0

@TheNekro94 Z momentem wejscia Arabow do tego biznesu caly rynek transferowy ruchnal. To oni maja nieograniczony budzet,przez co inne kluby sa zmuszone scigac sie z nimi zeby utrzymywac swoje gwiazdy w zespolach.

1

Czy degradacja do drugiej ligi za te zadluzenia ktore nam namalowal Bartololo by was zdziwila? Od 5 lat rok w rok powtarzam sobie ze z FCB juz gorzej byc nie moze co mija sie potem z prawda i zaczynam sie zastanawiac co nam biednym kibicom Barcy przygotowal los na nastepne 2-3 lata:p

6

Mimo wszystko gdzie by dalej nie poszedl,za jakie pieniadze by teraz nie zagral, zaden klub nie bedzie w stanie zebrac 100 tysieczny stadion tak skandujacy jego nazwisko.
Na co ja czekalem te 15 lat nie jadac ani razu na Camp Nou,sam nie wiem

2

I jeszcze pieprzony szejk za pare miesiecy postawi sobie w muzeum Zlota Pilke Leo ktora wcale nie powinna sie tam okazac

0

Godzina do oficjalnego pozegnania najlepszego pilkarza w historii ktory gral u nas..
I wez tu sie czlowieku pogodz z tym ze w przyszlosci mozliwy jest pojedynek Leo vs Barcelona

1

Niezly balet musi byc u Leo. Muzyke na caly rajon wlaczyli pewnie w naplywie nostalgii i smutku :p

8

27.04.2018
"Po 22 latach spędzonych tutaj wiem, co oznacza granie dla najlepszego klubu na świecie. Właśnie tak wyobrażałem sobie koniec mojej kariery w Barcelonie.
Takie jest życie. Z czasem coraz ciężej utrzymać ten sam poziom. Nie mógłbym sobie wybaczyć, gdybym pozostawił klub w niewygodnej sytuacji.
Gdzie trafi Iniesta? - Powiedziałem, że nigdy nie zagram przeciwko Barcelonie, dlatego nie będę grał w Europie. Andres Iniesta

I mimo wszystko bede czul jakis maly zal do Leo bo jesli jedynym problemem byl hajs,to dla klubu zycia mimo wszystko mozna bylo zagrac nawet za darmo,zamiast do klubu ktory cules tak bardzo nienawidza.

0

@masq Buffon tez wtedy nie odszedl a dostal mase ofert. Jest troche prawdy w tym co mowisz, to nie jest tak ze Leo nie byl gotowy na opuszczenie FCB,mentalnie on juz rok temu byl gotowy.
Dla mnie sprawa wyglada tak : Laporta i Leo wiedzieli ze moze sie nie udac i na wszelki wypadek Leo zagwarantowal sobie PSG zeby nie zostac bez top klubu jesli sie nie uda.
Stad ta blyskawiczna wieza Eiffla,gotowy kontrakt i na koniec dnia potwierdzenie szejka.

1

Do rekordu Pele zabraklo jakichs 20 bramek ktore walnalby w tym sezonie,a tak ten nieprawdopodobny licznik przebije w barwach klubu ktorego nienawidze.
Podziwiam tych ktorzy wlaczaja filmiki z Leo ja nie mam zamiaru nic ogladac,bo jeszcze sie z tym nie pogodzilem. Nie tak to po prostu mialo wygladac.

0

@jeonek Ale tam jest Neymar ktory potrafil brac na siebie gre druzyny kiedy Leo gasl i Mbappe ktory biega na 9 z podwojnym kryciem. Kogo bedzie kryl przeciwnik sam nie wiem. Na Ligue 1 starczy zeby zniszczyli system a z LM juz druga sprawa bo tam akurat arabusom wogole nie idzie.
Czasami sobie mysle ze moze niech lepiej juz wygra te wymarzone LM i sie odp... od pilkarskiego swiata :)

0

@Nihas Nie lajkowal tez zadnego wpisu przyjaciol,pewnie wyjdzie na puchar Gampera :/ Jak to k.. brzmi : Pozegnanie Leo Messiego na pucharze Gampera...

