Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pedri juz 2 mecz z rzedu dostaje dobra okazje,niech go Koeman jeszcze strzelecko poszlifuje i bedzie z niego kocur
0
Jak ta pilka ne wleciala?
1
@neeed Lepiej w tych obrzydliwych trojkolorowych z tego sezonu?
0
Dzisiaj w normalnych strojach,wiec bedzie dobrze.
0
@Witam No tak Pele przehajpowany bo trzyma rekord do ktorego ledwo ledwo zbliza sie Messi i nastepni musza walic po 50 goli przez jakies 13 sezonow z rzedu zeby ich dogonic :DDD
0
@BarcaInfo Valdes i Pinto jak zaczeli go trollowac :D
3
Ale brama Pedri ty kocie
0
To Perez steruje pilka
0
Zupelnie zapomnialem ze Antek gral w Sociedad,pewnie cos mu sie po...alo w kalendarzu
1
120 Melonow Monroe"ów za grajka ktory z 0,5 metra dobija pilke w bok:DDD
Jak moj mlodszy brat w wieku 4-5 lat: biegal do przodu i patrzyl w prawo
0
Ile takich momentow pamietam kiedy byla jakas przerwa w grze i nasi trenerzy od razu wolali Szefa zeby ogarnal ten bajzel na boisku. Dlugo bedziemy czekac na takiego Gladiatora a'la Puyol.
A odnosnie modelu to on ruchnal wraz z odejsciem Xaviego a nastepnie Iniesty (no i oczywiscie przypieczetowal to wszystko Neymar,na ktorym mogla sie teraz opierac gra zespolu). Tyle lat minelo a my nadal w srodku pola wygladamy jak cysterna gowna.
0
No to teraz marzy mi sie morda szejka ktory przegrywa z nami po tym jak wykradl u nas 2 pilkarza na planecie zeby powojowac w Europie :P
1
Bayern nadchodzimy :D Dawac mi ich kulke w losowaniu!
3
Dawac Bayern,bede teraz czekal na kazde mozliwe starcie z ta druzyna z nadzieja ze choc w jakims stopniu uda nam sie zamazac ten horror z 2-8
5
Ja to czekam na wypowiedzi tych ekspertow ktorzy nawet nie dajac szansy juz wieszali Martina. Za 18M mamy przynajmniej grajka ktory w obliczu tej katastrowy o nazwisku Bartomeu ktory zrujnowal nasz klub,daje z siebie wszystko i duzo nam pomaga.
10
Dzis 1 raz w historii LM arbitrem meczu bedzie kobieta (Juve-Kiev). Ciekawe kto pierwszy strzeli focha ona czy Kapitan Grzmot :D
1
No to jeszcze Borussia i real splonie :)
4
Wrocilem rozwalony po 18 h pracy i nic by mnie tak nie podnioslo na nogi jak porazka bialosnieznych :D
4
2-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gooooooooooooooooooool :D
2
Mendy mogl zabic manekina na trybunach
1
Cules teraz :DD
https://thumbs.dreamstime.com/z/%D0%B1%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D1%8C%D1%8F%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B0-103993567.jpg
3
Odpadniecie smietankowych z LM byloby wieksza kompromitacja niz nasze 8-2. Lubie taki real ktory sciga sie z nami w walce o najwieksze tytuly i o puchary frajerow
0
Zeby tak 2-1 3-0 wpadlo w Ukrainie to bede po prostu mega szczesliwy
1
Hahahaha ;D Vamos Shachtar
0
Gooooooooooooooooooool
3
Tragiczny mecz Cou mogl juz ze 3 wsadzic
1
OOOOOOOOOO ALE GOOOOOL!!!!!
3
Ale podanie Leo bylo kozackie,super akcja
0
Ten moment kiedy masz 21 cornerow na kuponie w meczu z Realem :DDDD
Co do wyniku to Kotlety maja niezla droge do LL w tym sezonie bo my z Realem scigamy sie co tydzien o tytul frajera ;)
0
Juve hahaha wiedzieleeeeem ze straca gola,jak ja moglem kurs 4,6 przepuscic