0

@Katalończyk 99 Zupelnie zapomnialem o tej okropnej postaci,od dzeiciaka chce mi sie rzygac jak slysze to nazwisko.

2

Deco to chyba jedyny Portugalczyk ktory zrobil u nas furore

1

Bravehurt dzis zaladuje ze 2 gola zobaczycie

0

@MaTt_BarcaFan Jego przeszkoda jest stojacy obok Busquets,to De Jong powinien byc naszym DP zawsze gra tam dobrze jak nie ma naszego giganta na boisku.

3

Jeszcze czerwona Ramosa i mecz kompletny

3

Goooooool po manite Valya!!

0

Hahahaahaha ale ryj Ramos xD

0

Bedzie 5-2 5-1na koniec

13

Dawaj karniaczka xDDD

1

Caly sekret w rozowych strojach,my w nich tez gramy ch..wo. To sa te detale...

5

Wlaczylem i gol! Cos niesamowitego :D

8

Jesus to taki brazylisjki Eto'o,pantera w polu karnym

0

@Kondziubarca Ja dalem 8 roznych

9

Laziooo!!!!!! Inzaghi goni swoich zeby rzucali aut 5 sekund przed koncem a ci wbijaja gola Juve :DD Kupon uratowany

0


Nowy hit ruskich odnosnie 2020 roku. Genialne :D

2

Nie uwazacie ze Messi powinien grac na PP? W srodku 4 gosci obstawia go ze wszystkich stron i po prostu sobie tam nie radzi,kiedy hasal na flance mial o wiele wieksze pole do manewru. Z drugiej strony majac za plecami takiego obronce jak Roberto to niewiele tam moze zdzialac w pojedynke

1


Haha dopiero zobaczylem ta akcje z Suarezem,ale to jest swir :D
On nawet truchtajac i marnujac min 3 setki w 1 meczu,przynajmniej dochodzil do takich sytuacji i mimo wszystko ladowal te gole i to jezcze jakie a my musimy teraz ogladac francuskiego Harryego Pottera ktory u nas sprawdzil sie nie lepiej niz Andre Gomes,ja nie wiem skad u was tyle cierpienia do gry Antoine'a. Dembele ktory jest o tyle mlodszy nie rozegral jeszcze jednego pelnego sezonu a wszyscy za kazda strate pilki wylejawa na niego cysterne jadu.

0

Co wy sie dziwicie takiej grze jesli w kazdym meczu wychodzimy w 9tke? Bez dwoch kluczowych pozycji:
Busquets (dalej nie trzeba nic dodawac,jego obecnosc w Barcelonie to sabotaz
Antoine - Nastepnego gola strzeli pewnie pod koniec sezonu,tragiczny pilkarz,wg mnie najgorszy transfer dekady

0

Strzelimy!! vamosssss!

2

Siedzimy na nich jak jak Norek u Karola

0

No ja prdle!!!!!!!

1

Mats wypieprzaj z tej bramki co ty tam robisz

1

Iniesta swietna zmiana

0

Oni nas blagaja zeby im wladowac gola

0

Wchodzi nasz Larsson

3

Bylby Coutinho to bysmy ich kompletnie pocisneli,fajnie ze Brazylijczyk juz robi u nas roznice

7

De Jong bez Busiego wychodzi na jakis bardziej zajebisty poziom,moze on go po prostu zaslania?:D

0

Malolaty nam wygraja ten mecz

4

Pjanic mogl zabic tym szczalem

0

Mimo ze gramy okropnie to wierze ze ich pykniemy,bo w defensywie sa naprawde gorsi od Polonii Kuligow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?