0

@JohnnyBarca zajebiscie,my do konca sezonu rozwiazemy klub

0

@BombowiecKrawczyk To jest kopia Henryego co ty piszesz czlowieku on nie ma techniki ? :D

0

Mbappe to chyba jedyny pilkarz na swiecie ktory w tym momencie moglby z buta wejsc i stac sie liderem zespolu przejmujac 10tke,szkoda ze my nie mamy zadnych szans na wielkie nazwiska.

5

Jestesmy w tak ch.. sytuacji ze gdyby smietankowi okazali sie w takiej to nawet by mnie to nie cieszylo bo oba kluby zamiast rywalizowac miedzy soba za wszystkie mozliwe puchary lejac anglikow i wlochow po drodze,wygladamy jak De Niro i Joe Pesci w koncowce "Irlandczyka. Niby wszyscy nas szanuja ale max co mozemy robic to grac w kulki :DD

4

Czy kiedys mysleliscie ze rywalizacja z Realem moze na jakis czas odejsc na dalszy plan? :D
Chyba nic mi nie da spokoju do tego dnia kiedy skopiemy dupe szejkowi.

2

Ci ktorzy maja za zle Aguero o jego ew. zamiarach puknijcie sie po glowce,caly swiat wiedzial dlaczego on tutaj przychodzi,on byl w jakims stopniu karta przetargowa a teraz kiedy wszyscy dali dupy,koles dowiaduje sie ze jest sam w zrujnowanym i osmieszonym klubie.
Jesli zostanie to trzeba byc mu wdziecznym.

0

A gdyby tak podpisal z PSG na rok a potem wrocil do nas,to jakos bym to przezyl :P
A tak na serio to roczny kontrakt bylby dla niego najlepszym wyjsciem w danej sytuacji,szkoda ze nastepny kontrakt zwiaze go juz do konca :/
Jeb.. szejk,jeb... PSG,i ta jeb... remontada po ktorej arab rozwalil rynek transferowy swoim 222 M, jednoczesnie darujac Bartkowi paczke domino ktora ruchnie w przeciagu 5 lat. Caly swiat w kryzysie i tylko dla niego nie ma FFP. Real,City,Juve : wszyscy ze stratami po 200 milionow a ten sobie robi co chce.
Bede przeklinal tego Nassera do konca moich dni,

2

Kiedy odchodzil R10 bylem tak cholernie zalamany ze obwinialem w tym wszystkim Leo :)
Napisalem nawet tutaj ze pozbywamy sie najlepszego gracza ever na rzecz jakiegos mlodego goscia ktory co prawda jest szybki i ma talent ale do Ronniego nawet nie ma podjazdu za co zostalem porzadnie shejtowany przez niektorych uzytkownikow,ale bylem jeszcze mlody,a Brazylijczyk byl ( i jest) moim idolem i wzorem pilkarza idealnego.
O karierze Leo nie musze nic pisac,przezylem najlepsze lata jakie moze sobie tylko wyobrazic kibic. Cholernie czekalem teraz na 2 rzeczy : rekord Pele w naszych barwach i moja obecnosc na CN z Argentynczykiem w naszych barwach. Ani jedno ani drugie juz sie nie wydarzy i ciezko teraz myslec o czyms drugim.
Barca i Leo to dla mnie jedna calosc ktora rozerwano i nie wiem jak teraz bede przez jakis czas ogladac i druzyne i jego oddzielnie.

4

Najlepiej jakby teraz strona upadla tak na 2-3 dni bo my tu pewnie z 20 milionow odswiezen w przeciagu doby zrobilismy.
Glowne pytanie jak sie oderwac z La Rambli?:D Niech juz podpisuje ten kontrakt,bo to sa meczarnie dla nas. Niby wiemy ze odszedl ale nadal szukamy jakiejs "iskry".

