2

Ciekawe co sobie teraz mysli Busquets,pilkarz ktory gral z takimi kozakami jak Inietsa,Xavi czy Puyol,ktorzy wiedzieli kiedy odejsc.
Jesli zebrac po 4 zespoly z TOP 5 lig to nigdzie nie znajdziemy takiego slabiaka.

2

Jeszcze 16h i weekend. Jeden dzien I 65h do niedzieli:D nie ma to jak praca w kwiatach:D

2

Jesli dzis nic was nie zdziwilo to przedstawiam Lila Uzi Verta i brylant za 24M dolcow ktory wyrabil sobie na czole :D
https://the-flow.ru/uploads/images/resize/830x0/adaptiveResize/08/76/89/91/29/030d7e840cd7.jpg

0

Musze przyznac ze zima bronilem transfer Brejta i nawet nie spodziewalem sie ze az tak sie pomyle. Kolejne miliony za pilkarza ktory wyglada jakby naszpikowali go LSD i wypuscili na boisku. Larsson i Gudjohnsen by juz po 200 goli wladowali gdyby teraz grali.
O Griezmannie lepiej nic nie bede mowic,nadal mysle ze za te 120 baniek mozna bylo wziac 2-3 mlode talenty i dali by 10 razy wiecej niz jego lewa noga

119

Dzieki Bogu mozna juz spokojnie mowic ze De Jong wskoczyl na poziom wyzej. Wkrotce zobaczymy efekty jego geniuszu,w koncu jakis kozak w srodku pola.

2

Film o zamku Putina za 20h nabral juz 20mln wyswietlen.
Ma skur..syn rozmach :D


Time-kody :
30:00 Cala terytoria z zewnatrz
59:30 Wnetrze

2

Ja to dzis kibicuje smietankowym bo mam wielka nadzieje ze skopiemy dupe Zizoulowi,a jak nie to w sumie sie nie zdziwie,po 8-2 mam juz w sobie taka szczepionke ze nic mnie nie moze zwalic z nog :D

1

Wiedzialem:DDDDDDDDDDDDD

0

Pierwszy raz od 4 lat krzywe podanie Busiego do czegos sie przydalo :D

0

Samu dzisiaj da czadu i zamknie wam buzki :)

0

Przynajmniej zrezygnowali z tych obrzydliwych turkusowych getrow

4

Ktos tam wczoraj mowil o 8-0 Xaviego tymczasem 2 w tabeli Al Duhail prowadzi 6-0 po 20 minutach,ciekawe czy dobija do 15stu :D

1

Dopiero zobaczylem co Pele wrzucil na inste po golu Grzmota:D "Najlepszy snajper w historii.1283 bramki"
Wlasnie za ten jego obrzydliwy charakter nigdy nie bede darzyc go szacunkiem. Mam nadzieje ze dozyje on czasow kiedy ktos oficjalnie przyzna Leo najlepszym z najlepszych wszechczasow,chcialoby sie widziec te jego obrzydliwa morde.

5

Las Rosas z 0-3 na 2-3,fajnie sie oglada meczyk

3

Grzmot to by teraz marzyl zeby grac u nas. Stoisz w polu karnym a setki lataja wokol ciebie. Tylko skakac i wystawiac noge,a on cale zycie jest w tym najlepszy

1

@masq On nawet Kima i cala jego armie by rozdupcyl jesli by go tam wzieli do sejmu

7

Jesli Suarez u Simeone tyle juz wladowal to po prostu nie wyobrazam sobie zeby u nas strzelil mniej. Wyczyny Bartololo nie pomieszcza sie w bibliotece,hiszpanski Hitler dla FCB

0

@NaFazieHitman Koeman sam powiedzial ze z gory mu powiedzieli ze wyj..ia Suareza nawet jesli to bedzie jeden z 2 glownych rywali w LL.
Suarez juz im sie splacil za ten worek kartofli

1

@Roobo Mala poprawka:My nie dalismy Huescie klepac po wlasnej murawie a po prostu oddalismy im pole przez ktore przez ostatnie minut oddali wiecej strzalow niz w 80,ciekawe co bys powiedzial gdyby nam jakiegos farfocla wlepili w 90.
Bronic wynik z dzisiejsza Huesca bylo po prostu zenujace.

