogorkow nic wiecej nie widzi.
Dobry przyklad tego ze wybierajac hajs zamiast stanie jedna z legend nie zawsze wyjdziesz na +
3
Najlepsze to sa komentarze odnosnie pracowitosci Antoinea w obronie. Nigdy w okresie od Rijkaarda do Valverde nie widzialem zeby trojka glownych z przodu byla odpowiedzialna za defensywe. Oni zawsze byli z przodu i czekali na odbior zeby od razu atakowac. Francuz to nie jest ten profil zawodnika ktorego potrzebujemy,dlaczego to tak trudno zrozumiec? Niedlugo Dembele/Trincao wygryza go. I bedzie u nas rezerwowy za 100 baniek. Geniusze transferow.
2
@nammah No. Dlatego dzielil sie golami z Neymarem i Luisem,kiedy im nie szlo albo juz swoje zrobil.
5
@Mati90fcb Tez krytykuje jego fochy (odnosnie odejscia bo z Suarezem to sie z nim zgadzam) ale nigdy bym nie chcial zeby odszedl od nas. On musi odejsc tak jak przystalo najlepszemu pilkarzowi w historii,niech pozegna go Camp Nou za 2-3 sezony tak jak Xaviego i Inieste.
3
Beda jaja jak City kompletnie sp..rzy sezon,odejdzie Pep,Barca zgarnie LL+PK i moze jeszcze jakims cudem LM. Calkiem realny scenariusz moze z LM przesadzilem ale ja w nich wierze kazdy sezon i poki ktos nam nie wp...i mysle ze zniszczymy wszystkich :D Wracajac do jaj ciekawe co powie wtedy Leo odnosnie lepszego miejsca dla niego :)
0
@Encore Dembele jest obunozny wiec doskonale pasuje na pozycje Antoine'a gdzie moze zamieniac sie z Leo pozycjami ile im sie zechce.Jesli go wygryzie ze skladu to bedzie u nas siedzial rezerwowy za 100 baniek :DD