4

Ale wyjal skurczybyk!!!!

17

Nie wierze! On trafil :D Dzwoncie do somsiadow piszcie w swoich twitterach,legendarny dzien

1

Tylko Barca moze przegrywac z druzyna ktora przez 60 minut nie zrobila zadnej akcji a i tak walnela brame :D

0

O,Boateng! .

12

Tylko Mathieu moglby nas teraz uratowac

1

Ci co zdejmuja Leo ciekawe co powiecie na koniec meczu jesli wygra nam mecz:p Ale zenada na LR

2

Griezzi nawet tego kloca nie mogl przescignac xDD

0

Bierzcie zw Barcy poki kurs dobry

0

Iniesta i Xavi mieli tyle klasy ze od razu jak zrozumieli swoj spadek formy to zakonczyli swoja przygode z FCB. Busi bedzie u nas gral nawet w 2035 jesli nadal trenerzy beda kochac te jego wielka wizje futbolu.

0

Powiedzcie mi szczerze czy naprawde Suarez na 9ce prezentowalby sie gorzej od Francuza? On mialby juz minimum 3-4 gole w LL

0

@Rewolucja123 To nie 1 mecz. On juz 4 lata kaleczy nam srodek pola. De Jong na jego pozycji jest 100 razy lepszy

0

@Ratamahatta Przed meczem to cala armia cules tu pisala jaki on jest zajebisty i ile robi dla FCB. Jak dla mnie oni tak jak Busi zatrzymali sie w 2012 roku

1

Komentarz usunięty

18

Tylko Busi moze jednoczesnie sfaulowac i stracic pile w tym samym momencie

1

O co wam chodzi z Leo? Zupelnie zglupieliscie? Kolesia ciagna za koszulke przy kazdym kontakcie z pilka i zatrzymuja akcje a wy ze macha lapami

0

Najlepszy bylby teraz Lucho I jego abracadabra w szatni

0

@barcowy1899 Nie ten mecz ogladasz

0

Sam sobie Ole zrobil xDDDDDD

0

Hahahahaha o QWA!!!!

0

Busi sobie mysli: niech to sie juz skonczy i pojde sobie 120 kg na klate wezme

1

Stracil pilke i dziwi sie ze nie gwizdneli :D

0

BUSQUETS CO TY ROBISZ? 4 metry a on podaje....

0

Dawaj Leo wal z wolnego,dawni tego nie grales

0

Ale szczal Griezzi xDDDDD
120 baniek za niego dalismy,kompromitacja.

0

Jesli obrona nie damy w obronie dupy to powinnismy ich spokojnie klepnac. Srodek maja gorszy od nas,co nawet mnie dziwi :D

0

ANSUUU ale pila :(((((

1

Niezla murawa: Lekki wslizg i Fati skosil jakies 40 cm trawy :D

2

Co oni tak sie przykleili do tych rozowych strojow? Wygladaja jak biegajace Chuppa Chupsy. Jak dla mnie nie najlepsze wyjazdowki naszej ekipy to turkusowe ktorych nie ma w tym sezonie i czarne w ktorych akurat nie wychodza

0

@MarioVeB! Niby kibicujesz FCB od 2000 roku a i tak jeszcze nie lapiesz ze to juz wypalony pilkarz,ktory w TOP zespolach w Europie (Bayern,LFC,Juve,real,City) nie mialby szansy na podstawowy sklad.

2

Ciekawe co musi zrobic Busquets zeby w koncu przygwozdzili go do lawy. Na dzien dzisiejszy to jest nasz najgorszy pilkarz,nie dajacy absolutnie nic ani w ataku ani w obronie. Moze to on jest Ojcem Chrzestnym Amigosow?
Zaraz za nim beznadziejny Roberto u ktorego oprocz gola z PSG nie pamietam zadnego meczu w ktorym mial jakis pozytywny udzial.
Mam nadzieje ze nowy zarzad zacznie od tej dwojki,bez nich naprawde mamy niezla pake.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?