0

Kevin T9 De Bruyne

2

@kerouac Porazka smietankowych zawsze bedzie dla mnie jakas wygrana i to sie nie zmieni nawet jesli zachoruje na Alzheimera

0

Dawajcie jeszcze 2 gole w City bo mi kupon poleci

2

Juve i Real dzis w jednym worku,obie musza po 3 wladowac albo nastepna faze moga sobie zobaczyc na PESie

3

De Bruyne jak ty do nas nie trafiles,alez to jest kozak w rozgrywaniu a my po Xavim dalej w dupie. Postawilismy na jego pozycji Ivana ktory ostatni raz rozegral akcje do przodu w zeszlym wieku

0

Tez zwrociliscie uwage na dwoch lysoli w dole ekranu?

0

Modric prawie weszla

2

Nawet Juve w pupke dostal,teraz musza 3 wladowac :D Dobry wieczor sie szykuje

0

City w LM w tym sezonie wydaje mi sie najpewniejsza i najrowniejsza druzyna

1

Goooooooooool hahaha

2

Lysy przypomina mi kolesia z filmu w ktorym diabla grala jedna laska i kupila jego dusze za pare zyczen :D

0

Dzis Guardiola skopie dupe Zidanowi,zaczalem juz tesknic za ich kleskami,mam nadzieje zobaczyc te ich smutne mordeczki za 2 h

6

@Grzegorz12366 Najlepsze wyjscie na ziemI to jeden raz porzadne sprawdzenie :D Pojedz za nia i zabaw sie w detektywa,lepiej na wlasne oczy zobaczyc cokolwiek one by nie wyprawialy :D

2

Zawsze niesamowicie bawilo mnie tacy pseudo mafiozi w slonecznych okularach w zamknietych pomieszczeniach :D

1

Podajcie papier,ktos nam sie tutaj obsral

0

@Hiacynk Jak to powiedzial kiedys Ferguson : Inzaghi urodzil sie na spalonym :D

0

37

5-3 brawo Barca :)))))))))))))

1

4-3 i ostatnia seria przed nami

0

Biore Lazio zw + przejscie Barcy B i Lazio juz 0-1 :D

0

To ze gramy katastrofe i mozemy winic samych siebie jest jasne ale co bedzie z wczorajszymi sedziami obu meczy? Bez konsekwencji znowu? Przedostatnia kolejka w ktorej toczy sie los pucharu i majac Var gwizdza karnego realowi za faul na linii pola karnego. Malo tego jeszcze daje im powtarzac,choc sami zepsuli. Rownolegle Suarez strzela bramke na wage 3 pkt i wszyscy widzieli co oni wyczarowali. Jak mozna narysowac spalony na rece?
Po co nam mozliwosci VAR skoro sedziowie robia co chca?
Nie zasluzylismy na LaLiga w tym roku,tak samo jak real ktorym podarowali minimum 6 punktow po przerwie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Statistics A Ramos jakies 10 z wydrukowanych karnych i co?
Hazarda ktory idzie leb w leb z Ter Stegenem w asystach nawet nie wspomne

2

Po remontadzie z PSG rok w rok nie dajemy szans zadnemu przeciwnikowi w walce o Puchar Frajera. Gratulacje. Visca el Barca

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Poprzeczka Villa :(((((((

1

Jesli by nie narysowali reki Suareza na spalonym i nie podarowali karnego smietankowym rycerzykom,to teraz mogl byc calkiem inny scenariusz.

1

Leganes laduje Bilbao na 1-0. Moze cuda sie zdarza i Villa z Barca tez wrzuca po jednym?

0

Villareal gol!!!!!!!!!!!
Jeszcze jeden!

14

Real zawsze byl takim smiesznym klubikiem,ktory sam niczego nie wymyslal,albo gonili sie za zawodnikami ktorych my kupowalismy/grali u nas albo czekal az ich pociagna za uszy,nawet legendarne gole probuja powtarzac :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?