0

Jeszcze Rennes laduje.Piekny wieczor

3

Chicharito > Hazard in RM
Mecze 33-40
Gole 9-4
Fakt nie opinia

1

Crackitic wlasnie dlatego my cie wyslalismy tam mordo ty moja :D

7

Najwieksze osiagniecie Villareal to puchar Intertoto w 2003 i 2004ym. Z calego serducha zycze im zwyciestwa, Emery w sumie to pi..ny spec od tych rozgrywek

1

W finale calym sercemm za CFC.
Szanuje Pepa ale nie zycze mu sukcesow w LM z innymi zespolami za te podkradanie naszych zawodnikow i tak mam na mysli takze Leo ktorego chcial nam podpierdolic w chwili kiedy Barca byla rozwalona na 10283 czesci

2

Nie przejmujcie sie Neymarem, w szatni Pan prezes przygotowal dla nich specjalne chusteczki dla wycierania lez zrobione z prawdziwych banknotow :)

0

No i prosze. Mahrez o ktorym to ja nawet zapomnialem po sezonie z Lisami dzisiaj laduje szejkom dublet i wprowadza Pepa do finalu.
Lubie Guardiole ale teraz marzy mi sie zwyciestwo CFC w finale.
Zeby kolejny raz zadne szejki,zadne miliardy i smietankowe nie zabraly puchar ktory do nas nie dotarl :P

1

Rudy rob zmiane,zabij mecz bo znowu nam Granade robia

0

Zaczelo sie,nawet nie watpilem ze dzisiaj nie obejdzie sie bez zapinania pasow na koniec

2

aleeeeeee brama brawo LEO Visca Barca!

11

Kopniecie od tylu w noge w polu karnym: karny? No co ty za lekko kopnal

2

Ajaks i Inter dzisiaj juz fetuja. Zajebiscie ciesza ci drudzy,kazdy oprocz Juve :D

2

Jest Lenglet,bedzie impreza :)

0

Jest i karny dla pana Grzmota :D Nie zawiedz mnie mordo!

1

Ja to nawet nie wiem co powiedziec o dzisiejszym meczu,po Granadzie zatkalo mnie na 3 doby :D
Wg mnie za ostatni wynik odpowiada Koeman ktory nie zareagowal na 3 bardzo grozne akcje przeciwnika w naszym polu karnym i czekal na koniec meczu.
Mam nadzieje ze dzisiaj damy rade,tyle miesiecy gonimy ta LaLige ze juz zaczyna LM przypominac :p

0

Kapitan Grzmot ratuj 2 gola na kuponie

1

Dawaj Dembuz ratuj nas z Pedrito

0

Czulem ze 1-1 zaraz bedzie.............

0

Busi znowu na cheatach na...ala :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Roberto od remontady z PSG i El Clasico nie zaliczyl chyba zadnego udanego zagrania

0

No i to jest wlasnie ole! :D

1

Pomimajac naszych napandziorow zwroccie uwage jak zapierdziela De Jong

0

Krzyk rudego nawet u mnie w Rosji bylo slychac

1

Mam nadzieje ze to poczatek wypluwania moich slow ze dalismy 120 mln za jedna noge Atoinea.Prawda jest taka ze jak zlapiesz kontakt z Leo to z buta jestes zajebistym pilkarzem

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

12

9 minuta i cysterna hejtu juz na La Rambla :)

0

AJJJ Frenkie ale akcja!!

1

Dzisiaj musimy wrocic na szczyt,nie ma innej opcji.
Vamos Barca!

4

JP Morgan po prostu nie zdawal sobie sprawy ze te 3 mld to takie grosze dla UEFA ze zamkneli sprawe w 48 h :) Tam pompuja kase jak gaz w Gazpromie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?