Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Zupelnie zapomnialem o tej okropnej postaci,od dzeiciaka chce mi sie rzygac jak slysze to nazwisko.
2
Deco to chyba jedyny Portugalczyk ktory zrobil u nas furore
1
Bravehurt dzis zaladuje ze 2 gola zobaczycie
0
@MaTt_BarcaFan Jego przeszkoda jest stojacy obok Busquets,to De Jong powinien byc naszym DP zawsze gra tam dobrze jak nie ma naszego giganta na boisku.
3
Jeszcze czerwona Ramosa i mecz kompletny
3
Goooooool po manite Valya!!
0
Hahahaahaha ale ryj Ramos xD
0
Bedzie 5-2 5-1na koniec
13
Dawaj karniaczka xDDD
1
Caly sekret w rozowych strojach,my w nich tez gramy ch..wo. To sa te detale...
5
Wlaczylem i gol! Cos niesamowitego :D
8
Jesus to taki brazylisjki Eto'o,pantera w polu karnym
0
@Kondziubarca Ja dalem 8 roznych
9
Laziooo!!!!!! Inzaghi goni swoich zeby rzucali aut 5 sekund przed koncem a ci wbijaja gola Juve :DD Kupon uratowany
0
Nowy hit ruskich odnosnie 2020 roku. Genialne :D
2
Nie uwazacie ze Messi powinien grac na PP? W srodku 4 gosci obstawia go ze wszystkich stron i po prostu sobie tam nie radzi,kiedy hasal na flance mial o wiele wieksze pole do manewru. Z drugiej strony majac za plecami takiego obronce jak Roberto to niewiele tam moze zdzialac w pojedynke
1
Haha dopiero zobaczylem ta akcje z Suarezem,ale to jest swir :D
On nawet truchtajac i marnujac min 3 setki w 1 meczu,przynajmniej dochodzil do takich sytuacji i mimo wszystko ladowal te gole i to jezcze jakie a my musimy teraz ogladac francuskiego Harryego Pottera ktory u nas sprawdzil sie nie lepiej niz Andre Gomes,ja nie wiem skad u was tyle cierpienia do gry Antoine'a. Dembele ktory jest o tyle mlodszy nie rozegral jeszcze jednego pelnego sezonu a wszyscy za kazda strate pilki wylejawa na niego cysterne jadu.
0
Co wy sie dziwicie takiej grze jesli w kazdym meczu wychodzimy w 9tke? Bez dwoch kluczowych pozycji:
Busquets (dalej nie trzeba nic dodawac,jego obecnosc w Barcelonie to sabotaz
Antoine - Nastepnego gola strzeli pewnie pod koniec sezonu,tragiczny pilkarz,wg mnie najgorszy transfer dekady
0
Strzelimy!! vamosssss!
2
Siedzimy na nich jak jak Norek u Karola
0
No ja prdle!!!!!!!
1
Mats wypieprzaj z tej bramki co ty tam robisz
1
Iniesta swietna zmiana
0
Oni nas blagaja zeby im wladowac gola
0
Wchodzi nasz Larsson
3
Bylby Coutinho to bysmy ich kompletnie pocisneli,fajnie ze Brazylijczyk juz robi u nas roznice
7
De Jong bez Busiego wychodzi na jakis bardziej zajebisty poziom,moze on go po prostu zaslania?:D
0
Malolaty nam wygraja ten mecz
4
Pjanic mogl zabic tym szczalem
0
Mimo ze gramy okropnie to wierze ze ich pykniemy,bo w defensywie sa naprawde gorsi od Polonii Kuligow