Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Rodrigito mordo ty moja :DDDDDDDD
0
Nasz czlowiek na bramce
0
Kazdy glupek trafia w slupek
4
@dominik127pl i Hat-trick Czeryszewa ktory pozostanie w naszych sercach na zawsze
2
Licze dzisiaj na ulubiony rezultat Valencci z Realem czyli 2-2 :)
2
Puig niech nabierze troche masy bo niedlugo wiatr go zdmuchnie na trybuny
5
Dla przeciwnikow Leo to taki mini test dla kosmonautow w NASA,jak sie wlacza to wszystko wokol sie obraca
0
@PoGGi https://ok.ru/live/958144716536
2
2 mecz Leo po 4 miesiacach przerwy a on i tak jest najbardziej zajebistym czlowiekiem ktory wszedl na murawe
3
Gollllllllll Messssssssiiiiiiiiiii!
12
Grzmot to by sie rozbil ze 12 razy po drodze do pola karnego
0
Karniaczek,dawaj Leo
1
0.000001 sekundy wolniej bys pobiegl Nelson,szkoda gola
1
ON strzelil!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mowiac o tym ze Antek tak gra bo jest wystawiany na 9tce przypomnijcie sobie jego identyczne wystepy a nawet o wiele gorsze kiedy wychodzil na lewej. Tam wogole przepadal gdzies za boczna linia,tutaj przynajmniej od czasu do czasu widac jego glowe miedzy zawodnikami
0
Kozaczysko Fati!
0
Remontada zaraz na Satniago BernaLeo :P
2
Dobrze ze wzialem 3 gole u smietankowych,przynajmniej kuponik na +
0
Bardzo dobry powrot do gry,Leo super a teraz czekamy na odpowiedz smietankowej czesci Hiszpanii :)
0
Crackitic na murawie,bojcie sie przeciwnicy
4
W 2 polowie czekam na gol Leo i naszego Luisa,steknilem sie za tym jego zapieprzaniem,zmarnowanymi setkami i jakas nienormalna bramka
6
@Jaca27 Ile bys dal?
14
Co oni tyle analizuja,nawet moja babcia mowi ze czysty gol
0
Martin TERMINATOR :D
0
Griezzman zdejmij juz peleryne-niewidke my i tak wiemy ze jestes na boisku
1
Suarez i ta blagajaca o wejscie na murawe mina :D
3
Messi z wygladem sprzed 10 lat cieszy,mam wrazenie ze dopiero zaczal kariere :D
5
Arturito :D Ale poczatek :DDD
2
Skusila mnie ta Valencia z kursem 1,9 mam nadzieje ze wyciagna zwyciestwo