Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rosja 2021:
Niedzwiedz biega sobie po miescie I na koniec wpada pod autobus:D
0
over 2,5 czy 10 cornerow ? Jesli Atalanta walnie im gola to sa w stanie z 20 roznych w mecz zrobic ale nie zawsze Zizou idzie na miliard wrzutek, stad male watpliwosci
0
Pokazcie teraz kotletom jak to jest 80 minut stawiac superbus na wlasnej 16stce :D
1
No to co moi drodzy dzisiaj Dembelinho remontada i latem do szejka za wagon dolarow? :D
A tak na serio to w jego przypadku bym nie uwierzyl on deklaruje sie jako cules od dziecka
3
Po tej aferze latem z odejsciem Leo postanowilem milczec ale jakos jedna mysl nie opuszcza mi glowy. Mysle ze ewentualny transfer do PSG bylby nie fair w stosunku do nas po tej szopce z szejkiem i Neymarem. I kiedys Messi po prostu by powiedzial zeby media nie pierdzielily glupot i on nie ma zamiaru tam grac.
Teraz sprobuje popatrzec ze strony sportowej : Leo ma jakies 2-3 sezony na najwiekszych obrotach a wiec jesli odejdzie to bedzie jak loteria,albo jakis projekt wypali albo nie. Czy rownie dobrze nie byloby zostac w Barcelonie,oddawac sztafete Fatiemu i mlodym na murawie i w koncu odejsc tak jak Xavi czy Iniesta?
Nie wiem jak wy ale w glowie mi sie nie miesci ze jest prawdopodobienstwo tego ze pozegnamy najwiekszego pilkarza w historii w taki sposob. Totti ktory urodzil sie i powiesil korki z Romie w ktorej nie wygral nawet 5% tego co Leo dostal pelny stadion.
A na koniec cos co najbardziej nie daje mi spokoju: Czy ilosc tytulow ktore Messi zdobyl w FCB naprawde tak bardzo mu nie wystarczaja ze jak tylko druzyna potrzebuje 2-3 sezonow bez pucharow to bedac kapitanem od razu chce isc tam gdzie moze cos jeszcze zgarnac? Buffon cale zycie czekal na LM i nawet do Serie B polecial z Juve.
Rzeczywiscie co to za dorobek:
1X PIŁKARZ ROKU FIFA
6X ZWYCIĘZCA BALLON D'OR
3X UEFA BEST PLAYER IN EUROPE
20X KRÓL STRZELCÓW (wszystkie rozgrywki)
4X ZDOBYWCA LIGI MISTRZÓW
3X ZDOBYWCA SUPERPUCHARU UEFA
X10 MISTRZ HISZPANII
6X ZDOBYWCA PUCHARU HISZPANII
8X ZDOBYWCA SUPERPUCHARU HISZPANII
0
Erni po odejsciu rzucil klatwe na nasz blok defensywny i teraz zaczynajac od Busquetsa mamy tam kartonowe manekiny zamiast ludzi
2
Jest 5 minut moze wcisniemy
2
6 lat szukalismy kogos na srodek przyszedl De Jong a teraz mamy przejebane w obronie i na 9tce :)
0
Langlet ty kotlecie .....................
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dest 6 km za 1 time
0
Pedritoooo ale szkoda!!!!
1
Przynajmniej w kryzysie gonimy lidera w LL
3
Potrzebowalem okolo 20h zeby te gowniane (i coroczne) uczucie po wp..lu w LM przeszlo :D Ja to mam wogole przesrane, 93 pracownikow z ktorych 2 kibicuje Barcelonie,jeden uwielbia Bayern od dziecka a reszta ma pilke w dupie :D
0
Mam nadzieje ze kiedys ta kserokopia Henryego zalozy nasza koszulke. On jet po prostu stworzony dla naszej druzyny,z Fatim i Dembele na skrzydlach ale bysmy trio mieli
0
Leo dawaj 2,3 gole Navasowi za te czary mary w LM u smietankowych
0
Zmiencie sobie sobie kraj na Rosje przez VPN i poszukajcie Match TV pelno ich w necie,nawet na oficjalnej stronie jest livestream
1
Trzeba im wrzucic minimum 6 moze wtedy w rewanzu nie dostaniemy 7 i jakos dozyjemy do gwizdka :D
1
Lepiej zeby Lenglo dzisiaj nie wychodzil z 16stki bo jak tylko wyjdzie poza linie to Mbappe go zostawi w tyle
0
Stawiajcie domy na handi Barcy -1,5
1
No to teraz ciekawy thriller z Dagestana na noc :) : Pewien koles w trakcie pogrzebu swoich niemowlat odkryl ze sa tam kukly nabite ziemia zamiast cial. On pracowal daleko od zony i po jej informacji umarly one w 6 dzien urodzin. Potem poszla na policje i powiedziala ze ukradli jej dzieci w jakiejs tam klinice. Do akcji wlaczyli cale miasto,zaczeli szperac po wszystkich kamerach i w koncu kochana zona przyznala sie ze wcale nie byla w ciazy i udawala bo bala sie ze maz ja opusci.
3
W koncu jakis specjalny dzien dla ukochanych,mozna sobie czteropaka kupic i wywalic sie przed tv:)
0
Swoja droga to jak Lenglet biegl za Perezem przy bramce Alaves to jest po prostu dramat,koles ucieka na lewo a on leci w druga strone :)
0
@Gregsky10 Niestety to tylko Alaves. Wyjdzie taki De Bruyne i mamy przesrane w srodku
5
Busi dzisiaj zarobi karnet na nastepne 10 lat w 1 skladzie :D
0
Zaraz powiedza ze strzelal reka :D
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL MEEEEEESSSSIIIIIII!
1
Abelardo jak sie zwinal kiedy techniczny zaczal podchodzic :DDD
1
Niesamowity ten team od Varu. 4 debile z 10oma kamerami i mimo wszystko drukuja
7
A teraz cos na desercik przed meczami: Sad w Sankt-Peterburgie naznaczyl grzywne niemowie,za wykrzykiwanie obelg w strone policji :)