0

Czy my mamy wogole jakiekolwiek szanse na De Bruyna? Moze i nie mam racji ale moim zdaniem jest to na dzisiaj najbardziej niepotrzebny dla nas pilkarz.
Wyobrazcie sobie tego wariata u nas majac Fati,Dembuza na skrzydlach i jeszcze Leo na boisku,dzisiejsza Huesce on po prostu by rozp..il

2

A u mnie dzisiaj weszlo wszystko oprocz jednego jedynego cornera w meczu Atletico. 1300 zl za 50 poszlo w swiat erotyki....

1

@JarekS Koeman w 1 polowie zrobil cos o co po prostu sie modlilem czyli przygwozdzil go na naszej polowie i wypuscil De Jonga zeby latal z przodu co daje efekt. I odnosnie Busiego to wlasnie tam mamy kompletne pieklo. Jestesmy w takiej formie ze schodzi Busi ktory od 3 lat gra na jakies 20% tego co my widzielismy i my gramy jeszcze gorzej :D

0

Kto dla was MVP? Frenkie,Pedri czy Busi? Holender swietne zawody zagral ale mnie bardziej sie podobal Pedrito,niech mu strzaly poszlifuja i kocur na stale wleci do 1 skladu przy takim progresie.

0

Messi wrocil po urazie i boisko tez nie bylo jakies fenomenalne,wszyscy widzielismy jak pilke trzeba wrecz holowac po murawie i nie rozumiem co za zbiorowy hejt na niego?
Wy lepiej powiedzcie kto u nas odpowiadal za srodek boiska,kto go calkowicie oddal przeciwnikowi przy 0-1 i ostatecznie kto odpowiada za zmiany kiedy druzyna zaczyna slabiej sobie radzic?
Nie rozumiem jak trenerzy ktorzy latami przechodza miliardy treningow trenerskich o takich najbardziej oczywistych rzeczach robia wrazenie ze nie maja pojecia.

5

Mysle ze pozycja w lidze na dzisiaj doskonale odwzierciedla forme druzyny,poki co jestesmy po prostu sredniakiem w Europie. Dobrze ze do LM mamy jeszcze czas. Mysle ze City,Bayern,Juve(ktore akurat ostatnio nas sklepali u nas),LFC i nawet ManU w obecnej fali spokojnie by sie po nas pojechali.
Zdobyc LL albo LM to jest po prostu mega zadanie,jako kibic marzy mi sie oczywiscie tryplecik i sensacyjny powrot na szczyt Europy. Byl moment kiedy niektorzy nie doceniali ze nawet jesli odpadalismy w LM to u siebie na podworku zbieralismy puchary workami. 1 raz w zyciu mozna zrozumiec kibicow Milanu i ManU ktorzy z samej gory porzadnie sie wyj..li :D

0

Niewazne na wynik Koeman juz dal dupy w tym spotkaniu. Po swietnej 1 polowie wypuszcza tych samych zawodnikow na ten basen a pierwsza zmiana jaka robi jest zupelnie niepotrzebny Antoine zamiast ktos w srodek pola przez ktory zamurowalismy sie z 20 druzyna ligi.

0

@TR3VOR Mathieu?

1

Valverde rob zmiany,co ty tam siedzisz i dlubiesz w nosie

0

Dzis jesli Messi dostanie pustaka to ten bramkarz skads sie pojawi i tez to wyjmie

4

Sprzedaje pilke ktora wlasnie wywalil Dembuz,doleciaja prosto do Rosji,ma skubaniec pare w nogach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?