1

Gdyby teraz wystawiono cala FCB na rynek transferowy to oprocz Ter Stegena,Pedriego,Ansu i De Jonga nikogo bysmy nie sprzedali.
My nawet jakichs glupich propozycji nie dostajemy dla statystyki. Minal miesiac,nikt nie chce odchodzic,nawet 30 melonow za Cou albo Bombela nie zaproponowano.
O naszej sytuacji mozna pisac encyklopedie a i tak zabraknie stron.
Dzis juz z 10 razy patrzylem na nasz sklad i to wyglada tak fatalnie ze dostaje paranoicznego smiechu :D

2

@Coutinho007 Chcialem to dodac,ale i tak nic to nie zmieni,on jest pomylka dla tego klubu i jeszczez opaska chodzi...

8

Roberto ty zamiast zegnac Leo lepiej sie spakuj i zniknij z tego klubu.
Pilkarz jednego meczu ktory od 6-1 z PSG nie zagral chyba pelnych 45 minut na dobrym poziomie.

0

@bartekvisca Z Grecja ja bym jeszcze poczekal bo pozary dotarly juz do nich i nieciekawie to wyglada

0

@szela1899 Podaj jeden TOP klub z nizej wymienonych w ktorym trener wystawilby go w 1 skladzie :
Bayern : City : ManU : CFC : Real M : PSG : Juve : ATM

0

Ja to sie dziwie jak Busquets bedac wychowankiem tego klubu i doskonale zdajac sobie sprawe jak fatalnym jest teraz pilkarzem dalej siedzi sobie u nas i trzepie niesamowity hajs.
Jak mozna porownywac go do Xaviego czy Iniesty ktorzy od razu jak zrozumieli ze zeszli ze swojego poziomu odeszli zeby nie zajmowac miejsc lepszym?
Nie wierze ze to pisze Perez w porownaniu z naszymi prezydentami to jest k.. mega kozak,on by sie nie patyczkowal z tymi patalachami ktorzy trzepia dziesiatki milionow za nazwisko.

0

Wczoraj dowiedzial sie ze nie moze zagrac dla swojej druzyny ktorej oddal prawie cala kariere,nie minela doba,do konca okienka ponad 20 dni a PSG juz zdazylo wieze Eiffla zarezerwowac.

Nie za szybko sie to wszystko dzieje?
W sumie Leo dostanie kolejny wielki dla siebie kontrakt,Laporta odciazy klub a najbardziej poszkodowani bedziemy my cules...

2

Jak mowilem ze bede opowiadal wnukom o Leo to nie spodziewalem sie az tak bolesnej koncowki.
Chyba najlepsza rzecza jest wylaczyc internety na jakis czas poki czlowiek nie przelknie tego ze on juz nigdy nie zalozy naszej koszulki.

1

Kocham Leo ale mam nadzieje ze PSG sie zesra i w lidze i w LM! Arab w koncu dopial swego: zabral nam i nastepce lidera Barcy i samego lidera :)
Jeszcze Fati,De Jong i Pedri niech odejda i mozna burzyc klub,i budowac wszystko od nowa

4

Najlepsze jest to ze na najlepszym zawodniku w historii,ktory zaraz ma zgarnac kolejna Zlota Pilke nawet dolara nie zarobimy xD

Zaczalem ogladac Barce od transferu R10,potem sledzilem kariere Leo od samego poczatku i kiedy tylko znalazlem szanse na wyjazd do Barcelony na mecz zeby zobaczyc Argentynczyka ten odchodzi w taki sposob.
Cos sie niestety zlamalo we mnie i jak sobie pomysle ze trzeba teraz ogladac Busquetsy,Roberty,Bombelusy i drugich popaprancow to po prostu chce mi sie zapomniec o tym sporcie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?