Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MaziFCB on sam w poprzednim sezonie mowil o konkurencji dla niego tak wiec byl gotow usiasc na lawie.
2
O naszym zarzadzie beda ksiazki pisac,historie opowiadac. Ostatni manewr generala Bartka: Wiedzac ze nie ma kasy na 9tke,wyrzucil nasza jedyna do 3 druzyny La Liga jednoczesnie pozostawiajac nas bez napastnika :D O ile nie bylem za tym zeby Suarez wychodzil w podstawowym skladzie to musze przyznac ze ruch Bartka genialny :D Mozna nawet wylac na niego wiadro g..na i tak powie ze to czekolada.
1
@Murazor Czyli na Inieste,Xaviego byly pieniadze do tego momentu az sami zechca odejsc a Luis - 3 strzelec w historii Barcelony nie zaslugiwal na rok,2 gry jako Jokera z taka wyplata :) ?
Ja tylko przypomne ze on sam w poprzednim sezonie mowil o konkurencji dla niego tak wiec byl gotow usiasc na lawie.
2
Jak Busquets wrocil sie, odebral pilke w srodku 16stki i wybil to juz chcialem go pochwalic ale kiedy w 10 minucie dostaje pilke i majac przed soba 4 warianty podania on wybija pilke 3 metry do przodu prosto pod nogi kolesia z Villa juz mi sie odechcialo. Profesor.
0
A po co nam byl taki Suarez z lawki,najwazniejsze bylo odciazyc pensje,i z Brejtwejtem smigac dalej
4
W koncu ktos sprowadza Bayern na Ziemie bo ich kibice byli ostatnio widziani na Neptunie
23
Dochodze do wniosku ze w pilce trzeba miec tez mimo wszystko farta. Nie wiem z jaka wiedzma spotyka sie Zidane ale jest chyba jedynym trenerem w historii ktory grajac beznadziejne i na chaos skurczybyk juz chyba z 50 razy wyklaskal sobie punkty.
U nas to dziala na obrot: im blizej jestesmy tym wiekszy wp..ol dostajemy xD
0
@justfootball Volk przewiduje ze w Madrycie znowu zbierze sie mnostwo kurzu poki postawia nowy puchar za LL
1
Messi zachowuje sie jak rozkapryszone dziecko ktoremu zabrali lizaka.
Ja sam bylem przeciwko transferu Luisa,puszczenie go do 3 druzyny LaLiga za te pieniadze zamiast zaoferowac role "Larssona" to po prostu upokorzenie ale my jestesmy przyzwyczajeni ostatnio wiec spoko. Oni po prostu zadzwonili i powiedzieli czesc,dzieki,wyp..aj. Wracajac do Leo to co on wyprawia,ma problem z zarzadem ale jest kapitanem zespolu,dlaczego nie moze przeczekac te 5 miesiecy do wyborow a potem wesprzec jakiegos kandydata? Po co tyle fermentu przed sezonem,nastroje w szatni pewnie wysmienite.
0
Odpowiadam na pytanie: w przypadku remisu dogrywka
1
Rakitic to nasz Aragorn
6
Rakieta ledwo co odszedl i juz 150 mecz w Sevilli. Ale ten czas zap..la
0
Haha brawo Wanja
0
Rakieta ja cie zawsze uwielbialem szczel im hattricka i pokaz faka za nas :D
0
Moze jeszcze zdazymy sciagnac Gandalfa poki okienko otwarte
0
Skoro takie dobre ceny w Barcelonie to moze zrzucimy sie na jakiegos mlodziaka z 2 druzyny? Bedzie pykal se chlopak na naszym orliku
3
Moze jestem masochista ale chcialbym trafic na Bayern w LM .
3
Skonczylem wlasnie trylogie Wladcy Pierscieni. Mialem to szczescie ze najpierw przeszedlem sie po Hobbicie. Troche dziwnie bylo ogladac w 1080 a ciag dalszy w slabszej wersji ale i tak mozecie mi zazdroscic :P
Nastepne w co nie moglem przejsc od ladnych 10 lat to Breaking Bad,mam nadzieje ze nie zawiode sie bo kazdy czlowiek ktorego spotkalem w tym zyciu jako pierwszym odnosnie serialow wymawia ten tytul :)
2
Przynajmniej Real jest teraz nizej od nas i w strefie spadkowej.
0
@Ghotti Pol roku temu : "Kike katuje zespol swoimi treningami. Nastroje w klubie zajebongo,zwlaszcza u Amigosow."
0
Nie wiem po co oni tam chcieli wlezc,no k..wa to sie nazywa fuks.
Doskonala ilustracja naszego prezesa,nawet jak eisberg sie na niego przewraca to j..ny i tak wyplywa :D
0
@Criss18Barca https://fraguru.com/mdimg/perfume/375x500.9075.jpg
(:
0
Bartolomeo wlasnie siedzial na kiblu i myslal zeby tym razem podetrzec sie lewa a nie prawa reka.
Rzetelne zrodlo prosto z jego glowy.
1
Naprawde myslicie ze bartek poda sie do dymisji? Jego nawet wp..ol stulecia i kompromitacja klubu w kazdym aspekcie nie zrzucila z tronu,co tam jakies 20000 podpisow.
Smiejemy sie z madryckich kibicow a w rzeczywistosci gorszych od socios kibicow nie ma w zadnym klubie na swiecie
0
Socios dali tylka i poprzednim razem kiedy mieli zamydlone oczy trypletem i teraz kiedy wiekszego p...lnika jak w naszym klubie nie znajdziesz nawet w zadupiach Somali. Lepiej byloby miec takiego szejka u wladzy niz ta bande malolatow ktorych osmieszaja prezesi klubow z budzetem 10 M ojro.
1
PSG moze tak przegrac jeszcze 10 nast kolejek,i tak zabiora Ligue 1 w tej ogorkowej gromadzie
1
A mnie smiesza opinie ze Luisito sie skonczyl,strzelal bo Messi podawal albo za stary i juz nic nam nie da.
Koles caly poprzedni sezon krzyczal ze na 9 chcialby mocna konkurencje i nie slyszalem zeby chcial odejsc jesli straci 1 sklad.
Gdzie niby w Europie mozna znalezc takiego zmiennika?
Suarez blokuje mlodziez a wagon drewna Busquets i bezuzyteczny wynalazek za 100 milionow Griezmann juz nie. Nie wspominam juz o Roberto ktory niedlugo zagra jakis 200setny mecz prawdy.
6
Riki T-72 Puig
0
2020 rok a ogladasz transmisje z VHS kamery
0
Kordek niezly kot