0

My po prostu jestesmy tak zajebisci ze solidaryzujemy sie z forma kazdego rywala z jakim gramy :P

0

Nagle z druzyny ktora 2 podania przez 45 minut nie zrobila,dajemy im tyle swobody ze klepie nas ostatnia druzyna LaLiga :D

1

Valverde w przerwach daje Koemanowi eliksir wielosokowy i zamyka go w skrzynce,zeby swobodnie sie poruszac jako nasz trenejro,stad te dziwne wyrazenia twarzy i betonowe bloki po 1-0

0

No po co to wybiles !!!!!!!

2

Busi na basen przyszedl.Skubaniec tyle cwiczy ze znowu pomylil boisko z silownia ;D

0

Zaraz wchodzi najdrozsza lewa noga swiata zeby nas zbawic w ataku :P
Od dziwo Francuz moze zaskoczyc i zaladowac jakiegos gola. Tylko na pustaka mu nie podawac :D

0

@Kwiatek67 On ma jeszcze cos okolo 3-4 lat zeby wejsc na ten poziom za jaki my zaplacilismy,ja to mysle ze on szybko sie splaci jesli kontuzje go zapomna

0

100 $ na handi Barcy -2,5 za 2,87,jak szalec to szalec a co:p

0

Mam nadzieje ze Valverde nie wcieli sie w Koemana poki ich nie dobijemy

0

@Sulimo Serio? Zenujace jest to ze wg mnie przegrac z tak slaba druzyna ktora dzisiaj poki co tylko biega i wybija pilki bedzie kompromitacja?
Ja to mam nadzieje ze im manite wlepiemy koles,zrozum wypowiedz a potem sie rzucaj.

0

No ale przyznajmy sie, jesli przegrac dzisiaj albo wogole stracic punkty z Huesca to Koeman z miejsca powinien podac sie do dymysji. Mam nadzieje ze ich dobija bo Barca lubi zacmienia slonca po 80 minucie. No i na murawie jest Busi ktory w kazdej chwili moze cos odwalic

13

Dembuz na skrzydle przyjmuje pile prawa noga i z miejsca rzuca ja lewa na druga strone boiska prosto do Leo. Ale kozak

6

No co ty zdjales bramkarzyno!!!

1

Wroci Fati i jesli nie Leo to Dembuz swietnie sie dogada z Destem na skrzydle,jak mlody Alves zapieprza po boisku

0

Alba placek po lbie od sedziego :D

0

Ale przygotowali murawe,pilka sama sie na niej zatrzymuje

15

Busi pokazuje Frenkowi zeby ochranial tyly,sam wlacza sie do akcji i jednym dotknieciem pilki od razu ja traci :D Plusem malej murawy jest to ze dokladnie mozesz sledzic za zawodnikami :P

0

@BarcaInfo Drugie miejsce to cos kolo 120 nie myle sie?

1

Dest musi sam na pole karne rywala podbiegac zeby go podlaczali do akcji. Messi moglby z nim robic furore na prawej no ale jak jesli w srodku nie mamy nikogo kto umie podawac dalej niz 5 metrow do przodu

0

Busquetsu nalozyli zakaz na podchodzenie na polowe rywala,De Jonga teraz bardziej wypuszczaja do przodu i w koncu z meczu na mecz wyglada lepiej

3

Messi co za pila,prawie trafilem mowiac ze zaraz cos przydupcy z dystansu :D

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL FRENKIE

0

Zara Messi albo Dembuz pierdykna z dystansu i wszystko bedzie cacy

0

Alee pilaa Pedritoo :((

5

Co uwielbiam w Dembele to ta jego obunoznosc. Ponad 20 lat ogladam futbol i pierwszy raz widze taki talent,ja slabsza noga kopalem sie po czole :D Jesli on wejdzie na 2 lvl wyzej to zobaczycie jak bedzie rozp... rywali.
Ogromnie mu kibicuje,poszedl na wszystko zeby przyjsc do nas,jest cules i ma szanse zapisac sie w historii naszego klubu.

0

Dembuz juz na 32km/h sie rozprzedzil,niezla rozgrzewka az szkoda ze pole takie male

0

Jesli w dzisiejszych czasach chcesz skomentowac jakas glupia akcje albo zachowanie na boisku wystarczy wypowiedziec magiczne slowo : "Busquets"
On uczestniczy we wszystkich nieudanych momentach w trakcie meczu.

0

13 % vs 87 % posiadania za 1 kwadrans

0

@Drozdu7 Ooo dzieki,jedyny Portugalczyk ktorego lubilem a ja go zapomnialem.
Deco w prime teraz bylby u nas zbawieniem.

1

Drodzy cules wylecialo mi juz zepelnie z glowy,kto byl naszym podstawowym rozgrywajacym przed Xavim? Ogladam Barce od 2002 i 18 lat mam wrazenie ze orpocz Xaviego my nigdy nie mielismy nominalnego rozgrywajacego ktory potrafi latac skrzydlowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?