Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kevin T9 De Bruyne
2
@kerouac Porazka smietankowych zawsze bedzie dla mnie jakas wygrana i to sie nie zmieni nawet jesli zachoruje na Alzheimera
0
Dawajcie jeszcze 2 gole w City bo mi kupon poleci
2
Juve i Real dzis w jednym worku,obie musza po 3 wladowac albo nastepna faze moga sobie zobaczyc na PESie
3
De Bruyne jak ty do nas nie trafiles,alez to jest kozak w rozgrywaniu a my po Xavim dalej w dupie. Postawilismy na jego pozycji Ivana ktory ostatni raz rozegral akcje do przodu w zeszlym wieku
0
Tez zwrociliscie uwage na dwoch lysoli w dole ekranu?
0
Modric prawie weszla
2
Nawet Juve w pupke dostal,teraz musza 3 wladowac :D Dobry wieczor sie szykuje
0
City w LM w tym sezonie wydaje mi sie najpewniejsza i najrowniejsza druzyna
1
Goooooooooool hahaha
2
Lysy przypomina mi kolesia z filmu w ktorym diabla grala jedna laska i kupila jego dusze za pare zyczen :D
0
Dzis Guardiola skopie dupe Zidanowi,zaczalem juz tesknic za ich kleskami,mam nadzieje zobaczyc te ich smutne mordeczki za 2 h
6
@Grzegorz12366 Najlepsze wyjscie na ziemI to jeden raz porzadne sprawdzenie :D Pojedz za nia i zabaw sie w detektywa,lepiej na wlasne oczy zobaczyc cokolwiek one by nie wyprawialy :D
2
Zawsze niesamowicie bawilo mnie tacy pseudo mafiozi w slonecznych okularach w zamknietych pomieszczeniach :D
1
Podajcie papier,ktos nam sie tutaj obsral
0
@Hiacynk Jak to powiedzial kiedys Ferguson : Inzaghi urodzil sie na spalonym :D
0
https://www.facebook.com/denis.mamukashvili.1/videos/2659391584315835/
Ale p..elo haha dobrze jej tak :D
37
5-3 brawo Barca :)))))))))))))
1
4-3 i ostatnia seria przed nami
0
Biore Lazio zw + przejscie Barcy B i Lazio juz 0-1 :D
0
To ze gramy katastrofe i mozemy winic samych siebie jest jasne ale co bedzie z wczorajszymi sedziami obu meczy? Bez konsekwencji znowu? Przedostatnia kolejka w ktorej toczy sie los pucharu i majac Var gwizdza karnego realowi za faul na linii pola karnego. Malo tego jeszcze daje im powtarzac,choc sami zepsuli. Rownolegle Suarez strzela bramke na wage 3 pkt i wszyscy widzieli co oni wyczarowali. Jak mozna narysowac spalony na rece?
Po co nam mozliwosci VAR skoro sedziowie robia co chca?
Nie zasluzylismy na LaLiga w tym roku,tak samo jak real ktorym podarowali minimum 6 punktow po przerwie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Statistics A Ramos jakies 10 z wydrukowanych karnych i co?
Hazarda ktory idzie leb w leb z Ter Stegenem w asystach nawet nie wspomne
2
Po remontadzie z PSG rok w rok nie dajemy szans zadnemu przeciwnikowi w walce o Puchar Frajera. Gratulacje. Visca el Barca
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Poprzeczka Villa :(((((((
1
Jesli by nie narysowali reki Suareza na spalonym i nie podarowali karnego smietankowym rycerzykom,to teraz mogl byc calkiem inny scenariusz.
1
Leganes laduje Bilbao na 1-0. Moze cuda sie zdarza i Villa z Barca tez wrzuca po jednym?
0
Villareal gol!!!!!!!!!!!
Jeszcze jeden!
14
Real zawsze byl takim smiesznym klubikiem,ktory sam niczego nie wymyslal,albo gonili sie za zawodnikami ktorych my kupowalismy/grali u nas albo czekal az ich pociagna za uszy,nawet legendarne gole probuja powtarzac :P