0

W Katalonii tez maja swojego Szpaka,nawet glosem podobny

2

Busi musialby miec syjamskiego brata obok siebie zeby moc blokowac strzaly

1

Antoine'a nawet w tle 3 ligowca wyglada tragicznie na 9ce.
Zaczyna to przypominac Grzmota ktory dla kibicow realu zawsze jak gral zle to biegal z kontuzja. W przypadku Francuza on zawsze jest nie na swojej pozycji,gdziekolwiek by na boisku go nie wystawiano.
W 2 polowie malolaty zrobia wiecej szumu niz nasze dziadki.

4

Busi pomyslal ze graja w zbijaka,dlatego tak szybko sie ulotnil od strzelajacego

1

Busi przeczytal wasze zarty o braku miesni i wam pokazal

11

Jutro w MD: Messi nie chce wiecej strzelac dla FCB

0

Panowie nas naj..li :D

0

Robcie stawki na mecz Eintracht - Augsburg zwyciestwo gospodarzt 103 :D

4

@Kwiatek67 Jesli Mbappe przejdzie do europejskich poteg,to napewno w przyslosci zabierze

1

@KamilZ Samo kupno Atoinea od poczatku bylo zlem. Dembele z 3krotnie mniejsza liczba minut ma lepsze staty od niego

1

@MesQueUnClub96 Walnal pilka w biala kobiete.

0

@HiddenDevil Niemozliwe,gram na 1xbet i dyskwalifikacje albo poddanie sie przeciwnika zawsze zaliczaja.

2

Kurs na Djoko byl 1.02 xDDDD

0

@Stoiczkow Wg mnie Fati jest zdecydowanie bardziej przebojowy,on wchodzi na boisko i od razu robi roznice niezaleznie od przeciwnika

21

Bartek pewnie zly bo nie ma zbytnio wiele czasu zeby zniszczyc Fatiego

5

Fatinho De Asis Moreira

0

Najlepsze jest to ze za fabryke drewna Higuaina ostatnio mogli wydoic 90 Melonow od Juve a my za Luisa nie mozemy nawet 15 wynegocjowac :D

8

Niedziela,dzieci wolne od lekcji,cysterna debilizmu w internetach :)

0

Jedno w naszym klubie nigdy sie nie zmienia. Weszla moda na coroczne kupowanie jakiegos 30 latka do pomocy. Najpierw Paulinho,potem Vidal,teraz Wini.
Transfer tak samo potrzebny jak Antoine,ktory gra gorzej od Andre Gomesa

0

@insp1re Bartolomeu co rok: Wszystko jest w najzajebitszym porzadku,jestesmy miliarderami, Mes que un $

1

Bartolomeo to jest taki p... szczesciarz,ze zaraz jakims cudem zabierzemy tryplet na koniec sezonu i jeszcze zakonczy prezydenture jako bohater socios tak jak poprzednim razem

0

Moze Koeman bedzie mial odwage podarowac Busiemu bilet w jedna strone na lawke rezerwowych i przygwozdzic De Jonga na DP.

0

Nie wiem jak wy ale ja Depaya widze po prostu wszedzie

0

Dupa po brzuchu hehe

1

Jesli myslicie ze to byla telenowela to poczekajcie do stycznia,kiedy Leo bedzie mogl ustalac kontrakt z kim chce,i wszystkie mocne kluby rusza do Barcelony ze swoimi propozycjami,istny raj dla dziennikarzy.

0

@Bobrowik Na 1xbet
Barca 1,3
City 1,7

0

Chodza sluchy ze Leo dzisiaj wraca z Lizbony

10

https://scontent.fhel4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118792559_3811512985545642_7337215564752662047_n.png?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=NFCKdW5BJRIAX-ns22D&_nc_ht=scontent.fhel4-1.fna&oh=0e88f88cfa6a743cc865283f411acd61&oe=5F7963B7
W Afryce pewna dziennikarka zauwazyla jak koles oswiadcza sie dziewczynie w KFC i napisala artykul o tym ze mezczyzni sa tam tak biedni ze oswiadczaja sie w takich miejscach.
Swiatowe marki postanowiły wesprzeć miłośników. KFC, Audi, Puma i inne marki postanowiły sfinansować ich ślub. Huawei postanowił dać młodym ludziom telefony.
McDonald's miejsca dla VIPow i oplacona wycieczke do Cape Town na koncert Tony Braxton.
Uber zapewni młodym ludziom samochody premium dla nich i ich gosci.
Jedna z firm jubilerskich, zaoferowała młodym ludziom przyjazd po dwa złote diamentowe pierścionki. Słynny afrykański szef kuchni i jego zespół postanowili w pełni wziąć udział w uroczystym menu i daniach weselnych.
Moral: Oswiadczajcie sie w fast-foodach.

0

Kurs na Leo w Barcelonie - 1,23
City 2
Wyglada na to ze jedno jedyne spotkanie rozwiazalo cala ta kasze ktora nam ugotowal Messi. Mysle ze Bartek doskonale wiedzial ze zaraz za Argentynczykiem on poleci ze stolka wraz ze swoimi kumplami i zagral na calosc,pokazujac przy okazji naszej legendzie ze nie jakimkolwiek by nie byl pilkarzem,nie moze tak sobie zdecydowac i sie ulotnic.
Pytanie tylko po co to wszystko bylo,jesli w 5 minut mialo sie wyjasnic

0

@BarcaInfo Po 1 on nikogo nie powinien byl wysylac,jesli juz tak bardzo byl nieszczesliwy to widzac obecna sytuacje,mogl dograc jeszcze sezon,oswiadczajac ze za rok odchodzi. Za te wszystkie lata z Barca,zrobic cos zo kiedys Buffon kiedy wywalili ich do Serie B a on nie uciekl ze skorumpowanego klubu.
" Kiedy zdecydowałem się zostać w Serie B, byłem szczęśliwy, że to zrobiłem. Uważam, że czasem niektórzy mężczyźni, niektórzy zawodnicy, mają szansę dać trochę nadziei poprzez swoje decyzje. W tamtym czasie ktoś musiał wysłać przesłanie: zawodnicy także mają uczucia, a w życiu chodzi o coś więcej niż popularność i pieniądze. Zrobiłbym to ponownie"
Tak wg mnie wyglada ikona i legenda klubu,ale nie musicie sie ze mna zgadzac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?