Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze Rennes laduje.Piekny wieczor
3
Chicharito > Hazard in RM
Mecze 33-40
Gole 9-4
Fakt nie opinia
1
Crackitic wlasnie dlatego my cie wyslalismy tam mordo ty moja :D
7
Najwieksze osiagniecie Villareal to puchar Intertoto w 2003 i 2004ym. Z calego serducha zycze im zwyciestwa, Emery w sumie to pi..ny spec od tych rozgrywek
1
W finale calym sercemm za CFC.
Szanuje Pepa ale nie zycze mu sukcesow w LM z innymi zespolami za te podkradanie naszych zawodnikow i tak mam na mysli takze Leo ktorego chcial nam podpierdolic w chwili kiedy Barca byla rozwalona na 10283 czesci
2
Nie przejmujcie sie Neymarem, w szatni Pan prezes przygotowal dla nich specjalne chusteczki dla wycierania lez zrobione z prawdziwych banknotow :)
0
No i prosze. Mahrez o ktorym to ja nawet zapomnialem po sezonie z Lisami dzisiaj laduje szejkom dublet i wprowadza Pepa do finalu.
Lubie Guardiole ale teraz marzy mi sie zwyciestwo CFC w finale.
Zeby kolejny raz zadne szejki,zadne miliardy i smietankowe nie zabraly puchar ktory do nas nie dotarl :P
1
Rudy rob zmiane,zabij mecz bo znowu nam Granade robia
0
Zaczelo sie,nawet nie watpilem ze dzisiaj nie obejdzie sie bez zapinania pasow na koniec
2
aleeeeeee brama brawo LEO Visca Barca!
11
Kopniecie od tylu w noge w polu karnym: karny? No co ty za lekko kopnal
2
Ajaks i Inter dzisiaj juz fetuja. Zajebiscie ciesza ci drudzy,kazdy oprocz Juve :D
2
Jest Lenglet,bedzie impreza :)
0
Jest i karny dla pana Grzmota :D Nie zawiedz mnie mordo!
1
Ja to nawet nie wiem co powiedziec o dzisiejszym meczu,po Granadzie zatkalo mnie na 3 doby :D
Wg mnie za ostatni wynik odpowiada Koeman ktory nie zareagowal na 3 bardzo grozne akcje przeciwnika w naszym polu karnym i czekal na koniec meczu.
Mam nadzieje ze dzisiaj damy rade,tyle miesiecy gonimy ta LaLige ze juz zaczyna LM przypominac :p
0
Kapitan Grzmot ratuj 2 gola na kuponie
1
Dawaj Dembuz ratuj nas z Pedrito
0
Czulem ze 1-1 zaraz bedzie.............
0
Busi znowu na cheatach na...ala :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Roberto od remontady z PSG i El Clasico nie zaliczyl chyba zadnego udanego zagrania
0
No i to jest wlasnie ole! :D
1
Pomimajac naszych napandziorow zwroccie uwage jak zapierdziela De Jong
0
Krzyk rudego nawet u mnie w Rosji bylo slychac
1
Mam nadzieje ze to poczatek wypluwania moich slow ze dalismy 120 mln za jedna noge Atoinea.Prawda jest taka ze jak zlapiesz kontakt z Leo to z buta jestes zajebistym pilkarzem
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
12
9 minuta i cysterna hejtu juz na La Rambla :)
0
AJJJ Frenkie ale akcja!!
1
Dzisiaj musimy wrocic na szczyt,nie ma innej opcji.
Vamos Barca!
4
JP Morgan po prostu nie zdawal sobie sprawy ze te 3 mld to takie grosze dla UEFA ze zamkneli sprawe w 48 h :) Tam pompuja kase jak gaz w Gazpromie