Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po Portugalii zostala Francja i Niemcy ktorym z calego serca zycze porazek. Dalej ktokolwiek wygra bedzie super widowisko i niezapomniany turniej
1
De Ligt niczym Lenglet,swietnie spieprzyl 2 gole :)
0
Czesi niski poklon,alez zajebisty ja meczyk dzisiaj ogladam w ich wykonaniu :)
0
De Ligt po prosru pomyslal ze teraz graja w zbijaka a nie w pilke,ale kloc :)
Bramkarz tez geniusz, po kiego ch.. wyleciaj do tej pilki.
0
Pomijajac sympatie do somsiadow to nasz Frenkie i Depay wlasnie wylatuja z turnieju wiec mimo wszystko trzymam za nich kciuki
0
Ale jaja jesli za 30 minut bedzie wiadomo ze jednym z polfinalistow bedzie Dania albo Czechy :D
0
AAAAAAAAAAAA GOOOOL hahaha :DDDDDD
0
Czesi poczuli krew,Holandia po prostu nie istnieje teraz
4
Jeszcze Martin zostanie mistrzem Europy a nawet Messi tego nie ma :)))
0
Plusem tegorocznych ME jest to ze dalej juz nikt nie ma latwo,w kazdej drabince swietne ekipy
0
Dopiero zobaczylem ze Man City wywalilo 116 baniek za jakiegos Grilisha. A ludzie niech dalej mowia ze to nie araby rozp.. rynek transferowy. Z drugiej strony futbol jeszcze ich nie nauczyl ze nie wszystko mozna kupic :)
Jeden juz siwieje w Paryzu,drugi po prostu sypie wagon hajsu na kazdego kogo zechce Pep a efekt ten sam :)
2
Kurs na to ze Grzmot albo Lukaku nie zostana najlepszymi strzelcami ME 11
0
@eckov Ja ogladam na ruskim, dla kinomaniaka znanie tego jezyka jest najlepsza rzecza na swiecie,dzien po premierach w kinach od razu znajdziesz jakikolwiek film :))
6
Alez zajebiscie sie ogladalo pierwsze odcinki "Loki",mam nadzieje ze do konca bede mial takie wrazenia.
0
@BorzyKrzys
"Chcielismy sie tu okazac i jestesmy tu. Dzisiaj nasz decydujacy mecz. Za 8 h bedziemy w domach. Przez koronawirusa ludzie traca miejsca pracy,placa im mniej pieniedzy a my w 90 albo 120 minut mozemy zmienic ten rok.
To nie moze byc dla was cisnieniem. To szansa i radosc,ze na 120 minut u kazdego z was jest robota,ktora moze zmienic ten rok. Caly rok!
14 milionow Wegrow bedzie nas ogladac w TV i my mozemy to zrobic.
Jak to zrobimy : Dzisiaj nie bedzie zadnego zmeczonego gracza.
Dzisiaj nie bedzie gracza ktory utraci wole walki. Nikogo kto upadnie na ziemie!
Dzisiaj chce po prostu widziec,ze jestesmy gladiatorami! Co by sie nie stalo,co by sie nie stalo, nie ma zmeczenia! I ci ktorzy zostana na lawce,tez decyduja za wynik tego spotkania. NAPRZOD WEGRY!!!" :)))
1
Najlepsza dla mnie wiadomosc,czekac teraz na przedluzenie kontraktu Leo i nie przepierdzielic w tym sezonie szansy 1 i zapewne jedyny raz w zyciu obejrzec go na CN :)
4
A mi tak po ludzku jest po prostu zal Dembele, alarmy o tym ze zle prowadzi swoj tryb zycia zniknely,on po fatalnym urazie zdawalo sie ze zapomina o nim a tu bum! i na ME z wlasna repra znowu lecisz na urlop do szpitala.
Dla pilkarza ktorego kariera w najlepszym wypadku trwa 10-15 lat jest to po prostu tragedia.
0
@Rastafarnianin dzisiaj?
3
@marcin000019 PSG dalo 180 dlaczego my mielibysmy wtedy dawac za niego 300? Plus to ze Monaco oddaloby go nam z pocalowaniem reki. Szkoda ze Bartololo nie wykorzystal momentu,no ale kto z nas wiedzial ze Dembele i Cou beda transferami na miare Czyhrynskiego?
3
A teraz pomyslcie sobie jakiego my kozaka bysmy mieli w klubie sprowadzajac wtedy Mbappe zamiast wywalania !!!300!!! Melonow na Dembele i Cou.
Ale my k...wa wdepnelismy tymi 2ma transferami.
0
Arabski Szpaku xD
https://www.instagram.com/p/CQVvG1sIlpNXsvr9dXM5mVlxlU_Bm9d91bad2M0/?utm_medium=copy_link
0
Byl Higuain w tym roku Oti :))
2
Za 3 h do roboty a ja k..wa czekam zeby Leo poogladac:D
Po prostu wiem ze za pare lat zakonczy sie jego gra i nigdy wiecej go nie obejrze,wiec trzeba korzystac :)
0
2 gole za 1,5 w Argentyna-Urugwaj swiateczny prezent
2
@Czajka90 W Fifie 09 zamiatal :)))
1
@SkilledHydra16 A Messi wyrzucil paczke Pringles'ow ktora dal mu kibic,
do kosza po czym dyrektor kampanii oglosil o bankructwie i wielomiliardowym dlugu
1
Trzeba oddac Walijczykom ze zrobili dzisiaj swietna robote w ofensywie,to ze celowniki maja troche rozj...ne nie znaczy ze klepali Turkow jak dzieciakow z podworka
0
@AmigoBlancos Ogladalem studio na ruskim przed meczem Belgia-Rosja i tam tez zaprosili jakas babe,ktora w efekcie specjalisci zatrollowali pytaniami o pilce noznej a ta zaczela ryczec :D
Zalaczam link,histeria od 10 minuty
0
O co chodzi z tymi akcjami Coca-coli i Grzmota ? Cos w TV mowili ze stalo sie to juz w trakcie rozgrzewki CRa przed meczem,a tu widze calkiem inna wersje.
Naprawde wierzycie ze on jest tak potezny medialnie?
4
Pozdrawiam kto mial over 1,5 w meczu Turcja-Bale :D