Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale wyjal skurczybyk!!!!
17
Nie wierze! On trafil :D Dzwoncie do somsiadow piszcie w swoich twitterach,legendarny dzien
1
Tylko Barca moze przegrywac z druzyna ktora przez 60 minut nie zrobila zadnej akcji a i tak walnela brame :D
0
O,Boateng! .
12
Tylko Mathieu moglby nas teraz uratowac
1
Ci co zdejmuja Leo ciekawe co powiecie na koniec meczu jesli wygra nam mecz:p Ale zenada na LR
2
Griezzi nawet tego kloca nie mogl przescignac xDD
0
Bierzcie zw Barcy poki kurs dobry
0
Iniesta i Xavi mieli tyle klasy ze od razu jak zrozumieli swoj spadek formy to zakonczyli swoja przygode z FCB. Busi bedzie u nas gral nawet w 2035 jesli nadal trenerzy beda kochac te jego wielka wizje futbolu.
0
Powiedzcie mi szczerze czy naprawde Suarez na 9ce prezentowalby sie gorzej od Francuza? On mialby juz minimum 3-4 gole w LL
0
@Rewolucja123 To nie 1 mecz. On juz 4 lata kaleczy nam srodek pola. De Jong na jego pozycji jest 100 razy lepszy
0
@Ratamahatta Przed meczem to cala armia cules tu pisala jaki on jest zajebisty i ile robi dla FCB. Jak dla mnie oni tak jak Busi zatrzymali sie w 2012 roku
1
Komentarz usunięty
18
Tylko Busi moze jednoczesnie sfaulowac i stracic pile w tym samym momencie
1
O co wam chodzi z Leo? Zupelnie zglupieliscie? Kolesia ciagna za koszulke przy kazdym kontakcie z pilka i zatrzymuja akcje a wy ze macha lapami
0
Najlepszy bylby teraz Lucho I jego abracadabra w szatni
0
@barcowy1899 Nie ten mecz ogladasz
0
Sam sobie Ole zrobil xDDDDDD
0
Hahahahaha o QWA!!!!
0
Busi sobie mysli: niech to sie juz skonczy i pojde sobie 120 kg na klate wezme
1
Stracil pilke i dziwi sie ze nie gwizdneli :D
0
BUSQUETS CO TY ROBISZ? 4 metry a on podaje....
0
Dawaj Leo wal z wolnego,dawni tego nie grales
0
Ale szczal Griezzi xDDDDD
120 baniek za niego dalismy,kompromitacja.
0
Jesli obrona nie damy w obronie dupy to powinnismy ich spokojnie klepnac. Srodek maja gorszy od nas,co nawet mnie dziwi :D
0
ANSUUU ale pila :(((((
1
Niezla murawa: Lekki wslizg i Fati skosil jakies 40 cm trawy :D
2
Co oni tak sie przykleili do tych rozowych strojow? Wygladaja jak biegajace Chuppa Chupsy. Jak dla mnie nie najlepsze wyjazdowki naszej ekipy to turkusowe ktorych nie ma w tym sezonie i czarne w ktorych akurat nie wychodza
0
@MarioVeB! Niby kibicujesz FCB od 2000 roku a i tak jeszcze nie lapiesz ze to juz wypalony pilkarz,ktory w TOP zespolach w Europie (Bayern,LFC,Juve,real,City) nie mialby szansy na podstawowy sklad.
2
Ciekawe co musi zrobic Busquets zeby w koncu przygwozdzili go do lawy. Na dzien dzisiejszy to jest nasz najgorszy pilkarz,nie dajacy absolutnie nic ani w ataku ani w obronie. Moze to on jest Ojcem Chrzestnym Amigosow?
Zaraz za nim beznadziejny Roberto u ktorego oprocz gola z PSG nie pamietam zadnego meczu w ktorym mial jakis pozytywny udzial.
Mam nadzieje ze nowy zarzad zacznie od tej dwojki,bez nich naprawde mamy niezla pake.