4

Pedri juz 2 mecz z rzedu dostaje dobra okazje,niech go Koeman jeszcze strzelecko poszlifuje i bedzie z niego kocur

0

Jak ta pilka ne wleciala?

1

@neeed Lepiej w tych obrzydliwych trojkolorowych z tego sezonu?

0

Dzisiaj w normalnych strojach,wiec bedzie dobrze.

0

@Witam No tak Pele przehajpowany bo trzyma rekord do ktorego ledwo ledwo zbliza sie Messi i nastepni musza walic po 50 goli przez jakies 13 sezonow z rzedu zeby ich dogonic :DDD

0

@BarcaInfo Valdes i Pinto jak zaczeli go trollowac :D

3

Ale brama Pedri ty kocie

0

To Perez steruje pilka

0

Zupelnie zapomnialem ze Antek gral w Sociedad,pewnie cos mu sie po...alo w kalendarzu

1

120 Melonow Monroe"ów za grajka ktory z 0,5 metra dobija pilke w bok:DDD
Jak moj mlodszy brat w wieku 4-5 lat: biegal do przodu i patrzyl w prawo

0

Ile takich momentow pamietam kiedy byla jakas przerwa w grze i nasi trenerzy od razu wolali Szefa zeby ogarnal ten bajzel na boisku. Dlugo bedziemy czekac na takiego Gladiatora a'la Puyol.
A odnosnie modelu to on ruchnal wraz z odejsciem Xaviego a nastepnie Iniesty (no i oczywiscie przypieczetowal to wszystko Neymar,na ktorym mogla sie teraz opierac gra zespolu). Tyle lat minelo a my nadal w srodku pola wygladamy jak cysterna gowna.

0

No to teraz marzy mi sie morda szejka ktory przegrywa z nami po tym jak wykradl u nas 2 pilkarza na planecie zeby powojowac w Europie :P

1

Bayern nadchodzimy :D Dawac mi ich kulke w losowaniu!

3

Dawac Bayern,bede teraz czekal na kazde mozliwe starcie z ta druzyna z nadzieja ze choc w jakims stopniu uda nam sie zamazac ten horror z 2-8

5

Ja to czekam na wypowiedzi tych ekspertow ktorzy nawet nie dajac szansy juz wieszali Martina. Za 18M mamy przynajmniej grajka ktory w obliczu tej katastrowy o nazwisku Bartomeu ktory zrujnowal nasz klub,daje z siebie wszystko i duzo nam pomaga.

10

Dzis 1 raz w historii LM arbitrem meczu bedzie kobieta (Juve-Kiev). Ciekawe kto pierwszy strzeli focha ona czy Kapitan Grzmot :D

1

No to jeszcze Borussia i real splonie :)

4

Wrocilem rozwalony po 18 h pracy i nic by mnie tak nie podnioslo na nogi jak porazka bialosnieznych :D

4

2-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gooooooooooooooooooool :D

2

Mendy mogl zabic manekina na trybunach

3

Odpadniecie smietankowych z LM byloby wieksza kompromitacja niz nasze 8-2. Lubie taki real ktory sciga sie z nami w walce o najwieksze tytuly i o puchary frajerow

0

Zeby tak 2-1 3-0 wpadlo w Ukrainie to bede po prostu mega szczesliwy

1

Hahahaha ;D Vamos Shachtar

0

Gooooooooooooooooooool

3

Tragiczny mecz Cou mogl juz ze 3 wsadzic

1

OOOOOOOOOO ALE GOOOOOL!!!!!

3

Ale podanie Leo bylo kozackie,super akcja

0

Ten moment kiedy masz 21 cornerow na kuponie w meczu z Realem :DDDD
Co do wyniku to Kotlety maja niezla droge do LL w tym sezonie bo my z Realem scigamy sie co tydzien o tytul frajera ;)

0

Juve hahaha wiedzieleeeeem ze straca gola,jak ja moglem kurs 4,6 przepuscic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?