0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Rodrigito mordo ty moja :DDDDDDDD

0

Nasz czlowiek na bramce

0

Kazdy glupek trafia w slupek

4

@dominik127pl i Hat-trick Czeryszewa ktory pozostanie w naszych sercach na zawsze

2

Licze dzisiaj na ulubiony rezultat Valencci z Realem czyli 2-2 :)

2

Puig niech nabierze troche masy bo niedlugo wiatr go zdmuchnie na trybuny

5

Dla przeciwnikow Leo to taki mini test dla kosmonautow w NASA,jak sie wlacza to wszystko wokol sie obraca

0

2

2 mecz Leo po 4 miesiacach przerwy a on i tak jest najbardziej zajebistym czlowiekiem ktory wszedl na murawe

3

Gollllllllll Messssssssiiiiiiiiiii!

12

Grzmot to by sie rozbil ze 12 razy po drodze do pola karnego

0

Karniaczek,dawaj Leo

1

0.000001 sekundy wolniej bys pobiegl Nelson,szkoda gola

1

ON strzelil!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mowiac o tym ze Antek tak gra bo jest wystawiany na 9tce przypomnijcie sobie jego identyczne wystepy a nawet o wiele gorsze kiedy wychodzil na lewej. Tam wogole przepadal gdzies za boczna linia,tutaj przynajmniej od czasu do czasu widac jego glowe miedzy zawodnikami

0

Kozaczysko Fati!

0

Remontada zaraz na Satniago BernaLeo :P

2

Dobrze ze wzialem 3 gole u smietankowych,przynajmniej kuponik na +

0

Bardzo dobry powrot do gry,Leo super a teraz czekamy na odpowiedz smietankowej czesci Hiszpanii :)

0

Crackitic na murawie,bojcie sie przeciwnicy

4

W 2 polowie czekam na gol Leo i naszego Luisa,steknilem sie za tym jego zapieprzaniem,zmarnowanymi setkami i jakas nienormalna bramka

6

@Jaca27 Ile bys dal?

14

Co oni tyle analizuja,nawet moja babcia mowi ze czysty gol

0

Martin TERMINATOR :D

0

Griezzman zdejmij juz peleryne-niewidke my i tak wiemy ze jestes na boisku

1

Suarez i ta blagajaca o wejscie na murawe mina :D

3

Messi z wygladem sprzed 10 lat cieszy,mam wrazenie ze dopiero zaczal kariere :D

5

Arturito :D Ale poczatek :DDD

2

Skusila mnie ta Valencia z kursem 1,9 mam nadzieje ze wyciagna zwyciestwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?